Αξιολόγηση κατάσταση βυσματος

I

iason

Guest
Χμμμ, για τσέκαρε στις αγγελίες για Kimber Kable KS1016... :prankster:
Νίκο θα πάρεις Ενεργά KRK???????
Εσύ εάν πουλήσεις τα ηχεία, και τον Bryston ,καλώδια αξεσουάρ παρελκόμενα κλπ....... με τα ρέστα πας και για καινούργιο Hybrid αυτοκίνητο. :sneaky:
 


Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Νίκο θα πάρεις Ενεργά KRK???????
Εσύ εάν πουλήσεις τα ηχεία, και τον Bryston ,καλώδια αξεσουάρ παρελκόμενα κλπ....... με τα ρέστα πας και για καινούργιο Hybrid αυτοκίνητο. :sneaky:
Και τι θα πιάσουν; 3000 και αν; Μπααα, δεν τα σκοτώνω. :) Προς το παρόν καλά είμαι κι έτσι. :)
 

Μηνύματα
766
Reaction score
1.594
Προσωπικά μιλώντας, αν διέθετα 800 ευρώ για αγορά καλωδίου (λέμε τώρα) και είχα τέτοιες αμφιβολίες, θα αγόραζα ένα καινούργιο στο ίδιο ποσό και θα κοιμόμουν ήσυχος. Ο νόμος της φθίνουσας απόδοσης λέει πως σε αυτή την κατηγορία τιμής οι ακουστές διαφορές θα είναι αμελητέες (βέβαια, το λέω εγώ που δεν έχω χρυσά αυτιά και το ακριβότερο interconnect μου κοστίζει ένα πενηντάρικο).
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Τα interconnect των 50€ είναι σοφή επιλογή αλλά και των 40 η των 30€ ακόμη σοφότερη! :geek:
Πας γυρεύοντας σε τέτοια θέματα, και λογικό είναι, δεν υπάρχει περίπτωση να μην εξελιχθεί έτσι... :tongue:

Δε σταματούν! Απίστευτο, ε; Πιθανώς να μην πληκτρολογούν, αλλά να μιλούν σε κάνα κινητό που του μιλάς σε στέλνει μηνύματα, είδα κάτι τέτοια για παππούδες, με μεγάλη οθόνη και μεγάλα γράμματα, ελληνικής φίρμας. Λες;

Πλάκα κάνεις;
Ούτε γι'αστειο.
Για όλα τα λεφτά μπριζόλες μοσχαρίσιες σωστά ψημένες από επιλεγμένα ζώα.
Και με τα ρέστα, ένα φτηνό ερσεά.

Άκου κει τόσα λεφτά για ερσεά. Μα για ερσεά ρεφουστη μου δηλαδή...
.

Θα πάθεις τίποτα με τόσο πολύ κρέας, φάε και κανένα όσπριο!... :stinker::stinker:
 
Last edited:

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.180
:roflmao:
Τα interconnect των 50€ είναι σοφή επιλογή αλλά και των 40 η των 30€ ακόμη σοφότερη! :geek:

.

Θα πάθεις τίποτα με τόσο πολύ κρέας, φάε και κανένα όσπριο!... :stinker::stinker:
Τίποτα δεν θα πάθει. Ξέρει αυτός. :drinks: :laugh:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.500
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top