Αναζήτηση streamer cambridge audio cxn v2

Μηνύματα
295
Reaction score
837
Καλημερούδια σε όλους μας λοιπόν.
Ήρθε η ώρα να αφήσω πίσω το CocktailAudio x12 που για 4 χρόνια βγήκε παλικάρι.
Αναζητώ νέα πηγή και συγκεκριμένα το
Cambridge audio cxn v2.
Ευχαριστώ πολύ και καλή Δύναμη σε όλους μας🙏
 

Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
Δεν ξερω ποσα χρηματα θελεις να δωσεις για μτχ.,αλλα καινουργιο, ειναι σε προσφορα αυτες τις μερες.
 

Μηνύματα
295
Reaction score
837
Δεν ξερω ποσα χρηματα θελεις να δωσεις για μτχ.,αλλα καινουργιο, ειναι σε προσφορα αυτες τις μερες.
Καλημέρα Tanto, ναι κάτι πήρε το μάτι μου και σε ευχαριστώ πολύ. Στην τιμή του καινούργιου νομίζω μπορώ να ανταποκριθώ, απλά κοιτάζω και "δεύτερο χέρι"...
 

Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
Δεν ξερω ποσο ευκολα θα το βρεις σαν μτχ.,αλλα και παλι ποσο πιο χαμηλα απο την κανονικη τιμη που ειναι 1100 ευρω? Στην καλυτερη να ειναι 700 .......με λιγα παραπανω το αγοραζεις καινουργιο,αλλα ναι ειναι μια αποφαση δυσκολη (δεν κυκλοφορουν πολλα ευρω στο δρομο) που πρεπει να παρθει αμεσα.
 

Μηνύματα
295
Reaction score
837
Δεν ξερω ποσο ευκολα θα το βρεις σαν μτχ.,αλλα και παλι ποσο πιο χαμηλα απο την κανονικη τιμη που ειναι 1100 ευρω? Στην καλυτερη να ειναι 700 .......με λιγα παραπανω το αγοραζεις καινουργιο,αλλα ναι ειναι μια αποφαση δυσκολη (δεν κυκλοφορουν πολλα ευρω στο δρομο) που πρεπει να παρθει αμεσα.
Σαν να έχεις δίκιο.. Στον Πετρόπουλο το είδα μόλις τώρα στα 820,00€... (καινούργιο)
Σαν να έχεις δίκιο.. Στον Πετρόπουλο το είδα μόλις τώρα στα 820,00€... (καινούργιο)
 


Μηνύματα
227
Reaction score
274
Καλημερούδια σε όλους μας λοιπόν.
Ήρθε η ώρα να αφήσω πίσω το CocktailAudio x12 που για 4 χρόνια βγήκε παλικάρι.
Αναζητώ νέα πηγή και συγκεκριμένα το
Cambridge audio cxn v2.
Ευχαριστώ πολύ και καλή Δύναμη σε όλους μας🙏
χανεις ομως απο features οπως cd player kai cd ripper που ειχε το κοκτειλ εκτος αν αυτα δεν σε ενδιαφερουν.
 

Μηνύματα
295
Reaction score
837
χανεις ομως απο features οπως cd player kai cd ripper που ειχε το κοκτειλ εκτος αν αυτα δεν σε ενδιαφερουν.
Καλημέρα bujinkan, εχω μείνει με ελάχιστα CD πλέον, έχω ριπαρει τα πάντα και υπάρχει κι ένα marantz CD player που περνάει μέσα από το dac magic 100 της Cambridge Audio για τα λιγοστά CD ή όσα αγοράσω στο μέλλον
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Σαν να έχεις δίκιο.. Στον Πετρόπουλο το είδα μόλις τώρα στα 820,00€... (καινούργιο)
Όποιος προλάβει , κυριολεκτικά.
Πουλήθηκαν πολλά αυτές τις μέρες και από Δευτέρα η τιμή θ ανέβει.

Το ζαχαρώνω κι εγω το συγκεκριμένο ωστόσο ψάχνω και το 851n πάλι απο την Cambridge.
Σπύρο, έχε υπ όψη σου πως η σειρά Azur 851 θα αλλάξει από Φεβρουάριο-Μάρτιο,
 

Μηνύματα
2.668
Reaction score
1.386
Όποιος προλάβει , κυριολεκτικά.
Πουλήθηκαν πολλά αυτές τις μέρες και από Δευτέρα η τιμή θ ανέβει.


Σπύρο, έχε υπ όψη σου πως η σειρά Azur 851 θα αλλάξει από Φεβρουάριο-Μάρτιο,
Ευχαριστώ για το tip Νίκο :wink: Το 851n είναι δυσευρετο ως μεταχειρισμένο, ενώ καινουργιο είναι κοντά στα 1500 και κάνει το CΧN αρκετά δελεαστικό στα 830.
 

Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
και βεβαια εχει και tidal connect,πριν λιγες μερες απεκτησε αυτη τη δυνατοτητα,ενω μπορει να δουλεψει και σαν προ και εχει και balanced εξοδους για κανενα ενεργο ηχειο,για να στηθει ενα μινιμαλ συστημα. Ξερογλειφομαι και εγω να πω την αληθεια,αλλα .....δυσκολες εποχες και η παντοφλα καραδοκει.
 

Μηνύματα
41
Reaction score
42
και βεβαια εχει και tidal connect,πριν λιγες μερες απεκτησε αυτη τη δυνατοτητα,ενω μπορει να δουλεψει και σαν προ και εχει και balanced εξοδους για κανενα ενεργο ηχειο,για να στηθει ενα μινιμαλ συστημα. Ξερογλειφομαι και εγω να πω την αληθεια,αλλα .....δυσκολες εποχες και η παντοφλα καραδοκει.
ένα τετοιο σετ σκεφτομαι να κάνω. Με το CXΝ , ενα ζευγαρι ενεργων (ακομα το ψάχνω) και ενα πικαπ.

Πάντως αυτή τη τιμη έχει εδώ και 2 εβδομάδες που το παρακολουθώ, δεν είναι κάποια προσφορά λόγω bf.
 

Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
Kαλα η black friday στη χωρα μας,δεν κρατα μια μερα,αλλα μισο μηνα και βαλε. Ειδικα οταν μιλαμε για ενα προιον οχι φτηνο (ακομα και τα 800+ που ειναι πολυ καλη τιμη,ειναι πολλα χρηματα για τα Ελληνικα δεδομενα),αλλα και οχι τοσο καταναλωτικο,οπως πχ μια τηλεοραση. Ειναι κατι που ακομα και αυτος που εχει τη δυνατοτητα,θα καθισει να το σκεφτει καποιες μερες,δυστυχως εκει εχουμε φτασει. Πριν καποια χρονια,οχι λιγα πλεον,10+,προσωπικα θα ειχα αγορασει ενα,γυρνωντας απο το γραφειο......μετα θα εβλεπα αν θα πουλουσα την συσκευη που θα αντικαθιστουσε ή θα την μετεφερα στο δευτερο ή τριτο συστημα του σπιτιου.Αλλα αυτα παει....περασαν :(
 

Μηνύματα
227
Reaction score
274
Καλημερούδια σε όλους μας λοιπόν.
Ήρθε η ώρα να αφήσω πίσω το CocktailAudio x12 που για 4 χρόνια βγήκε παλικάρι.
Αναζητώ νέα πηγή και συγκεκριμένα το
Cambridge audio cxn v2.
Ευχαριστώ πολύ και καλή Δύναμη σε όλους μας🙏
τελικα εγινε καποια αγορα?
 






Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top