Αμάν Παναγία μου!!!


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Έχω δει άνθρωπο με αχρωματοψία να κάνει Color Correction. Όσοι δούλευαν μαζί του δεν ήξεραν τίποτα.

Eχω δει κουφό να "ρυθμίζει" ήχο συστήματος. Τον έχω δει να αλλάζει το calibration γιατί δεν του άρεσε.

Πια καλώδια και πιο High End... 😅

Ούτε σε 500 χρόνια σε αλλάζει η κατάσταση.
 
Last edited:

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Παραφράζοντας τον τίτλο του θρεντ, φρονώ ότι η αναβίωση τετχοιου είδους νημάτων, θα έπρεπε να γίνεται δεκτή με το επιφώνημα "Αμήν Παναγία μου"!
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
αν και διαβαζα αρκετα χρονια πριν γραφτω, σε αρκετα θεματα δεν εχω μπει... 🐒
μα καλα τοσο μανκι μπιτσνες αληθεια με εκπλησει ακομα και εμενα... 🙊
Ενταξη αρχιζει και εξηγειται για τι κοσμο προκεται το αθλημα... :angel:
 





Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Μάνκις;
Junkies της παραμόρφωσης και των παρελκομένων.:sneaky:
Καθότι οι ενισχυτές που χρέωναν την...παραμόρφωση στην τάξη των 20-40 ευρώ ανά εκατοστιαία μονάδα για...ακέραια Watt ισχύος,είμαι βέβαιος ότι ενθουσίαζαν ειλικρινά τον αρθρογράφο.Έτσι πάνε καροτσάκι και διάφορα παρελκόμενα με χαοτικές επιδράσεις.
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
Ετσι (as above) .... προκεται για θυματα μιας καλα στημενης κακιας φαρσας.
"στην Ελλαδα, ακομα και οι μαιμουδες, ειναι μαιμουδες" Χαρρυ Κλυν...
(το προσωνυμιο ειναι μια αρκετα παλια ιστορια, η οποια συνεχιζει να εξελισσεται και να εμπλουτιζεται με πραμα, αλλα αυτο ειναι my favourite farce story, και η διηγηση ειναι σιγουρα βαθια νυχτερινη-ισως μια αλλη μερα, μια καλητερη μερα)
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
.... προκεται για θυματα μιας καλα στημενης κακιας φαρσας.
"στην Ελλαδα, ακομα και οι μαιμουδες, ειναι μαιμουδες" Χαρρυ Κλυν...
(το προσωνυμιο ειναι μια αρκετα παλια ιστορια, η οποια συνεχιζει να εξελισσεται και να εμπλουτιζεται με πραμα, αλλα αυτο ειναι my favourite farce story, και η διηγηση ειναι σιγουρα βαθια νυχτερινη-ισως μια αλλη μερα, μια καλητερη μερα)
Το αν είναι θύματα όσοι ευχαριστιούνται με την ψυχή τους μια κατάσταση χωρίς να βλάπτουν άλλα άτομα χωράει αμφισβήτηση...Δεν χωράει όμως για όσους χρήστες ενδεχομένως να μην ήταν για τέτοιες ακριβώς συγκινήσεις και παρασύρονταν από δημοσιεύματα σε άσκοπες οδούς....Η δύναμη στη μετάδοση των αντικειμενικών δεδομένων έγκειται ακριβώς στο να επιλέγουμε συνειδητά.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Το αν είναι θύματα όσοι ευχαριστιούνται με την ψυχή τους μια κατάσταση χωρίς να βλάπτουν άλλα άτομα χωράει αμφισβήτηση...Δεν χωράει όμως για όσους χρήστες ενδεχομένως να μην ήταν για τέτοιες ακριβώς συγκινήσεις και παρασύρονταν από δημοσιεύματα σε άσκοπες οδούς....Η δύναμη στη γνώση των αντικειμενικών δεδομένων έγκειται ακριβώς στο να επιλέγουμε συνειδητά.
Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο!
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
Το αν είναι θύματα όσοι ευχαριστιούνται με την ψυχή τους μια κατάσταση χωρίς να βλάπτουν άλλα άτομα χωράει αμφισβήτηση...Δεν χωράει όμως για όσους χρήστες ενδεχομένως να μην ήταν για τέτοιες ακριβώς συγκινήσεις και παρασύρονταν από δημοσιεύματα σε άσκοπες οδούς....Η δύναμη στη μετάδοση των αντικειμενικών δεδομένων έγκειται ακριβώς στο να επιλέγουμε συνειδητά.
... παραληψη μου Γκουρου μας, και ευστοχη η παρατηρηση, ή οπως λεω : δεν ειναι κακο να ειναι καποιος μαιμου, κακο ειναι να μην το γνωριζει...
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top