Ακούγοντας μουσική στο γραφείο...



Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Πήρα το 2Χ4 HD (συνταγογραφημένο) για να δοκιμάσω να κρατήσω τα ήδη υπάρχοντα sub προσθέτοντας και τα καινούργια και φτιάχνοντας 2 ανθοστήλες εκατέρωθεν του ρακ...
4 sub σε 20 τετραγωνικά...:prankster:
EA343610-0C14-477A-BEE5-3B32B7B8D66F.jpeg
 







Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Πήρα το 2Χ4 HD (συνταγογραφημένο) για να δοκιμάσω να κρατήσω τα ήδη υπάρχοντα sub προσθέτοντας και τα καινούργια και φτιάχνοντας 2 ανθοστήλες εκατέρωθεν του ρακ...
Αν υπαρχει δυνατότητα, καλυτερα να τα διασπείρεις στον χώρο, έστω και τυχαία.
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Αν υπαρχει δυνατότητα, καλυτερα να τα διασπείρεις στον χώρο, έστω και τυχαία.
Δυστυχώς το καταλαβαίνω αλλά ήθελα να ακούσω την άποψη κάποιου που ξέρει γιατί έκανα μεγάλες θυσίες για να εξασφαλίσω ελεύθερο αυτόν τον τοίχο, ώστε να τα έχω συγκεντρωμένα αλλά να μπορώ και να δουλέψω μιας και μπαινοβγαίνει κόσμος όλη μέρα εδώ...
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Δυστυχώς το καταλαβαίνω αλλά ήθελα να ακούσω την άποψη κάποιου που ξέρει γιατί έκανα μεγάλες θυσίες για να εξασφαλίσω ελεύθερο αυτόν τον τοίχο, ώστε να τα έχω συγκεντρωμένα αλλά να μπορώ και να δουλέψω μιας και μπαινοβγαίνει κόσμος όλη μέρα εδώ...
ΟΚ. Μόνο να διευκρινήσω πως οταν έχουμε τέσσερα σαμπς σε δυο δυάδες (το ενα πάνω στο άλλο), ουσιαστικα έχουμε δυο ισχυρότερα σαμπς. Όχι τέσσερα.
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
ΟΚ. Μόνο να διευκρινήσω πως οταν έχουμε τέσσερα σαμπς σε δυο δυάδες (το ενα πάνω στο άλλο), ουσιαστικα έχουμε δυο ισχυρότερα σαμπς. Όχι τέσσερα.
Θες να με πληγώσεις...?
@Dimifoot θα κάνω πέτρα την καρδιά μου και θα τα ξαναβάλω εκεί που ήταν και παλιά μόνο εάν βοηθήσεις να ρυθμίσω φάσεις αντιφάσεις καθυστερήσεις γραμμάτια...
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Δυστυχώς το καταλαβαίνω αλλά ήθελα να ακούσω την άποψη κάποιου που ξέρει γιατί έκανα μεγάλες θυσίες για να εξασφαλίσω ελεύθερο αυτόν τον τοίχο, ώστε να τα έχω συγκεντρωμένα αλλά να μπορώ και να δουλέψω μιας και μπαινοβγαίνει κόσμος όλη μέρα εδώ...
Χωρίς διάθεση να γίνω κατηγορηματικός πάνω στα καθέκαστα άλλων,στο δικό μου νου η έννοια του overkill προϋποθέτει να μην έμπαινε το παραμικρό εμπόδιο στις ενδεδειγμένες δράσεις.Επισημαίνεται δε κάτι τέτοιο,διότι θα ήταν οξύμωρον από τη μια πλευρά να συγκεντρώνονται όλες αυτές οι συσκευές μαζί με ικρίωμα αβανταδόρικης στιβαρότητας και από την άλλη να μην είσαι διατεθειμένος να πάει μέχρι τέλους...Εκτός και αν θεωρείς ότι δεν υφίσταται ήδη κατάσταση overkill για ένα γραφείο,οπότε ανατρέχουμε στο πρώτο συνθετικό στην αρχική πρόταση,διαγράφοντας όσα μεσολάβησαν... :sneaky:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
δεν ξερω ποια θυσιασε, μαλλον την γραμματεα γενικων ειδικων καθηκοντων ... :smoke:
εμπιστευομαι δε, οτι τα υπογουφερ θα βρουν τη θεση τους στον χωρο συντομοτερα ή αργοτερα.. 8-)
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
δεν ξερω ποια θυσιασε, μαλλον την γραμματεα γενικων ειδικων καθηκοντων ... :smoke:
εμπιστευομαι δε, οτι τα υπογουφερ θα βρουν τη θεση τους στον χωρο συντομοτερα ή αργοτερα.. 8-)
Με δάκρυα στα μάτια, έμπλεος συναισθημάτων και έμφορτος αναμνήσεων θυσίασα το σημείο G του γραφείου...❤
C1C1F5E7-7433-4291-9371-621387A3D73D.jpeg
 

Μηνύματα
6.552
Reaction score
5.122
Ζαλίστηκα. Δεν κατάλαβα από τι θα ακούς τι. :)

Φάση αλά @symos με δυο κορυφαία ενεργά και τέλος δεν σε τραβούσε ε;
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Χωρίς διάθεση να γίνω κατηγορηματικός πάνω στα καθέκαστα άλλων,στο δικό μου νου η έννοια του overkill προϋποθέτει να μην έμπαινε το παραμικρό εμπόδιο στις ενδεδειγμένες δράσεις.Επισημαίνεται δε κάτι τέτοιο,διότι θα ήταν οξύμωρον από τη μια πλευρά να συγκεντρώνονται όλες αυτές οι συσκευές μαζί με ικρίωμα αβανταδόρικης στιβαρότητας και από την άλλη να μην είσαι διατεθειμένος να πάει μέχρι τέλους...Εκτός και αν θεωρείς ότι δεν υφίσταται ήδη κατάσταση overkill για ένα γραφείο,οπότε ανατρέχουμε στο πρώτο συνθετικό στην αρχική πρόταση,διαγράφοντας όσα μεσολάβησαν... :sneaky:
Αχ , τι ωραία που τα λες!!!❤❤❤
 


Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Θυμησε μου μονο το ονομα απ τα κοκκινα ηχεια. Αν δεν κανω λαθος πριν απο αρκετα χρονια τα ειχε αφιερωμα σε καποιο απ τα γνωστα εντοπια περιοδικα με τιμη γυρω στις 10.000 (αν ειναι τα ιδια). Τα ειχα ακουσει και σε μια εκθεση στην Αθηνα με τιγκαρισμενη την αιθουσα ακροατηριου. Ο McIntosch ειναι προενισχυτης η ενισχυτης? Ποιο μοντελο? Οι λαμπατοι ποιοι ειναι?

Τι γινεται ρε γμτ, τοσες σελιδες και δεν ειπες σχεδον τπτ για τα μηχανηματα. Μονο εγω ειμαι ο περιεργος?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.307
Μηνύματα
2.858.044
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top