Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
... δωσε λινκ να τα αγορασω, βρειτε θύμα να ψησουμε .. α και μη κσεχιωμαστε... πεινασα... 🐒
Εχω μπαμιες το μεσημερι χνουδατες και σφυχτοκωλες στο κοτσανι.....ελαααααααααααααααααααα
Για να βάλω τον αποκλεισμό του rutracker στον επόμενο κύκλο κυρώσεων προς τη ρωσία να σας δω μετά ...

Στα vpn θα τα τρώτε τα λεφτά !
Σους μπρε......εδω δεν τις αντεχω τις κυρωσεις.....ασε και το εχουνε ξεχασει....ε κακομοιρη μου και δει το μηνυμα σου η κυρα Βοντελαιερςςςς.......ειναι μελος μας αραγεςςς?
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Εχω μπαμιες το μεσημερι χνουδατες και σφυχτοκωλες στο κοτσανι.....ελαααααααααααααααααααα
δε γινεται, πρεπει να ερθεις εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ - δε γινεται εχω προπονηση....ασε με ασε με....ασε μεεεεεεεε ...δε προλαβαινωω...
να στειλω τον @bretsos courier... <3
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
δε γινεται, πρεπει να ερθεις εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ - δε γινεται εχω προπονηση....ασε με ασε με....ασε μεεεεεεεε ...δε προλαβαινωω...
να στειλω τον @bretsos courier... <3
Θα στις βαλλω σε ταπερ να τσιμπολογας στα διαλλειματα....να σου βαλλω και λιγο φετουλα βρε ....του παει πολυ....






































































































Πσοφατε για καλαμπουρια ρε καριολια...................... :p :p :p :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:
 


Μηνύματα
1.864
Reaction score
4.430
Θα ειχε ενδιαφερον...
Με ποιο συγκεκριμενο cdplayer συνεκρινες το πικαπ του Σκαλ και με ποια διαδικασια
και κατεληξες σε αυτο το συμπερασμα;
Ρωταω γιατι στο γνωστο βιντεο βλεπω μια κορυφαια αναλογικη κατασκευη
στημενη με απιστευτη ακριβεια....
.
Κανενας αλλος;
Που ν'ακουσε το πικαπ του Σκαλ και να θελει να καταθεσει εντυπωσεις;
Θα εκτιμηθουν δεοντως.
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
kill me

-οπως εχω εξηγησει και ειναι ευνοητο, με το ειδος του ροκ, δεν υπαρχει συμβατοτητα / δεν υπηρξε και ουτε προκειται να υπαρξει. 🐒
εξκιουζχ μι κιολας - εκεινος ο αλμπιους βι μπι πως τον λεν που εβαλες προχτες μαζι με τ αγαπημενα μου τσιγαρα τσι κλεοπατρας αν δεν ειναι ροκ ηντα ειναι ?
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
.... και με 9 δαχτυλα ... καθοτι το ενα το εβγαλα λιγο οφ...τρανταγματακι... και οχι δικαιολογια να παω στη νοσοκομα.. (κοκκινομαλλα!!) :smoke::boast:
@oldy αυτο τι ειναι (που ηταν η προηγουμενη μπαντα του Αλβαριους Μπι κατα κοσμο Αλαν Μπισοπ) ?
 
Last edited:


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.875
Reaction score
20.366
Μπω οταν γυρισω..παιζω μπαλιτσα. View attachment 252399
Ρε συ, πού πας με τα πόδια-καλαμάκια να παίξεις basket;;;;:tongue: Ο δικέφαλος του @vlasis είναι πιο μεγάλος από το μπούτι σου!!!:roflmao:
 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Το μεγαλο ραντεβου απατεωνα με ηλιθιου γινεται στα δισκαδικα του ιντερνετ.
Καθε επανεκδοση σε βινυλιο απο σπανιο κ ακριβο αρχικα βινυλιο, βγαινει επιτηδες σε περιορισμενα κομμαια για να γινει συλλεκτικο. Μολις κυκλοφορησει, τα κορακια τα αγοραζουν αμεσως με περιπου 30 ή 40 ευρω, περιμενουν μια διετια και τα ανεβαζουν στο discogs σε 4πλασια ή 5πλασια τιμη και τα κοροιδα τρεχουν. Περα απο τους ελαχιστους ρομαντικους που αγοραζουν δισκους και τους ακουνε, οι δισκοι πωλουντα κ αγοραζονται απο εμπορους, που τους εχουν σφραγισμενους και περιμενουν. Μεγαλη μπιζνα. Να γιατι δεν πεθαινει το βινυλιο...
Καποτε εκνευριζομουν μ αυτους που αγοραζαν δισκους μεχρι που ειδαμε τα χειροτερα.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top