Αναβάθμιση σε νέα έκδοση



Μηνύματα
12.855
Reaction score
10.072
Ένα θέμα που παρατηρείται τώρα τελευταία (και δεν έχει σχέση με την πλατφόρμα ή την αναβάθμιση αυτής) είναι ότι κάποια μέλη αλλοιώνουν το περιεχόμενο του κειμένου που κάνουν quote, γράφοντας λόγια που φαίνονται ότι τα είπε το μέλος που παραπέμπουν. Αυτό μερικές φορές είναι παροδηγητικό. Δεν ξέρω αν ενοχλεί και άλλους.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.686
Reaction score
28.026
Σε μένα αρκετές φορές δεν "δείχνει" εκεί στο καμπανάκι τα new activities που έχουν γίνει σε αναρτήσεις που παρακολουθώ ή έχω σχολιάσει.
 

Μηνύματα
7.274
Reaction score
11.822
Ένα θέμα που παρατηρείται τώρα τελευταία (και δεν έχει σχέση με την πλατφόρμα ή την αναβάθμιση αυτής) είναι ότι κάποια μέλη αλλοιώνουν το περιεχόμενο του κειμένου που κάνουν quote, γράφοντας λόγια που φαίνονται ότι τα είπε το μέλος που παραπέμπουν. Αυτό μερικές φορές είναι παροδηγητικό. Δεν ξέρω αν ενοχλεί και άλλους.
Καρφάρα. :p
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.880
Reaction score
77.490
Ένα θέμα που παρατηρείται τώρα τελευταία (και δεν έχει σχέση με την πλατφόρμα ή την αναβάθμιση αυτής) είναι ότι κάποια μέλη αλλοιώνουν το περιεχόμενο του κειμένου που κάνουν quote, γράφοντας λόγια που φαίνονται ότι τα είπε το μέλος που παραπέμπουν. Αυτό μερικές φορές είναι παροδηγητικό. Δεν ξέρω αν ενοχλεί και άλλους.
αν αυτό το λες για την αδελφή της γυναίκας του γιάνννη...που έβαλα στο quote σου

να ξερς ότι το παίρνω πίσω και παρακαλώ κάποιον μοδ να φάει κάνα μισάωρο από τη ζωή του ψάχνοντας το και να το επαναφέρει στον ιδιοκτήτη του...δηλ εμένα :biggrin:

Υ.Γ. Και ζητάω και συγνώμη γιατί τελικά δεν μάθαμε.... :laugh:
Post automatically merged:

Αλλά το γράφεις εδώ αντί για το κατάλληλο νήμα.
υπάρχει κατάλληλο νήμα για τα quotes? :laugh: :lol:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.880
Reaction score
77.490
- όχι , αλλά υπάρχει κάτι γενικότερο . . .

Κυτίο παραπόνων
πολύ γενικό..θα χαθεί το πρόβλημα....και φαίνεται σοβαρό......δεν μ αρές....
φτιάξε ένα καλέ για quotes :laugh:
 


Μηνύματα
12.855
Reaction score
10.072
αν αυτό το λες για την αδελφή της γυναίκας του γιάνννη...που έβαλα στο quote σου

να ξερς ότι το παίρνω πίσω και παρακαλώ κάποιον μοδ να φάει κάνα μισάωρο από τη ζωή του ψάχνοντας το και να το επαναφέρει στον ιδιοκτήτη του...δηλ εμένα :biggrin:

Υ.Γ. Και ζητάω και συγνώμη γιατί τελικά δεν μάθαμε.... :laugh:
Post automatically merged:



υπάρχει κατάλληλο νήμα για τα quotes? :laugh: :lol:
Όχι, δεν το λέω για σένα, δεν με πείραξε. Άλλωστε είναι τόσες μέρες από τότε που το ξέχασα. Το λέω για άλλο γεγονός, που έγινε σήμερα και δεν περιελάμβανε δική μου φράση.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.880
Reaction score
77.490
Όχι, δεν το λέω για σένα, δεν με πείραξε. Άλλωστε είναι τόσες μέρες από τότε που το ξέχασα. Το λέω για άλλο γεγονός, που έγινε σήμερα και δεν περιελάμβανε δική μου φράση.
ας ελπίσουμε να το διαβάζει αυτό ο @Zizik και να μην ψάχνει άδικα :roflmao:
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.930
Reaction score
3.736
Σε μένα αρκετές φορές δεν "δείχνει" εκεί στο καμπανάκι τα new activities που έχουν γίνει σε αναρτήσεις που παρακολουθώ ή έχω σχολιάσει.
Κι εμένα συνεχίζει να το κάνει, αλλά έχω συμβιβαστεί και ψάχνω κάθε λίγες μέρες sτα Watched αν υπάρχει κάτι αδιάβαστο...
 

Μηνύματα
1.842
Reaction score
3.438
Screenshot_2019-12-05-15-04-49-895_com.android.chrome.jpg
Επίσης βγάζει διαφημίσεις και μέσα στα quotes και ανάμεσα στα ποστ.
Ενοχλητικό πολύ.
 


Μηνύματα
1.842
Reaction score
3.438
Screenshot_2019-12-05-15-25-20-161_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
Επίσης η πάνω πορτοκάλι γραμμή πιάνει πλέον σχεδόν όλη την οθόνη
Τα νεύρα μου.
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.880
Reaction score
77.490
εγώ ξέρω ότι μόνο ο αβγδ δεν έχει παράπονο που του βγάζει διαφημίσεις με πτάνες και σάιτ γνωριμιών :laugh: :roflmao:
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.686
Reaction score
28.026
Ανεβάστε κανένα screen shot, νά δούμε τη ψάχνεται στο γούγλι

:lolsign:
Post automatically merged:

Δεν ξέρω τη λέτε.

Εγώ μια χαρά είμαι :tongue:

Screenshot_20191205_154149_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.631
Μηνύματα
2.868.531
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top