Ακρόαση Accuphase E 530

Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
To χρωστάω πρώτα στον εαυτό μου,και μετά σε κάποιους φίλους,με σκοπό την αποκατάσταση της αλήθειας.

Το Σαββάτο 10-9-05,στον πάντα ζεστό και φιλόξενο χώρο της Ηχοέκφρασης,θα υπάρχει ο Ε-530,ο ακριβότερος ολοκληρωμένος ενισχυτής της Αccuphase,ο οποίος είναι 30 Βαττ σε καθαρή τάξη Α.

Θα τον "αναγκάσουμε" να οδηγήσει δύσκολα και δύστροπα φορτία.
Οσοι επιθυμούν να τον ακούσουν,μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή.
Είπαμε,το φθινόπωρο θα είναι ζεστό... :D

 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.024
Reaction score
20.403
Θεέ μου, ο κύριος Αναμουρλίδης ασχολείται με ενισχυτές των 30W!!! Λιποθυμώωωωωωωωω...
 

Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Κ Κόγια,κ. Κόγια,λίγο νερό βρε παιδιά,να τον συνεφέρουμε. :o
Πω,πω,πω,και το έλεγα να μην το γράψω,αλλά επιμένατε... :( :mrgreen:

Τέλος πάντων,αυτά είναι τριάντα αλλά τριάντα που να καίνε... :wink:

Κώστα τώρα που συνήλθες,πιστεύω να θυμάσαι εκείνη την κακιά ιστορία τότε,άλλη εποχή,σε άλλο site.
Περασμένα μα όχι ξεχασμένα,τουλάχιστον απο εμένα.
Γιαυτό είπα ότι τι χρωστάω πρώτα πρώτα στον εαυτό μου,και μετά στους υπόλοιπους,που έβγαλαν βιαστικά συμπεράσματα. :(
Ακόμη και για τον φίλο τον Ηλία Κατσαφάδο,όπου μιλήσαμε αρκετές φορές στο τηλ.,επ'αυτού,καθώς με τον Κακκαλιό τον Στέργιο,αλλά και με τον Γιώργο τον Γεράνο,παλαιούς φίλους της Γιαπωνέζικης εταιρείας.
 

Μηνύματα
516
Reaction score
2.333
Γιώργο ευχαριστώ για την πρόσκληση .

Δυστυχώς βγήκε ταξίδι για Θεσσαλονίκή το Σαββατοκύριακο (λόγω ΔΕΘ αλλά και εισαγωγής του γιού μας στην Πολυτεχνική Σχολή της Πόλης) που θα με εμποδίσει να παρευρεθώ.
 


Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Σας υπενθυμίζω ότι αυτό το Σάββατο 10/9,στην ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ,θα υπάρχει ο ολοκληρωμένος ενισχυτής σε καθαρή τάξη Α,ο Ε 530, της Accuphase,προς ακρόαση.

Απο τις 12 και μέχρι τις 3,όποιος θέλει μπορεί να έρθει.
 

platon

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.266
Reaction score
1.346
Ελπιζω να γραψετε για το /τα σετ απ και εντυπωσεις μετα.

Καλες ακροασεις

Μηπως ξερετε τιμη για τον 530? :)
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.499
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top