Βινύλιο και γυναίκες στα πατώματα









head-stef

Headphones
Μηνύματα
632
Reaction score
2.194

Με τη France Gall ήμουν ερωτευμένος όταν ήμουν 5 χρονών, εξ΄αιτίας δυο τραγουδιών της. Το ένα ήταν το παραπάνω πολύ χαριτωμένο σε μουσική του Serge Gainsbourg (στο 1:18 σπάει κι ένα δίσκο):
Τα βιντεάκια της τα είδα στο youtube δεκαετίες αργότερα. Κάποια τραγούδια της, κυρίως γραμμένα από τον Serge Gainsbourg ήταν pop διαμαντάκια.
 






Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.136
Reaction score
26.695
Ερώτηση. Έχω αναρτήσει δύο φορές εδώ και τις δύο η ανάρτηση-φωτογραφία μου εξαφανίστηκε!!
Ξέρει κανείς τί μπορεί να συμβαίνει? :idk:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Ερώτηση. Έχω αναρτήσει δύο φορές εδώ και τις δύο η ανάρτηση-φωτογραφία μου εξαφανίστηκε!!
Ξέρει κανείς τί μπορεί να συμβαίνει? :idk:
Διάβασε τον κανονισμό. ;) Κάποιο λόγο θα είχαν και τις έσβησαν. :p
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.136
Reaction score
26.695
Διάβασε τον κανονισμό. ;) Κάποιο λόγο θα είχαν και τις έσβησαν. :p
1)Δεν θα άρμοζε να είχα ειδοποίηση? Γιατί να νομίζω ότι ξεκούτιανα και ότι την πρώτη φορά μού φάνηκε ότι πάτησα "υποβολή" ενώ δεν είχα πατήσει?
2)Δεν θα άρμοζε να γνωρίζω την αιτία για τη συγκεκριμένη φωτογραφία? Αυτό που πολύ καλά γνωρίζω είναι ότι στο σάιτ έχουν αναρτηθεί ένα πλήθος "άσεμνες" φωτογραφίες, πολλαπλάσιας βαρύτητας από την εν θέματι.
3)Είχα την εντύπωση ότι με γνωρίζετε πλέον καλά εδώ μέσα...
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
1)Δεν θα άρμοζε να είχα ειδοποίηση? Γιατί να νομίζω ότι ξεκούτιανα και ότι την πρώτη φορά μού φάνηκε ότι πάτησα "υποβολή" ενώ δεν είχα πατήσει?
2)Δεν θα άρμοζε να γνωρίζω την αιτία για τη συγκεκριμένη φωτογραφία? Αυτό που πολύ καλά γνωρίζω είναι ότι στο σάιτ έχουν αναρτηθεί ένα πλήθος "άσεμνες" φωτογραφίες, πολλαπλάσιας βαρύτητας από την εν θέματι.
3)Είχα την εντύπωση ότι με γνωρίζετε πλέον καλά εδώ μέσα...
1. Ναι.
2. Όχι. Ρώγες, μουτζά και σούφερζ απαγορεύονται και πάντα σβήνονται.
3. Οπότε ζητάς εξαίρεση απο τον κανονισμό;
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.259
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top