Γερμανός fail

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.399
Reaction score
74.683
Θέλω να ψωνίσω κάτι πραγματάκια, μπαίνω στα κλασικά μαγαζά Κωτσόβολους, ΜήντιαΜαρκτ και λοιπούς, θυμάται το κουρίτσι μου να δει μην έχει επιστροφή Eurobank κανένας, έχει ο Γερμανός 10%! :geek:

:party:

Μπαίνω στο site του Γερμανού να ψωνίσω για πρώτη φορά, φορτώνει, φορτώνει, φορτώνει και κάποια λεπτά μετά καταφέρνω μετά απο 3-4 reloads να τα βάλω στο καλάθι.
Άλλα δέκα λεπτά να βάλω στοιχεία με άφθονα ακόμα reloads, δεν δέχεται να μην υπάρχει αριθμός στην οδό και βάζω 100, 3-4 λεπτά να μπει στην Εθνική, βάζω τον αριθμό της κάρτας και πάει στη Eurobank όπου επιτέλους ολοκληρώνεται η αγορά. >:(

Έρχεται το email με λάθος διεύθυνση, ανακατεμένα τα στοιχεία χρέωσης με τα αποστολής... :biggrin:

Παίρνω τηλέφωνο στο support, περιμένω 22 λεπτά, μιλάω με καλό παιδί και διορθώνει τα στοιχεία.


Πού ζουν; Γιατί οι άλλες εταιρείες του ομίλου λειτουργούν τέλεια κι αυτοί είναι εφιάλτης;
Η μητρική βέβαια κάνει αντίστοιχα στη φόρτωση.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.912
Reaction score
41.171
μακριά από τους γερμανούς, δεν θέλουν ευρωομόλογο ποτέ ξανά γερμανικά προϊόντα μόνο ελληνικά να σώσουμε την πατρίδα μας


ΥΓ το public κάνει παραδόσεις ακόμα και την επόμενη μέρα τελευταία 8-)
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.878
Reaction score
34.258
Σημερα παρηγγειλα απο public, μου εβγαλε παραδοση απο 5-12 μερες, ελεος
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.912
Reaction score
41.171
10% ο άθλιος, 1% το Public καλέ. :p
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ, ΠΙΟ ΙΝΣΑΙΝΤ ΙΝΦΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!
Σημερα παρηγγειλα απο public, μου εβγαλε παραδοση απο 5-12 μερες, ελεος
Μιλάω για αθήνα

και στην αθήνα μπορεί να σου βγάλει 2-3-5 μέρες και να το πάρεις την επόμενη!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.399
Reaction score
74.683
Ενημερωτικά, με ΕΛΤΑ courier τα πραγματάκια ήταν εδώ την Τρίτη. Αφού παράγγειλα Παρασκευή βράδυ, σούπερ.

Παίρνω τηλέφωνο στο support, περιμένω 22 λεπτά, μιλάω με καλό παιδί και διορθώνει τα στοιχεία.
Με πήραν οι άνθρωποι βέβαια τη Δευτέρα γιατί ο παπαρίδης δεν τα είχε διορθώσει τελικά...
 

Μηνύματα
29.246
Reaction score
23.286
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ!

ΑΠΟ ΜΕΝΤΙΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΣΑΡΩΝΙΔΑ 8 ΦΟΡΕΣ!
ΜΑΝΤΕΨΤΕ Η ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΝΕ.....
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.......
ΑΓΟΡΑ 25/03!!!!!!!!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.560
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top