Ακούγοντας μουσική στο γραφείο...


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.692
Με δάκρυα στα μάτια, έμπλεος συναισθημάτων και έμφορτος αναμνήσεων θυσίασα το σημείο G του γραφείου...❤ View attachment 208137
Εγώ θα θυσίαζα τον Μεταξά (ή όπως αλλιώς τόν λεν αυτό το ούφο). :biggrin:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Θυμησε μου μονο το ονομα απ τα κοκκινα ηχεια. Αν δεν κανω λαθος πριν απο αρκετα χρονια τα ειχε αφιερωμα σε καποιο απ τα γνωστα εντοπια περιοδικα με τιμη γυρω στις 10.000 (αν ειναι τα ιδια). Τα ειχα ακουσει και σε μια εκθεση στην Αθηνα με τιγκαρισμενη την αιθουσα ακροατηριου. Ο McIntosch ειναι προενισχυτης η ενισχυτης? Ποιο μοντελο? Οι λαμπατοι ποιοι ειναι?

Τι γινεται ρε γμτ, τοσες σελιδες και δεν ειπες σχεδον τπτ για τα μηχανηματα. Μονο εγω ειμαι ο περιεργος?
Haliaetus Firebird

Αχ , τι ωραία που τα λες!!!❤❤❤
Τι ωραία που τα...γράφω εννοείς...
 



Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Καταρχάς θέλω να με συγχωρήσετε που έχω αφήσει κάποια μηνύματα αναπάντητα...
Αγαπητέ @Bhutia θα ήθελα να σας αναφέρω ότι είμαι μεγάλος θαυμαστής σας, λατρεύω τον τρόπο που γράφετε και εκφράζεστε, ενώ η τεκμηρίωση στα λεγόμενα ή μάλλον στα γραφόμενα σας είναι απίστευτη και μοναδική!
Στο θέμα της υπερβολής...η δεύτερη φύση μου...

@vastsar τα ηχεία είναι αυτά που έγραψε ο γκουρού μας τα Haliaetus HA325 Firebird με την ιδιαιτερότητα ότι τα συγκεκριμένα είναι βαμμένα στο χρώμα της Ferrari και βγήκαν μόνο 10 συλλεκτικά ζευγάρια.

@Petros_Dalipis έχεις δίκιο για τον Σπορτ Μπίλυ :hi:

@flash αύριο θα κάνω μια εκτενή αναφορά στο τι έχω βάλει στα ράφια, και στο τι θέλω να πετύχω...

@daharis666 ..και γέρνεις... :dance2:

@Σταύρος Λαγκαδιανός δεν σου αρέσει το Ούφο μου...:p

@Pin σεμνά...❤ δις...
 
















Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.069
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top