ΑVsite.gr Κοπή πίτας 2018






abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.595
Reaction score
94.485
ΠουσεσυβρεΚωνσταντίνε; :)





Nick Arvanitakis
melina
abcd
Penelopie 1
Penelopie 2
Zizik
xfader
Akis_G
Mr Spock
EPANTAZ
VasilisM.
vertigo
decembered
rose
gonis
kYRIAKOS
exile
Manos58
Car_Audio_Test
S
Mufasa
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.595
Reaction score
94.485
δεχομαι προτάσεις για vip μεταφορά λόγω...
Θα μιλήσουμε Χρηστάκο. ;)
Αν μου δώσεις το ένα kii θα σε φέρω και πίσω! :p


Παρακαλώ την ''Γαρδένια'' να μου κρατήσει μια θέση πάρκινγκ μπροστά απ' το μαγαζί, για να κατέβει ο φίλος μου ο Γκόνης με τις πατερίτσες του. :)
Χρήστο ετοίμασε το kii:D και έρχομαι 12:30 να σε πάρω!
 



gonis

Luger
Μηνύματα
4.220
Reaction score
11.498
Παρακαλώ την ''Γαρδένια'' να μου κρατήσει μια θέση πάρκινγκ μπροστά απ' το μαγαζί, για να κατέβει ο φίλος μου ο Γκόνης με τις πατερίτσες του. :)
Χρήστο ετοίμασε το kii:D και έρχομαι 12:30 να σε πάρω!
Done!
 

A

AKARL

Guest
Aντε , για ξεκινήστε το beaute σιγά σιγά.








Διευκρινιστική Εγκύκλιος προς αξιότιμο κ. Χφαντέρ: Ο ανωτέρω εικονιζόμενος ήτο ηθοποιός (κυριολεκτικώς) που πρωταγωνιστούσε σε ασπρόμαυρες ταινίες, αποκλειστικά κωμωδίες (που ουδέποτε υπήρξαν μπλοκμπάστερ), άνευ πολυκάναλου ήχου ή άλλων (υπο)ηχητικών ή οπτικών εφφέ. Το κερασάκι στην τούρτα: το όνομά του ήτο .... Μάρξ! :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Διευκρινιστική Εγκύκλιος προς αξιότιμο κ. Χφαντέρ: Ο ανωτέρω εικονιζόμενος ήτο ηθοποιός (κυριολεκτικώς) που πρωταγωνιστούσε σε ασπρόμαυρες ταινίες, αποκλειστικά κωμωδίες (που ουδέποτε υπήρξαν μπλοκμπάστερ), άνευ πολυκάναλου ήχου ή άλλων (υπο)ηχητικών ή οπτικών εφφέ. Το κερασάκι στην τούρτα: το όνομά του ήτο .... Μάρξ! :roflmao::roflmao::roflmao:
Προφανώς αυτόν θα διάβασε το Ελλάκι μας και τον απέρριψε...:whistling:

http://www.topontiki.gr/article/160...y-marx-kai-eida-oti-o-anthropos-leei-vlakeies
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.410
Διευκρινιστική Εγκύκλιος προς αξιότιμο κ. Χφαντέρ: Ο ανωτέρω εικονιζόμενος ήτο ηθοποιός (κυριολεκτικώς) που πρωταγωνιστούσε σε ασπρόμαυρες ταινίες, αποκλειστικά κωμωδίες (που ουδέποτε υπήρξαν μπλοκμπάστερ), άνευ πολυκάναλου ήχου ή άλλων (υπο)ηχητικών ή οπτικών εφφέ. Το κερασάκι στην τούρτα: το όνομά του ήτο .... Μάρξ! :roflmao::roflmao::roflmao:
Ο ανωτέρω ηθοποιός είναι του γούστου μου γιατί γουστάρω τη φαρσοκωμωδία και τη slapstick σκηνή γενικότερα. Και φυσικά ήταν κλάσεις χαρισματικότερος από τον συνονόματο δοκησίσοφο που ξέχασαν οι γονείς του να πνίξουν στον Μοζέλλα όταν ήταν μικρός. :D
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ο ανωτέρω ηθοποιός είναι του γούστου μου γιατί γουστάρω τη φαρσοκωμωδία και τη slapstick σκηνή γενικότερα. Και φυσικά ήταν κλάσεις χαρισματικότερος από τον συνονόματο δοκησίσοφο που ξέχασαν οι γονείς του να πνίξουν στον Μοζέλλα όταν ήταν μικρός. :D
ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ...:whatever:

:p:p:p
 







ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.589
Μηνύματα
2.865.090
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top