Αλλαγή ηχείων

Status
Not open for further replies.

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
ειλικρινά....
τα πιστεύεις αυτά που γράφεις?????????????
αν τα πιστεύεις έχεις πρόβλημα!
Δηλαδή, τώρα που γράφεις ευθέως ότι έχω πρόβλημα (επίθεση σε πρώτο πρόσωπο), τι πρέπει να κάνω; Να "τρέξω" να κλαφτώ στους moderators;

Σοβαρευτείτε.
σίγουρα η μομφή του Γιάννη , δεν ήταν η πρέπουσα...όμως δεν αποτελούσε ευθεία προσβολή ( ...του στύλ είσαι ΒΛΑΚΑΣ)
Σαφώς άφηνε περιθώρια ¨διαπραγμάτευσης ¨ από το άλλο μέρος, όσον αφορά το είδος και το μέγεθος της προσβολής. Και στο φινάλε , ο Γιάννης υπονόησε ότι τα λεγόμενα του άλλου μέλους, διακατέχονται από μία απορρέουσα τάση ενός είδους αποβλάκωσης , που αποφέρει η παρακολούθηση διαφημίσεων ( ..κάτι το οποίο ισχύει γενικότερα). Δεν του έριξε direct hit...ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ..

το άλλο μέρος όμως και ΤΙ δεν ΕΙΠΕ..και δεν αρκέστηκε μόνο στο Γιάννη , αλλά επεκτάθηκε με προσβολές και χαρακτηρισμούς και σε λοιπά μέλη του forum γενικότερα.
στο τέλος άφησε και μια προειδοποίηση -απειλή....
Οι αναφορές του, σαφώς είναι ΑΜΕΣΕΣ προσβολές (direct hit), χωρίς υπονοούμενα και δεν αποτελούν είδος λογοπαίγνιου, με σκοπό και διάθεση να διασκεδάσουν τα λεγόμενά του και δεν αφήνουν περιθώρια ¨διαπραγμάτευσης¨.
Η αντίδραση του , υπερέβει τα όρια και το δικαίωμα άμυνας και υπεράσπισης της αξιοπρέπειάς του , προχωρώντας σε ενέργειες χωρίς ¨δικαιολογία ¨ με ανάλογο έρεισμα, από την αρχική μομφή του Γιάννη.

όχι για μένα δεν έχουν την ίδια βαρύτητα μεταξύ τους, οι δράσεις των δύο μελών. Δε τις τσουβαλιάζω κατατάσσοντάς τες , σε ίδια μέτρα και ίδια σταθμά. Αν το έκανα θα υποκρινόμουνα σίγουρα, καθώς μεροληπτικά θα διαστρέβλωνα την πραγματικότητα.
Αυτή, μάλιστα, είναι μια σοβαρή απάντηση. Θα ήθελα να είχα την ευκαιρία να κουβεντιάσουμε επ' αυτής, δυστυχώς δεν την έχω.
 




vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.252
Reaction score
8.153
Το περιεχόμενο δεν σας αρέσει το moderation δεν σας αρέσει το ήθος δεν ας αρέσει, ρε παιδγια τι τριγυρνατε τότες πρωί βράδυ εδώ μέσα; Για να μας κάνετε καλύτερους μάλλον, ε;
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Συγχαρητήρια για το ήθος σου για άλλη μια φορά Νίκο!
Μονο οταν ενοχλειται η "παρεα" δραττουν τα δεοντα...

Το μελος Sterkon δεχτηκε warning αλλα δεν μεταποιηθηκε το μηνυμα ως επρεπε,αφηνοντας την υβριστικη και προσβλητικη συμπεριφορα να διαχεεται οχι μονο σε εμενα αλλα και σε ολους...
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Συγχαρητήρια για το ήθος σου για άλλη μια φορά Νίκο!
Ασε ρε Λέανδρε που θα μιλήσεις για το ήθος μου.
Μαλ@κια δεν σας πιάνει ή έχετε χωράφια να μοιράσετε?
Συνεχώς ειρωνίες, καλυμένες προσβολές και υπονοούμενα.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.458
Μονο οταν ενοχλειται η "παρεα" δραττουν τα δεοντα...

Το μελος Sterkon δεχτηκε warning αλλα δεν μεταποιηθηκε το μηνυμα ως επρεπε,αφηνοντας την υβριστικη και προσβλητικη συμπεριφορα να διαχεεται οχι μονο σε εμενα αλλα και σε ολους...
δεν τα κατάλαβα αυτά τα αρχαιοελληνικά...
τι πρόβλημα υπάρχει?
έχεις θέμα με την διάχυση? :lol:
 


Μηνύματα
7.262
Reaction score
11.812
Αυτό που περιμένετε πότε θα πέσει μπινελίκι για να το παίξετε θύματα, ενώ κατά όλες τις άλλες παρουσίες σας είστε ειρωνικοί και ερειστικοί, έχει καταντήσει αστείο πια ( δεν αναφέρομαι στον Γιάνννη ). Για τη τάξη των πραγμάτων, διαφωνώ με τους χαρακτηρισμούς που δέχτηκε ο Γιάνννης, αλλά διαβάζω ότι η διαχείρηση επιλήφθηκε του ζητήματος.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Το περιεχόμενο δεν σας αρέσει το moderation δεν σας αρέσει το ήθος δεν ας αρέσει, ρε παιδγια τι τριγυρνατε τότες πρωί βράδυ εδώ μέσα; Για να μας κάνετε καλύτερους μάλλον, ε;
Πως το κατάλαβες ρε θηρίο?? ;)
 


Μηνύματα
948
Reaction score
2.991
Εγω πιστεύω ότι είναι καλό παιδί ο τηλεορασάκιας,

είχε καιρό να γράψει (με τον ένα ή τον άλλο τρόπο ) και του βγήκαν μαζεμένα
μπορεί να είχε και καμιά αβαρία στην δουλεία του
Θέλω να πω ότι πρέπει να μάθουμε να δεχόμαστε τους ανθρώπους με τις *αδυναμίες τους... :biggrin:

Τώρα για κάτι εντερικές διαταραχές που γράφτηκαν πιο πίσω παιδιά τι να πω ?
Αναγούλες, πολλές αναγούλες !

.
 
Last edited:

Μηνύματα
691
Reaction score
1.102
θα είναι άδικο να μπαναριστεί ο Γιάνννης και να μην μπαναριστει το άλλο μέλος που έκανε άμεση προσωπική επίθεση στο Γιάνννη και έμμεση στα υπόλοιπα "σούργελα" ή τρολ, ή όπως θέλουν ορισμένοι να αποκαλούν κάποιους άλλους κλπ κλπ κλπ.

Τώρα, επειδή το μέλος ανέφερε κάτι για αγώνες κλπ κλπ, ας δούμε πως δικαιώνονται οι "κάποιοι αγώνες".

 


Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Κυρία, Κυρία..... Ο Γιωργάκης με έβρισε και μου πέταξε κάτω την κασετίνα μου....
Ουαααα..... Ουαααααα...
Έτσι ακριβώς! 3-4 άτομα είναι που χαλάνε τη συνταγή.
δραττώμενα
Αυτά έχουν σχέση με τα δρώμενα; :roflmao:
 



Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.340
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top