Από nordost σε κάτι άλλο !!!

Μηνύματα
3.060
Reaction score
632
Όταν κάποιος εχει ξοδέψει ένα σεβαστό ποσό και τον έπεισαν ότι είναι κορυφαίο αυτό που ψώνισε και ψυχολογκά είναι στον 7ο ουρανό, δύσκολα θα δεχθεί αντίθετη άποψη ή ότι με κλάσμα της αξίας των χρημάτων του θα είχε το ίδιο αποτέλεσμα. Έχοντας ως βασική παραδοχή ότι το ακριβότερο είναι και καλύτερο δεν μπορεί να "ξεφύγει" από την πεπατημένη. Γι' αυτό βλέπουμε καλώδια IC των 1000€ συνδεδεμένα με phono των 600€, βραχιονες των 400€ να είναι ανακαλωδιωμένοι με καλώδιο 300€ και βάλε. Αντί να επενδύσει σε ανώτερης κατηγορίας τιμής βραχίονα, καταφεύγει στην ανακαλωδίωση νομίζοντας π.χ. ότι ο rega RB 300 ως δια μαγείας θα γινει SME 309.
 




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ρίξε κιάλλα. Ρίξε σου λέω. :lolsign:
Αλλά ήχο σοβαρό δεν θα αποκτήσεις. Πουτέ. :gotcha:
Το κεντρικό ηχείο "Αυλός" το έχεις ακόμα;
Θα με το δώσεις να το μετατρέψω σε ραδιορολοι - ξυπνητήρι για το κομοδίνο μου; :tongue:
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.177
Βρε άσε το δικό μου το κεντρικό , που ακόμα δεν έχεις καταλάβει ότι αποτελείται από δύο μέρη, το δορυφόρο και το σαμπ του. ΑΣΤΟ αυτό. Δεν είσαι ικανός να το κρίνεις ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι.

Για τα δικά σου τα χρέπια μιλάμε , τα πειραγμένα , με άλλα κρος και άλλα καβλώδια πουτα περιποιήθηκε ο Λέανδρος. :fuckyou: :lolsign:
 




leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Όταν κάποιος εχει ξοδέψει ένα σεβαστό ποσό και τον έπεισαν ότι είναι κορυφαίο αυτό που ψώνισε και ψυχολογκά είναι στον 7ο ουρανό, δύσκολα θα δεχθεί αντίθετη άποψη ή ότι με κλάσμα της αξίας των χρημάτων του θα είχε το ίδιο αποτέλεσμα. Έχοντας ως βασική παραδοχή ότι το ακριβότερο είναι και καλύτερο δεν μπορεί να "ξεφύγει" από την πεπατημένη. Γι' αυτό βλέπουμε καλώδια IC των 1000€ συνδεδεμένα με phono των 600€, βραχιονες των 400€ να είναι ανακαλωδιωμένοι με καλώδιο 300€ και βάλε. Αντί να επενδύσει σε ανώτερης κατηγορίας τιμής βραχίονα, καταφεύγει στην ανακαλωδίωση νομίζοντας π.χ. ότι ο rega RB 300 ως δια μαγείας θα γινει SME 309.
:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ναι, έχουν τη λεάνδρια ρετσινιά πάνω τους.

Να απαιτήσεις τα λεφτά σου πίσω.

Θα μαζέψουμε υπογραφές.

Να γίνει πολ.

Επανάσταση.
Ντοκ,
αφού έβαλα το χεράκι μου πάνω τους, ανέβηκε κατακόρυφα η αξία τους!
Από b&w cdm7se έγιναν b&w cdm7ee (extreme edition!!:wink::wink:)
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.177
:lolsign: :gotcha: :fuckyou::taunt::taunt::taunt::taunt:

Δώσεεεε πόνο λέμεεεεε, ρίξε κιάλλοοοο.
Ναι ρε σύντροφε αρχαίο ότι πείς και γω μαζί σου. Τουλάχιστον είναι αναβαθμισμένο σε xt32, όχι πειραγμένο by μαστροτάκης. :headbang::taunt:
Ντοκ,
αφού έβαλα το χεράκι μου πάνω τους, ανέβηκε κατακόρυφα η αξία τους!
Από b&w cdm7se έγιναν b&w cdm7ee (extreme edition!!:wink::wink:)
Πόσα θέλεις να του τα κάνεις ακόμα χειρότερα? λέγε? θα στα δώκω εγώ. Να μετακομίσει σε κανά γκουλάγκ , να σπάει πέτρες. !!!:lolsign::drinks:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
:lolsign: :gotcha: :fuckyou::taunt::taunt::taunt::taunt:

