Ανοιξε στη Μύκονο το πρωτο strictly Vegan and plant based hotel in Europe!

Μηνύματα
673
Reaction score
670
Επίκαιρη -λόγω covid-19- ερώτηση: το σερβίρισμα σε μπουφέ επιτρέπεται; Σερβίρει το προσωπικό σας σε καθαρά πιάτα, ή οι πελάτες έχουν την επιλογή να ξανασερβιρισ
Το πρωινό σερβιρεται μονο απο το προσωπικο μας με μασκες. Υποχρεωτικά, αλλα οχι για τους πελάτες και για αυτο αναμένουν στο σημειο που υποδεικνυεται εως την παράδοση του ( φωτογραφια)
IMG_20200809_092103.jpg
Αν θέλουν να φάνε και κατι ακομη ακολουθείται η ιδια διαδικασία χωρις να ερχεται σε επαφη το πιάτο τους με τα υλικα του μπουφέ σε καμμια περιπτωση. Μας δυσκολεύει ομολογουμένως ολο αυτο αλλα θεωρείται απαραιτητο με την υπαρχουσα κατασταση.
 

Μηνύματα
2.194
Reaction score
2.715
Τώρα είμαι στο εστιατόριο σου alex με την οικογένειά μου.
Όμορφη ατμόσφαιρα και ευγενικό προσωπικο. Τώρα παραγγέλνουμε :)
 

Μηνύματα
2.194
Reaction score
2.715
Ευχαριστώ alex Και για την ξεναγηση. Πολύ ιδιαίτερο ξενοδοχείο και κάτι διαφορετικό που δεν υπήρχε στη Μύκονο σιγουρα.
Ένας vegan προορισμός! :)
 

Μηνύματα
673
Reaction score
670
Ευχαριστώ alex Και για την ξεναγηση. Πολύ ιδιαίτερο ξενοδοχείο και κάτι διαφορετικό που δεν υπήρχε στη Μύκονο σιγουρα.
Ένας vegan προορισμός!
Παρακαλώ Μιχάλη. Και ευχαριστω με την σειρα μου που αφιερωσατε χρονο να μας επισκεφθείτε. Παντα ευπροσδεκτοι!
 

Μηνύματα
673
Reaction score
670
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι πολύ χαρούμενος και περήφανος για το άρθρο που ποσταρω.
Είναι το Vegan Travel αφιέρωμα των New York Times και μας έχει στους καλύτερους Vegan προορισμους του κόσμου!.
Υπόψιν ότι η κεντρική φωτογραφία του άρθρου είναι η Koukoumi Salad του ξενοδοχείου μας.
To άρθρο των ΝΥΤ ερχεται μετα από αλλεπαληλα αρθρα στα Ευρωπαικά Και Ελληνικα ΜΜΕ (Καθημερινη, Βημα, Lifo, London Metro Magazine, Αegean Mag Κλπ) και έπειτα από 3 βραβεία ( Muse Design Awards, Vegan Awards, Booking Best Hotels )

 
Last edited:


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top