Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.778
Σκέφτομαι μετά από τόση καταστροφή από την φωτιά στα Κύθηρα, τι τιμωρία αξίζει στον 24χρονο που συνελήφθη για εμπρησμό και ομολόγησε και 5 - 6 ακόμη φωτιές που έβαλε στην Πεντέλη και αλλού.
Και ποια θα επιβληθεί τελικά και αν θα μπει μέσα και για πόσο.
Τι λέτε;
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.443
Reaction score
50.541
Σκέφτομαι μετά από τόση καταστροφή από την φωτιά στα Κύθηρα, τι τιμωρία αξίζει στον 24χρονο που συνελήφθη για εμπρησμό και ομολόγησε και 5 - 6 ακόμη φωτιές που έβαλε στην Πεντέλη και αλλού.
Και ποια θα επιβληθεί τελικά και αν θα μπει μέσα και για πόσο.
Τι λέτε;
- να εργασθεί αφιλοκερδώς στην κατάσβεση των επόμενων 12 περιστατικών , με την εποπτεία πυροσβεστών στα μετόπισθεν ( δεν έχει πείρα ) , ή έστω σαν βοηθός
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.778
- να εργασθεί αφιλοκερδώς στην κατάσβεση των επόμενων 12 περιστατικών , με την εποπτεία πυροσβεστών στα μετόπισθεν ( δεν έχει πείρα ) , ή έστω σαν βοηθός
Είσαι πολύ επιεικής, δεν κάνεις για δικαστής! :D
 


Μηνύματα
20.123
Reaction score
14.496
Σήμερα λόγω κακοκαιρίας - βροχή και πτώση θερμοκρασίας - αποφάσισαμε με μια φίλη να πάμε αντί Σε

La isla mínima - μικρό νησί - ,Σ ένα εμπορικό κέντρο ! Το ίδιο δεν ειναι; Και διχως λαστιχένιες μπότες!;

Θυμήθηκα μια συζήτηση που είχαμε σε κάποιο άλλο θέμα - δεν μπορώ τώρα να το ψάξω - σχετικά με τις φαινομενικά κατεβασμένες τιμές σε περίοδο εκπτώσεων.

Αφού συνέλεξα 10-12 κομμάτια και τα έκανα πρόβα ,πρόσεξα πως υπήρχε ένα ακόμη που θα μου άρεσε ...αλλα είχε μικρές τρυπούλες.Ρωταω λοιπόν την υπεύθυνη του τμήματος αν αυτές ανήκουν στο σχέδιο η αν ειναι ελάττωμα.Μου απαντά πως όχι,ειναι ελαττωματική η μπλούζα και θα την βγάλουμε ...Της προτείνω να μου την δώσει για πέντε ευρώ πριν την πετάξει....και αυτή συμφωνεί αμέσως!

Της υπόσχομαι πως θα επιστρέψω και με τ αλλα κομμάτια που εχω διαλέξει για να βάλει τον κωδικό της επάνω τους,μιας και ήταν τόσο συνεργάσιμη....

Ολα τα ρούχα είχαν έκπτωση από 30- 50%.

Την παρακαλώ να δει μήπως και ειναι δυνατό να μου κάνει μια καλύτερη απ την ήδη αναγραφόμενη εκπτωτική τιμή.( Θα τ αγόραζα ούτως η άλλως ολα! )

Τα κατέβασε ολα στην μισή τιμή εκτός από ένα που του έκανε 60% έκπτωση !

Η φίλη μου παρακολουθεί και δεν πιστεύει στ αφτια της.Θελει κι αυτή ν αγοράσει ένα κομμάτι σαν το δικό μου στο κατόπιν, αλλα η υπεύθυνη είχε φύγει ήδη για το μεσημεριανό της διάλειμμα. Ρωτά την αντικαταστάτρια της κι αυτή αρνείται να κατεβάσει την τιμή στα 60% και με μεγάλη απορία με ρωτά πως ειναι δυνατόν να εχω πάρει ακόμα μια έκπτωση πάνω στην έκπτωση από τη συνάδελφο της εφόσον το κομμάτι ειναι άκεραιο....

Της απαντώ απλά : " Επειδή της το ζήτησα."

Μένοντας άφωνη ανταπαντά: " Εντάξει,αλλα να ξέρετε αυτό ειναι η εξαίρεση! " και αλλάζει την τιμή και στο κομμάτι της φίλης μου.

Μάθημα: Ρωτηστε και ίσως σας δωθεί!:)
 






D

Deleted member 23222

Guest
Πόσο μ@λάκες μπορεί να είναι κάποιοι...

Πήραν ένα μωρό και το έβγαλαν ...gay!!

Του συνδικάτου...
Θα αρχίσουμε να αμφισβητούμε ξανά...

http://www.pinknews.co.uk/2017/07/2...-have-crowned-him-a-gay-icon-for-some-reason/

Αναδημοσιεύεται και αλλού.

ΥΓ. Ευτυχώς που μεγαλώνουμε...
Δεν θέλω να δω πως θα σκέφτονται οι άνθρωποι ή σε τι κόσμο θα ζούμε σε 50 χρόνια πχ...
 

Μηνύματα
6
Reaction score
15
Δεν έχουμε καν πάει σε παραλία για να τα δούμε, πόσω μάλλον να τα βαρεθούμε κιόλας.



Άντε να τα βαρεθείς αυτά...:D
[DOUBLEPOST=1502466856][/DOUBLEPOST]κυκλοφορουν αφθονα τετοια και στην πολη!!αλλα....εχεις δικιο. εγω μιλησα με βαση τη γυναικεια ματια.,που σιγουρα ειναι διαφορετικη!! κατα βαση ομως ,γι αυτη την φριχτη ζεστη!!!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.277
Reaction score
93.717
Κι εγώ μόλις επιστρέψω θα παραπονιέμαι για τη φρικτή ζέστη. Προς το παρόν παραπονιέμαι γιατί βλέπω τον γιό μου που κακοπερνάει στις διακοπές του και στενοχωριέμαι...

feet.jpg
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.607
Reaction score
94.503
Προς το παρόν παραπονιέμαι γιατί βλέπω τον γιό μου που κακοπερνάει στις διακοπές του και στενοχωριέμαι...
Άστον να πάρει δυνάμεις γιατί μετά στην Ακαδημίας... :D
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
προσοχη εξω ....υπαρχει πληροφορια σοβαρη οτι εχουν κατεβει κατι ξαναμμενες απο τη Βορεια Ευρωπη πεινασμενες και ασυγκρατητες .....για ολα......τον νου σας στις αγριεμενες.....
9506312872_e9bf4d49ac_b.jpg
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.500
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top