Δώσεεεε πόνο λέμεεεεε, ρίξε κιάλλοοοο.
Ναι ρε σύντροφε αρχαίο ότι πείς και γω μαζί σου. Τουλάχιστον είναι αναβαθμισμένο σε xt32, όχι πειραγμένο by μαστροτάκης. :headbang::taunt:


Πόσα θέλεις να του τα κάνεις ακόμα χειρότερα? λέγε? θα στα δώκω εγώ. Να μετακομίσει σε κανά γκουλάγκ , να σπάει πέτρες. !!!:lolsign::drinks:
Βρε δεν πας να κάνεις καμιά ανασκαφή στο Ναγκασακι, μήπως βρεις τίποτα απολιθωμενα Coral, να σιαξεις και ένα κεντρικό; :roflmao:
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.177
Χάρη σε προσκαλώ να έρθεις , μετά την καραντίνα βέβαια , να σου ανοίξω τα αυτιά . Είσαι ?
Βρε δεν πας να κάνεις καμιά ανασκαφή στο Ναγκασακι, μήπως βρεις τίποτα απολιθωμενα Coral, να σιαξεις και ένα κεντρικό; :roflmao:
Εχω βρε coral, εχω και sby αν χρειαστώ. Μη σε νοιάζει. Ελα συ από δω και σου υπόσχομαι , να σου ξεβουλώσω τα μπολσεβίκικα βουλωμένα αυτάκια σου. :lolsign: :gotcha:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
ναι !!
το ίδιο και εσύ, σπίτι μου!!
μη το συνεχίζεις,σε παρακαλώ! οκ? ;
ο ίδιος ο ιδιοκτήτης του σπιτιού που λες είπε " wow!! παίζεις καλύτερα από μένα!!"
Ευτυχώς που αντικείμενο του ενθουσιασμού από πλευράς ιδιοκτήτη δεν ήταν να...τον έπαιζε κάποιος καλύτερα.:lolsign:
...το πικάπ παίζει δραματικά καλύτερα απ το ψηφιακό! Δραματικά όμως!!..
...
Στις έξι από τις δέκα λέξεις πλήρης συμφωνία... :sneaky:

Πέρα από αστεϊσμούς όμως,;αξίζει respect στον Λέανδρο για τη μαχητικότητα και την υποστήριξη των πεποιθήσεών του.
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
για τα densen λόγω του ιδιαίτερου θυληκού iec που δε δίνει χωρο για μεγάλο iec, μια καλή και οικονομική λύση είναι το vincent power cable. :wink: :wink: :wink:
ένα πολύ vfm καλώδιο ρεύματος, στα χαμηλής τιμής καλώδια ξεχωρίζει!
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ευτυχώς που αντικείμενο του ενθουσιασμού από πλευράς ιδιοκτήτη δεν ήταν να...τον έπαιζε κάποιος καλύτερα.:lolsign:
καλέ μου bhutia,
πολύ θα ήθελαν να είχαν αυτό τον ήχο, και πολύ περισσότεροι θα..τον έπαιζαν!:fuckyou:

Στις έξι από τις δέκα λέξεις πλήρης συμφωνία... :sneaky:
μα καλέ μου bhutia για το δικό μου πικάπ αναφερόταν, όχι για πιθανά το δικό σου ή για κάποιο άλλο γνωστού σου!!
μη μπερδεύεσαι!!:p:p
Υ.Σ. θυμίζω οτι δεν ακούω με mk2 και arkiv!:sneaky::sneaky:

Πέρα από αστεϊσμούς όμως,;αξίζει respect στον Λέανδρο για τη μαχητικότητα και την υποστήριξη των πεποιθήσεών του.
ευχαριστώ bhutia μ!!
Αυτο το respect είναι ιντερκονέκτ ή ηχείων;
Τροφοδοσίας... :sneaky:
είδες ντοκ πως φαίνονται οι γνώστες?? :sneaky:
 
Last edited:


Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.431
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top