Αναβάθμιση σε νέα έκδοση

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
@ika
@dimmas

Δεξί κλικ πάνω στο εν λόγω κουτάκι, Block Element, γίνεται κόκκινο, πατάς Create

ή κανε επικόλληση τον κάτωθι κανόνα στο dashboard - My Filters

Code:
www.avsite.gr##.ez-cookie-banner

Μόλις δημιούργησες έναν κανόνα και το "κόβει'
 
Last edited:

ika

News
Μηνύματα
13.746
Reaction score
12.818
@ika
@dimmas

Δεξί κλικ πάνω στο εν λόγω κουτάκι, Block Element, γίνεται κόκκινο, πατάς Create

ή κανε επικόλληση τον κάτωθι κανόνα στο dashboard - My Filters

Code:
www.avsite.gr##.ez-cookie-banner

Μόλις δημιούργησες έναν κανόνα και το "κόβει'
Όντως το παράθυρο το κόβει, αλλά μαζί κόβει και τις επιλογές να ποστάρω κάτι, ν' απαντήσω, να κάνω like κλπ
σε όλα τα νήματα!
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Όντως το παράθυρο το κόβει, αλλά μαζί κόβει και τις επιλογές να ποστάρω κάτι, ν' απαντήσω, να κάνω like κλπ
σε όλα τα νήματα!
Επέλεξες πολλά περισσότερα απ ότι έπρεπε μάλλον.
Ακύρωσε το και ξανακαντο πιο προσεκτικά.

Εμένα μια χαρά λειτουργεί.
 

ika

News
Μηνύματα
13.746
Reaction score
12.818
Τώρα το έκανα με paste στο dashboard.
Στην αρχή εμφανίζεται για 1-2" στο chrome και μετά εξαφανίζεται μόνο του, χωρίς να κάνω κάτι.

Στο EDGE, δεν εμφανίζεται καθόλου, αλλά αφήνει μια γκρί περιοχή κάτω αριστερά.

:hi::hi::hi:


ΥΓ. Κάτι που είχα παρατηρήσει πριν το μπλοκάρισμα, είναι πως αφού το κάνει την πρώτη φορά, άμα πήδαγα σε άλλο site και επανερχόμουν στο AVSITE, δεν το ξαναέβγαζε.
 

Attachments


Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Σε Firefox λειτουργεί τέλεια.
Δεν χρησιμοποιώ άλλο browser οπότε δεν ξέρω να σου πω.
 




Μηνύματα
18.922
Reaction score
13.302
Το κάνει συνήθως αν κλείσω τον firefox και μπω ξανά μετά, αν κλείσω απλά το tab και ξαναμπώ (χωρίς να κλεισω το πρόγραμμα) ίσως το κάνει κάποιες φορές...
 




Μηνύματα
213
Reaction score
119
Τις τελευταίες μέρες κάθε φορά που μπαίνω (από τηλέφωνο) βγάζει συνεχώς την μάσκα αποδοχής cookies) πράγμα που δεν έκανε πριν. Το βλέπετε και άλλοι αυτό ή συμβαίνει μόνο σε μένα;
 

Μηνύματα
1.588
Reaction score
334
Τις τελευταίες μέρες κάθε φορά που μπαίνω (από τηλέφωνο) βγάζει συνεχώς την μάσκα αποδοχής cookies) πράγμα που δεν έκανε πριν. Το βλέπετε και άλλοι αυτό ή συμβαίνει μόνο σε μένα;
το ιδιο μου κανει απο windows, σπαστικο αν εχει καποιος λυση ας πει :)
 

Μηνύματα
662
Reaction score
534
Τις τελευταίες μέρες κάθε φορά που μπαίνω (από τηλέφωνο) βγάζει συνεχώς την μάσκα αποδοχής cookies) πράγμα που δεν έκανε πριν. Το βλέπετε και άλλοι αυτό ή συμβαίνει μόνο σε μένα;
Το κάνει και σε μένα από κινητό κάθε φορά που μπαίνω, πατάω got it , αλλά συνεχίζει
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
@TakisJK, @λευτέρης, @leonis & @Artemios

Την τελευταία εβδομάδα (ίσως και περισσότερο), κάθε φορά που επισκέπτομαι το AVSite, εμφανίζεται το πιο κάτω:

View attachment 284175

Κάθε φορά πατάω "Got it!" και κάθε επόμενη φορά επανεμφανίζεται.

Διορθώνεται;
Το ψάχνω.
Υπομονή.
 
Last edited:

ika

News
Μηνύματα
13.746
Reaction score
12.818
Με τη δεύτερη μέθοδο που λέει ο nemesi54 στο #441 σε μένα λύθηκε
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Έχω αναφέρει εδώ και εβδομάδες πως σε 2 ξεχωριστά iPad Air (και ακόμα ένα του @geomiat όπως είχε και αυτός προσθέσει) δεν βλέπω πολλές φωτό, emoticons και avatars.
Σε iphone, Macbook δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα.
Αλλά σε όλες τις συσκευές υπάρχει το θέμα με την αποδοχή cookies που προαναφέρθηκε και από τους υπόλοιπους.
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Έχω αναφέρει εδώ και εβδομάδες πως σε 2 ξεχωριστά iPad Air (και ακόμα ένα του @geomiat όπως είχε και αυτός προσθέσει) δεν βλέπω πολλές φωτό, emoticons και avatars.
Σε iphone, Macbook δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα.
Αλλά σε όλες τις συσκευές υπάρχει το θέμα με την αποδοχή cookies που προαναφέρθηκε και από τους υπόλοιπους.
Σε μένα το θέμα είναι στο mac pro(έχω καιρό να χρησιμοποιήσω τo ipad), οπότε κατέβασα firefox και ησύχασα!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.069
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top