Αποτελεσματα του VI τεστ



Μηνύματα
1.750
Reaction score
118




Απο περιέργεια. Ποιός είναι ο harisma 23; 8)


Αυτά. Μην περιμένετε άλλες. Τέλος. :p
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
VIDEOMIX said:
Απο περιέργεια. Ποιός είναι ο harisma 23; 8)
Πρέπει να είναι αυτός που εχει κάτσει κατα λάθος πάνω του ο Γιώργος (GTXTC)... οπότε για αυτό δεν φάινεται στην φωτό!!!
 

Μηνύματα
342
Reaction score
37
dream_GR said:
VIDEOMIX said:
Απο περιέργεια. Ποιός είναι ο harisma 23; 8)
Πρέπει να είναι αυτός που εχει κάτσει κατα λάθος πάνω του ο Γιώργος (GTXTC)... οπότε για αυτό δεν φάινεται στην φωτό!!!
Κι όμως φαίνομαι ξεκάθαρα, μεσαίος στην τελευταία σειρά, με τον αέρα της αυθεντίας, τρομάρα μου.
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Α ο καινούργιος. Που μπήκαμε μαζί στο ασανσέρ. 8)
Ε ρεμάλια, μην σκεφτείτε αλλα broken.... πως διάλο λένε το "γνωστό" γουέστερν. :lol:
 

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ. said:
Ευχαριστω παρα πολυ για το οτι σκεφτηκατε πριν γραψετε τα οσα γραψατε :(
Συγγνώμη, αλλά δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις.
Αλλά έτσι βρίσκω την ευκαιρία να πω δυό λόγια για το πως διαμορφώνω άποψη για κάτι που βλέπω και συγκρίνω.
1. Γράφω πάντα αυτό που βλέπω.
2. Προσπαθώ να μπω στη θέση ενός κοινού καταναλωτή που θέλει να μάθει πριν να αγοράσει, έτσι ώστε με την αγορά που θα κάνει να μείνει απόλυτα ικανοποιημένος.
3. Αφήνω στην άκρη τις προσωπικές προτιμήσεις (όσο κι αν αυτό δεν φαίνεται στα γραπτά μου) και προσπαθώ να δω με το μάτι ενός άπειρου που βλέπει για πρώτη φορά προβολέα.
4. Γράφω περιληπτικά, χωρίς πολλές λεπτομέρειες και όσο το δυνατό κατανοητά.
Δεν ξέρω κατά πόσο το πετυχαίνω, αλλά ξέρω ότι αυτό ενδιαφέρει και το περισσότερο κόσμο που διαβάζει τις γνώμες μας: απλά και κατανοητά πράγματα.
Κι όπως έγραψα και παραπάνω, δεν παρεξηγούμαι γιατί ο καθένας γράφει τη γνώμη του ελεύθερα.
Ελπίζω να μην απογοήτεψα όλους εσάς που μας ετοιμάζετε κάθε φορά αυτά τα ωραία συγκριτικά και τις παρουσιάσεις και θέλω να συνεχιστούν και με περισσότερες συμμετοχές μελών.
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ said:
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ. said:
Ευχαριστω παρα πολυ για το οτι σκεφτηκατε πριν γραψετε τα οσα γραψατε :(
Συγγνώμη, αλλά δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις.
Δεν μιλάει για την κρητική ο Ανδρέας αλλα για κάποια ευτράπελα που ειπώθηκαν. :wink:
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Να κάνω μια ερώτηση, χωρίς να θέλω να υπονοήσω ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα....

Διαβάζω την παρουσίαση / τεστ του Hitachi στον ΗΧΟ (που ναι, τον στηρίζουμε και τον τιμάμε, κατα περιόδους είμαστε δε και φανατικοί, καποιες άλλες, λιγότερο) και δεν βρίσκω πουθενά αυτό που παρατηρήθηκε στο συγκριτικό...

Αντίθετα κάπου γράφει ότι είναι πολύ καλός και τα 720p are here and kicking...
Τι να πιστέψω εγώ ο απλός φτωχός πλην τίμιος ....αναγνώστης (εντυπων τε και ηλεκτρονικών μέσων)....
 

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Re: Αποτελεσματα του VI τεστ

Τι να πιστέψω εγώ ο απλός φτωχός πλην τίμιος ....αναγνώστης (εντυπων τε και ηλεκτρονικών μέσων)....
Να πιστεύεις αυτό που βλέπεις. Έλα σε επόμενο συγκριτικό για να έχεις ιδία άποψη.
 

Μηνύματα
1.122
Reaction score
0
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ said:
Τι να πιστέψω εγώ ο απλός φτωχός πλην τίμιος ....αναγνώστης (εντυπων τε και ηλεκτρονικών μέσων)....
Να πιστεύεις αυτό που βλέπεις. Έλα σε επόμενο συγκριτικό για να έχεις ιδία άποψη.
ακριβως,
+ οπως ειπαμε ολοι οι προβολεις του συγκριτικου αν επαιζαν μονοι τους θα φαινονταν μια χαρα....στη συγκριση ειναι που αμβλυνθηκαν οι οποιες αδυναμιες.

Ας πουμε, ειδικα για τον hitachi, αυτη η magenda αποχρωση, εκανε μπαμ στη συγκριση με οποιοδηποτε αλλο προβολεα, αλλα αν επαιζε μονος του ισως και να μη το παρατηρουσες καν...
 

NIX

Μηνύματα
1.390
Reaction score
0
Το magenda κάνει μπαμ απο μακριά.
Και ρε παιδιά,δεν είναι απάντηση "Έλα σε επόμενο συγκριτικό για να έχεις ιδία άποψη"

Εδώ,κανονικά,πρέπει Βαγγέλη να απαντήσεις επ`αυτού και παράλληλα να μας λύσεις την απορία που διατυπώθηκε προηγουμένως.
Γιατί στο 4ο και στο 6ο τεστ τα χρώματα στους Hitachi εβγαίναν μωβ?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.684
Μηνύματα
2.869.879
Members
37.944
Νεότερο μέλος
beetlejeans
Top