Ατμιστικές "ουσίες"

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
M'αρέσει που κάποιος που έφαγε μια περιουσία σε hifi κάνει τώρα συστάσεις για οικονομικό άτμισμα
Η φτωχυνε η γερασε ....:rolleyes:
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.398
Reaction score
125.569
Αμα το παίρνετε το γαλλικό ζουμί από ίντερνετ, παρτε και για μένα μία δόση όποιος παραγγείλει για παρτη του δηλαδή.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.398
Reaction score
125.569
Επίσης, μία συμβουλή σε όποιον θέλει να κόψει το τσιγάρο αρχίζοντας ηλεκτρονικό:
Αμα σου'ρθει σωνει και καλά να κάνεις ένα τσιγάρο, κάνε, χωρίς ενδοιασμούς ή δεύτερη σκέψη. Δε θα σε μαλώσει κανένας. (Κάνε να δεις τη γλύκα. Χαχαχα)

Η καταπίεση δρα πολύ αρνητικά, δε χρειάζεται. Και 2-3 μέρες να μη κάνεις τσιγάρο, αμα το βάλεις στο στόμα έρχεται αηδία απίστευτη με την πρώτη τζουρα. Εγώ με μία τζουρα εφτυσα και το πεταξα στο τασάκι, τραυματική εμπειρία. Δε με ενόχλησε τοσο όμως ένα πούρο που άναψα προχθες, έκανα το μισό πριν η γεύση μου γίνει σκατά και πριν νιώσω βάρος στο στήθος. Στο σπίτι, πάνω στο γραφείο, έχω ένα μισογεμάτο πακέτο τσιγάρα. Για κέρασμα τα κρατάω..

Προσωπικά τον τελευταίο μήνα πήρα μία τζουρα τσιγάρο, σκέτη αηδία το σκυλομετανιωσα, και μισό πούρο αβανας, μικρού μεγέθους, μη φανταστείτε κανα μπουρι, που με μπουχτισε στόμα και πνευμόνια όταν το έφτασα στη μέση, μέχρι τότε όμως ήταν σχεδόν απολαυστικό. Αυτά.
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.221
Reaction score
11.499
M'αρέσει που κάποιος που έφαγε μια περιουσία σε hifi κάνει τώρα συστάσεις για οικονομικό άτμισμα
Η φτωχυνε η γερασε ....:rolleyes:
Μανο στο παραμυθακι που έχω φτιάξει για το ηλεκτρονικό έχω συμπεριλάβει και το κόστος
Επίσης, μία συμβουλή σε όποιον θέλει να κόψει το τσιγάρο αρχίζοντας ηλεκτρονικό:
Αμα σου'ρθει σωνει και καλά να κάνεις ένα τσιγάρο, κάνε, χωρίς ενδοιασμούς ή δεύτερη σκέψη. Δε θα σε μαλώσει κανένας. (Κάνε να δεις τη γλύκα. Χαχαχα)

Η καταπίεση δρα πολύ αρνητικά, δε χρειάζεται. Και 2-3 μέρες να μη κάνεις τσιγάρο, αμα το βάλεις στο στόμα έρχεται αηδία απίστευτη με την πρώτη τζουρα. Εγώ με μία τζουρα εφτυσα και το πεταξα στο τασάκι, τραυματική εμπειρία. Δε με ενόχλησε τοσο όμως ένα πούρο που άναψα προχθες, έκανα το μισό πριν η γεύση μου γίνει σκατά και πριν νιώσω βάρος στο στήθος. Στο σπίτι, πάνω στο γραφείο, έχω ένα μισογεμάτο πακέτο τσιγάρα. Για κέρασμα τα κρατάω..

Προσωπικά τον τελευταίο μήνα πήρα μία τζουρα τσιγάρο, σκέτη αηδία το σκυλομετανιωσα, και μισό πούρο αβανας, μικρού μεγέθους, μη φανταστείτε κανα μπουρι, που με μπουχτισε στόμα και πνευμόνια όταν το έφτασα στη μέση, μέχρι τότε όμως ήταν σχεδόν απολαυστικό. Αυτά.
Θα συμφωνήσω μαζι σου διαφωνώντας :p
Επειδή το τσιγάρο εχει μνήμη η οποία ενεργοποιείται ακόμη και με ένα τσιγάρο (έτσι πιστεύω εχει προκύψει η φράση άναψα ένα και το ξαναρχισα ) θα κρατηθώ μακρυά απο το ένα τσιγάρο γιατί φοβάμαι ότι αν υποτροπιάσω το ηλεκτρονικό θα βρεθεί στο πέλαγος :D
 




Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.457
Reaction score
50.618
. . . και μισό πούρο αβανας, μικρού μεγέθους, μη φανταστείτε κανα μπουρι, που με μπουχτισε στόμα και πνευμόνια όταν το έφτασα στη μέση . . . .
- μία απορία : κατεβάζεις τον καπνό και στο πούρο :
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.316
Reaction score
93.880
Οταν λες πίπα...εννοείς το τσιμπούκι ....
ξερεις αυτά μπερδεύονται και δημιουργούν συνειρμούς ασχετους με το θέμα μας :whistling:
Ενώ με το τσιμπούκι δεν δημιουργούνται συνειρμοί...
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.465

m1ts0s

News poster
Editor
Μηνύματα
2.331
Reaction score
3.635
Μετά από διάφορες δοκιμές, τα καλύτερα υγρά που έχω δοκιμάσει (για να μην πω τα μόνα που κάνω ευχάριστα) είναι το Gandalf τής Lamda και Black Flag Risen Enriched από Five Pawns.

Τι υγρά ατμίζει το forum (εκτός βάσης)?
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.610
Μηνύματα
2.867.840
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top