Αρχική σελίδα AVsite;

Θέλετε, αν γίνεται, να υπάρξει πάλι αρχική σελίδα στο AVsite;


  • Total voters
    92
  • Poll closed .



Μηνύματα
409
Reaction score
1.368
Κώλους βάζουμε στο καλημέρα καλησπέρα και καληνύχτα. Έχει πολλούς....μπείτε και απολαύστε!

Το μοντέλο της αρχικής σελίδας με τυχαία επιλογή θεμάτων δεν ήταν ότι καλύτερο. Συνήθως είχε πραγματικά μπούρδες και οι περισσότεροι σίγουρα δεν την διαβάζαμε.

Νομίζω η αρχική σελίδα θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον αν είχε ενημερωτικό χαρακτήρα.
Παρουσιάσεις νέων προιόντων, νέα απο εταιρείες του χώρου, καινούριες τεχνολογίες κ.λ.π. Θέματα δηλαδή που θα είχαν ενδιαφέρον για τους περισσότερους από εμάς.
Βέβαια αυτό δεν μπορεί να γίνει αυτόματα και θα πρέπει κάποιος ή κάποιοι να αναλάβουν αυτό το κομμάτι.
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Κώλους βάζουμε στο καλημέρα καλησπέρα και καληνύχτα. Έχει πολλούς....μπείτε και απολαύστε!

Το μοντέλο της αρχικής σελίδας με τυχαία επιλογή θεμάτων δεν ήταν ότι καλύτερο. Συνήθως είχε πραγματικά μπούρδες και οι περισσότεροι σίγουρα δεν την διαβάζαμε.

Νομίζω η αρχική σελίδα θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον αν είχε ενημερωτικό χαρακτήρα.
Παρουσιάσεις νέων προιόντων, νέα απο εταιρείες του χώρου, καινούριες τεχνολογίες κ.λ.π. Θέματα δηλαδή που θα είχαν ενδιαφέρον για τους περισσότερους από εμάς.
Βέβαια αυτό δεν μπορεί να γίνει αυτόματα και θα πρέπει κάποιος ή κάποιοι να αναλάβουν αυτό το κομμάτι.
- καλημέρα, από τα γραφόμενα σου μάλλον δεν την παρακολουθουσες, δεν ήταν τυχαία τα θέματα και ως επί τω πλείστον περιελάμβανε αυτά που ζητάς,,, παρουσιάσεις νέων προϊόντων, τεχνολογιών, κατασκευων κλπ,,, και φυσικά κάποιος φρόντιζε για αυτήν και τα θέματα επιλεγοντουσαν βάσει επισκεψημοτητας
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.919
Reaction score
7.992
Καλύτερα όχι! Για μας τους άρρωστους ένας λόγος παραπάνω να είμαστε συνέχεια με το χέρι στην τσέπη!
Η άγνοια κάνει καλό!
 

Μηνύματα
409
Reaction score
1.368
- καλημέρα, από τα γραφόμενα σου μάλλον δεν την παρακολουθουσες, δεν ήταν τυχαία τα θέματα και ως επί τω πλείστον περιελάμβανε αυτά που ζητάς,,, παρουσιάσεις νέων προϊόντων, τεχνολογιών, κατασκευων κλπ,,, και φυσικά κάποιος φρόντιζε για αυτήν και τα θέματα επιλεγοντουσαν βάσει επισκεψημοτητας
Καλημέρα MrSpok, η αλήθεια είναι οτι δεν την παρακολουθούσα συχνά. Κάποιες φορές που είχα μπει τυχαία δεν μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον. Εχω δει οτι εσύ παρουσιάζεις παρουσιάζεις συχνά νέα προιόντα και μπράβο σου!

Νομίζω οτι το αντικείμενο της αρχικής σελίδας θα έπρεπε να είναι κυρίως τέτοιου περιεχομένου, με περισσότερες παρουσιάσεις προιόντων όλων των κατηγοριών.
 




Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Όταν με το καλό βρεθεί το πρόσθετο που θα δίνει την δυνατότητα για αρχική σελίδα και είναι και κάτι όμορφο και λειτουργικό το συζητάμε.....
 

Μηνύματα
705
Reaction score
995
Κwλους με tatoo "AVsite Home Page";
Κι αν δεν χωράει ας σπάσει σε "AVsite H" αριστερά και "me Page" δεξιά.
Το "ο" θα εννοείται... :rolleyes:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top