Βάση τηλεόρασης

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Καλησπέρα

Θέλω για λογαριασμό φίλου την βοήθεια σας

Ψάχνουμε να βρούμε μια βάση τηλεόρασης σαν αυτή με την μοναδική διαφορά ο βραχίονας να φτιάνει το 1 μετρο ( κατά προτίμηση o δεύτερος βραχίονας να είναι 60-70 cm)και να εχει rotation ωστε να μπορεί να βγει από ένα παράθυρο στην βεράντα

Στα γνωστά μαγαζιά που πήρα με παρέπεμψαν σε μαγαζιά με επαγγελματικά
Ξέρετε να μου προτείνεται κάποια?

Ευχαριστώ
 





rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Ο Μελίδης με τι ασχολείται και φτιαχνει τα πάντα;
Είναι γνήσια απορία. :errwhat:
@Μελίδης Μιχάλης, ανέβασε βιογραφικό. :biggrin:

@Nikos-1980 , δεν το γράφω για να σε πειράξω, είναι καλύτερο να περιγράψει ο Μιχάλης την δουλειά του. Γενικά μιλώντας, ο Μιχάλης ασχολείται με ό,τι έχει να κάνει με σιδηροκατασκευές. Σ' αυτές περιλαμβάνονται πολλές πατέντες που έχει κατά καιρούς φτιάξει για μέλη του σάιτ.
 

Μηνύματα
182
Reaction score
399
Ναι ρε δεν πειράζομαι. Το λέω γιατί την μια διαβάζω να παραλαμβάνει σαμπς για άλλους, την άλλη φτιαχνει βάσεις, μετά συμβουλέυει για μοίρες/κοπής σε υλικά..
Λέω έμπορος είναι ή έχει τορναδόρο; Τι γίνεται; Πάντως καλό πράγμα οι γνώσεις.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655
Μια που αναφέρθηκε η απορία να πω δυο λόγια.
Φτιάχνω πολλά πράγματα και με πολλά υλικά.
Από μηχανήματα κατεργασίας τζαμιών που είναι το κύριο αντικείμενό μου, ιατρικά εργαλεία, μηχανήματα, εξοπλισμός σε κλινικές, μέχρι χειρουργικά, στύλους για poll dance, κατασκευές μηχανημάτων και εργαλείων custom για πολλές και διάφορες χρήσεις.
Δουλεύω με σίδερα, αλουμίνια, πλαστικά, πλεξιγκλας, ξύλα, τζάμια, καθρέπτες, πανίτες, βακελίτες, τεφλόν κ.λ.π.
Ότι μπορώ να φτιάξω, το φτιάχνω.
Έχω γνώσεις μηχανολογίας, υλικών, αλλά και ηλεκτρολογίας και λίγο ηλεκτρονικών.
Π.χ αν ένα μηχάνημα απαιτεί μοτέρ με inverter μπορώ να το συνδέσω και να το προγραμματίσω μόνος μου χωρίς βοήθεια.
Έχω μηχανήματα για τις δικές μου κατεργασίες, όχι φασόν.
Αυτά εν ολίγοις.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.307
Μηνύματα
2.858.044
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top