Αλλαγή ηχείων

Status
Not open for further replies.

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.109
Reaction score
124.677
αδερφε:p καλά αυτά που λες....αλλά από εκεί που έσταζε....τώρα ξεχειλίζει....:roflmao::lol:

αδερφέ....από υγρασία πως τα πας?
Στις μεσαίες; Φουλ! :lol:

Στάζει αληθοφάνεια! :drinks:

Εσείς με τα πειραγμένα μπιενταμπλεγιου δε ξέρω πως τη βγάζετε, αλλά δε γ#μεις, σιγά το πρόβλημα, ανοίγεις λίγο τη βρύση κι έρχεται καμιά σταγόνα υγρασίας και στο τσαρδι σας! :lol:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Στις μεσαίες; Φουλ! :lol:

Στάζει αληθοφάνεια! :drinks:

Εσείς με τα πειραγμένα μπιενταμπλεγιου δε ξέρω πως τη βγάζετε, αλλά δε γ#μεις, σιγά το πρόβλημα, ανοίγεις λίγο τη βρύση κι έρχεται καμιά σταγόνα υγρασίας και στο τσαρδι σας! :lol:
αδερφέ.....με τέτοια παχύρρευστη υγρασία σοβατίζεις οικοδομή :cry:
ΥΓ. Φιλικά ε; Χαλαρά. Άϊ στην υγειά μας, ξέρεις ότι διασκεδάζω τέτοια ποστ, δεν έχω καμία κακία στο μυαλό μου, το μαλτ μου κι όλα όμορφα! ;)
Κι ο,τι χρειαστείς, εδώ είμαι να σου γσω 8-)
είσαι και ανθρωπιστής τρομάρα σου:cry: :cry: :cry:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.109
Reaction score
124.677
αδερφέ.....με τέτοια παχύρρευστη υγρασία σοβατίζεις οικοδομή :cry:
Άμα σε βγάλει ο δρόμος σου καμιά μέρα από δω, έλα να σε βάλω να κάτσεις να ακούσεις 2-3 κομμάτια μουσικής πριν πλακωθούμε στα ξίδια, αλλά να ξερς πως μετά θα τα κάψεις τα χρεπια σε μεγάλη φωτιά, χορεύοντας γύρω τους σαν Απάτσι. :gotcha:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Άμα σε βγάλει ο δρόμος σου καμιά μέρα από δω, έλα να σε βάλω να κάτσεις να ακούσεις 2-3 κομμάτια μουσικής πριν πλακωθούμε στα ξίδια, αλλά να ξερς πως μετά θα τα κάψεις τα χρεπια σε μεγάλη φωτιά, χορεύοντας γύρω τους σαν Απάτσι. :gotcha:
στη Ναυαρίνου θα με πας....
αυτό το ''αδερφέ'' μου θύμισε ένα τζάνκι που αντάμωνα τα ξημερώματα τρώγοντας κρέπα...γεμάτος ζουμιά από σως μέχρι τα αυτιά...και μου ζητούσε από εκείνα τα καινούρια τα λεφτά τα πωςταλεν (μόλις είχαμε μπει στο ευρώ):lol:
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Άμα σε βγάλει ο δρόμος σου καμιά μέρα από δω, έλα να σε βάλω να κάτσεις να ακούσεις 2-3 κομμάτια μουσικής πριν πλακωθούμε στα ξίδια, αλλά να ξερς πως μετά θα τα κάψεις τα χρεπια σε μεγάλη φωτιά, χορεύοντας γύρω τους σαν Απάτσι. :gotcha:
Αυτό με τους Απάτσι πρέπει να σταματήσει μικρέ!!!:download:
Άσχημοι είναι οι Σιού???
Έεεεέ?
Τόσα Μπλέκ χαμένα μ' αυτή τη μονομανία σας...γτπνμ!:fuckyou:
 




Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
αμφιβαλω η δισκοθηκη των περισσοτερων αξιζει παραπανω απ τους ενισχυτες
Για πες πόσο μεγάλη την έχεις την δισκοθήκη?
Αφού δεν ξέρεις τι έχουμε μην πετάς μουρόφυλλα ρε κακομοίρη.

Οσα μηχανηματα χαι ενδ σμπρωξατε εδω και 30 χρονια οι περισσοτεροι τα εχουν πεταξει κι ουτε θελουν να σας ξαναδουν πια.
Πριν ανοίξει το avsite.gr είχα ΖΜπρώξει δεκάδες Mark Levinson ,Magneplanar,Revel, Lexicon ,Classe ,Infinity και μεγάλα Jbl.
Όλοι οι τελικοί χρήστες ή τα έχουν ή τα πούλησαν για να πάνε σε υψηλότερο επίπεδο.
Τώρα εσύ που έχεις πετριά με τα Nad ,μια χαρά μηχανάκια για την κατηγορία τους, κάνεις τον υπέρτατο κριτή.
Μπορεί να είσαι προσβλητικός, κολλημένος και άσχετος , αλλά μας διασκεδάζεις .
Keep up the good work.
 


Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Το αστείο είναι ότι κατά καιρούς και αρκετές φορές έχω κατηγορηθεί ως άσχετος που ενώ δεν έχω δοκιμάσει ενεργά ηχεία και subs, αναγνωρίζω τη τεχνολογική τους υπεροχή έναντι των παθητικών ηχείων. Ενδιαφέρον...
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.228
:lazy::lazy::lazy::lazy::lazy:.........πόσο θα ήθελα να είμαι ό μόνος που έχει πληκτρολόγιο και αρουραίο !!!

:lazy::lazy::lazy::lazy::lazy:
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
Η απολύτως καλύτερη δυνατή λύση, είναι ενεργό κροσοβερ, το οποίο υλοποιείται σε επίπεδο line level, και όχι στο υψηλής ισχύος επίπεδο των παθητικών εξαρτημάτων ενός τυπικού απλού κροσοβερ με παθητικά εξαρτήματα σε σειρά με τα μεγάφωνα.
:hi:
ΥΓ. Πάρτε ενεργά κι αφήστε τα χαζά
Γραψε κανα ποιημα μρε Κωστα :)
 
Last edited:



Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Το αστείο είναι ότι κατά καιρούς και αρκετές φορές έχω κατηγορηθεί ως άσχετος που ενώ δεν έχω δοκιμάσει ενεργά ηχεία και subs, αναγνωρίζω τη τεχνολογική τους υπεροχή έναντι των παθητικών ηχείων. Ενδιαφέρον...
Πραγματικά μπορείς να μας πεις από που βγάζεις αυτά τα συμπεράσματα, πως μπορείς να ξέρεις για κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει ότι υπερέχει σε σχέση με κάτι άλλο, υιοθετείς απόψεις που υποστηρίζει ο κάθε τυχάρπαστος για να ευλογήσει τα γένια του.
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.359
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top