Αντιο Σπυρο!


Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
:cry: :cry: :cry: Δεν έχω λόγια... Δυστυχώς δεν είχα την τύχη να τον γνωρίσω προσωπικά, αλλά τον νιώθω μέλος της παρέας μας.
Αντίο Σπύρο. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που σε σκεπάζει.
Κουράγιο και δύναμη στην οικογένειά του...
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Μολις επεστρεψα απο την οικια του Σπυρου.
Δυο πραγματα θελω να σας πω και αργοτερα θα σβησουμε αυτο το μηνυμα.
1)Η Ελενη Κωστοπουλου εξεφρασε την επιθυμια να τυπωσουμε αυτο το thread ωστε να διαβασει ο γιος τους το πως αισθανομαστε για τον πατερα του.

2)Η οικονιμικη κατασταση της οικογενειας ειναι δυσκολη.
Δεν νομιζω πως χρειαζεται να πω τιποτα αλλο, ετσι δεν ειναι?

Η ημερα και τοποθεσια της κηδειας-για οσους μου εχουν τηλεφωνησει-δεν ειναι ακομα γνωστες.
Μολις εχω νεα θα σας ενημερωσω...
 

Μηνύματα
6.141
Reaction score
167
Απάντηση: Αντιο Σπυρο!

Τι να πεις οταν φευγει ενας νεος ανθρωπος...
Απλα καλη ανταμωση και σε ολους εσας να θυμαστε το φιλο σας/μας γιατι κακα τα ψεματα τουτο εδω το πραμα ειναι οικογενεια τελικα...
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Αντιο Σπυρο!

γιατι κακα τα ψεματα τουτο εδω το πραμα ειναι οικογενεια τελικα...
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cool_4:
 


Μηνύματα
156
Reaction score
0
Σιγά και μην έφυγες…

«Παπαριές Μαρίτσα μου», πες τους ρε Σπύρο πάλι! Δεν ξέρουνε τι λένε!

Αφού σε περιμένω να μου την πεις για το κάλπικο πρωτάθλημα… Και να σε κοντράρω για το σεντόνι!

Μην μου την κοπανίσεις μονάχα και δεν είσαι εκεί…
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
προλαβα να γνωρισω τον σπυρο μονο μεσα απο τα γραφομενα του τα οποια εδειχναν ανρθωπο με συγκροτημενη σκεψη, αποψη και ηθος.
Δυστυχως αν και υπηρξε σημαντικο μελος των ηλεκτρονικων AV κοινοτητων , η απωλεια ενος νεου ανθρωπου απο τους φιλους και την οικογενεια του δεν συγκρινεται σε τιποτα με την απωλεια ενος μελους απο αυτες τις κοινοτητες.
θερμα συλλυπητηρια και κουραγιο στην οικογενεια και τους φιλους του, ας τον θυμουνται για παντα.
 

Μηνύματα
6.434
Reaction score
200
Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του Σπύρου Κωστόπουλου.

Σπύρο, σε χαιρετώ φίλε μου και πάντα θα σε θυμάμαι. Θα μας λείψεις .
Καλό ταξίδι
 

Μηνύματα
282
Reaction score
19
Είχα την τύχη να γνωρίσω το Σπύρο στην κρουαζιέρα του avclub. Μιλήσαμε επί ώρες για τα πάντα . Από τα καλύτερα παιδιά που πέρασαν ποτά από το χώρο και κατέχει μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου Η θλίψη μου μεγάλη . Καλό ταξίδι φίλε μου Θα σε θυμάμαι για πάντα
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.113
Τέτοιες στιγμές δεν παίζει μεγάλο ρόλο αν ξέρεις κάποιον προσωπικά ή μέσα από τα γραφόμενά του. Η στεναχώρια είναι το ίδιο βαριά.
Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
 


Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
12-12-06

Θέλω να σας ευχαριστήσω θερμά όλους για τις ειλικρινείς και ζεστές ευχές.
Ενώνω κι εγώ τις ευχές μου με όλων των φίλων για όσους / όσες έχουν σήμερα την ονομαστική τους εορτή ή γενέθλια επέτειο.

Ειδικά για τον γράφοντα, η σημερινή μέρα είναι κάτι περισσότερο από γιορτινή, είναι μέρα θύμησης και συγκίνησης, γι' αυτό το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ανάψω ένα κεράκι. Βλέπετε, σαν σήμερα, ανταμώσαμε πέρσι στην Πύλη με τον σεβάσμιο γέροντα που κρατά τα Κλειδιά της. Και αφού με κοίταξε καλά καλά, με ξαπόστειλε πίσω ως μη γινωμένο ακόμα, να σιτέψω κι άλλο πριν έρθει η Ώρα.

Η εμπειρία αυτή βοήθησε σημαντικά στο ν΄αλλάξω τον τρόπο που έβλεπα μέχρι τότε πολλά πράγματα, και κυρίως να αναθεωρήσω τις σχέσεις μου με τους συνανθρώπους μου. Θέλω να πιστεύω ότι βγήκα από τη δοκιμασία ένας καλύτερος άνθρωπος και το μόνο που έχω να πω είναι "αγαπάτε αλλήλους": το αξίζουν(-με)...

Να' στε όλοι καλά...//;-)
 

Μηνύματα
644
Reaction score
7
Aφού δεν γινόταν αλλοιώς, ας έφυγε, τουλάχιστον να μην τυρανιέται βιολογικά. Φυσικά θα παραμείνει στην μνήμη όλων μας, ήταν ογκόλιθος, δεν ξεχνιέται, είχε άποψη, γνώση και ήθος. Μεγάλη απώλεια για την κοινότητα και φυσικά για την οικογένειά του.
Καλό κουράγιο στην οικογένεια.
Σπύρο, καλό ταξείδι, ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα σε σκεπάζει.
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Δεν τον γνωρισα το Σπυρο προσωπικα, ουτε γνωριζα την κατασταση του....
Εχω ομως χασει δυο φιλους (ηταν, δεν ηταν 18 χρονων), οπότε γνωριζω πως ειναι να χανεις φιλο...
Για μενα λοιπον ο Σπυρος ειναι ο τριτος φιλος που χανω.... δακρυζω τοσο οσο και τοτε...
Ποτε ομως δεν το πιστεψα οτι τους εχασα... περναω απο τα σπιτια τους και παντα κοιταω... κοιταω να τους δω να βγαινουν... αν και εχουν περασει πανω απο 10 χρονια... κι ομως κοιταω ακομα....

Τα θερμοτερα συλλυπητηρια την οικογενεια σου.

Καλο ταξιδι φιλε Σπυρο...
 


Μηνύματα
161
Reaction score
0
Το παιδι δεν το ηξερα ,λυπαμαι πολυ,κουραγιο στην οικογενεια του,και ενα μεγαλο ΑΝΤΙΟ.:-(
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Αντιο Σπυρο!

Κουρασμένο παλικάρι,
γίνε φως του αυγερινού
κι άσ' τη νύχτα να σε πάρει
στο περβόλι του ουρανού


Νίκος Γκάτσος
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Απάντηση: Αντιο Σπυρο!

Πως θα μπορούσαμε να βοηθήσουμε λίγο την οικογένειά του;
Κάποια πληροφορία σχετική;
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top