Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Έμαθα από έγκυρες πηγές ότι τελικά είμαι ένα αμόρφωτο, ανιστόρητο εθνίκι.
Δεν το ήξερα, αλλά το έμαθα από κυβερνητική πηγή.
H πηγή δεν αναφέρει ότι είσαι επι σειρά ετών πρόεδρος της ΕΒΒΕ κι επίσημος ψήστερμαν?
Στέρεψε η πηγή...
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.592
Χθες, ο πιτσιρικάς είχε επιδείξεις κολύμβησης στο ΟΑΚΑ για το τέλος της περιόδου. Πήγα κι εγώ να δω τι έχει ετοιμάσει ο σύλλογος. Όταν φτάνει η στιγμή να βγουν τα παιδιά στην πισίνα, αρχίζει να παίζει δυνατά Παπακωνσταντίνου και οι προπονητές/συνοδοί τραγουδούσαν έχοντας τα χέρια γροθιές... :o Μετά ακολούθησαν κι άλλα κουλτουροαρχ1δοτράγουδα.

Στο τέλος πήγα στην υπεύθυνη και με πολύ ευγενικό τρόπο της είπα ότι είναι απαράδεκτη.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.625
Ο 1308 γελάει τώρα! :D
 
  • Like
Reactions: vet

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Χθες, ο πιτσιρικάς είχε επιδείξεις κολύμβησης στο ΟΑΚΑ για το τέλος της περιόδου. Πήγα κι εγώ να δω τι έχει ετοιμάσει ο σύλλογος. Όταν φτάνει η στιγμή να βγουν τα παιδιά στην πισίνα, αρχίζει να παίζει δυνατά Παπακωνσταντίνου και οι προπονητές/συνοδοί τραγουδούσαν έχοντας τα χέρια γροθιές... :o Μετά ακολούθησαν κι άλλα κουλτουροαρχ1δοτράγουδα.

Στο τέλος πήγα στην υπεύθυνη και με πολύ ευγενικό τρόπο της είπα ότι είναι απαράδεκτη.



Η γνωστη τακτικη του κανω κατι για τα παιδια χωρις να με απασχολει το τί τους αρεσει αλλα με γνωμονα τα δικα μου "θελω"

Η αθλητικη παιδεια ειναι περιπου ανυπαρκτη στην πατριδα μας

Περυσι διεξηχθη το Final 4 του Κυπελλου ΒολεΪ στη Θεσσαλονικη

Οι μικροι παιζουν βολεΪ και οι προπονητες τους ειπαν,οτι θα παρακολουθησουν την διοργανωση ως προσκεκλημενοι

Πραγματι το Σαββατο στα ημιτελικα το προγραμμα τηρηθηκε κατα γραμμα και ημουν και εγω μαζι τους

Ελα ομως που στο μεγαλο παιχνιδι της ημερας που ηταν το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακος,ο ΠΑΟΚ δεν καταφερε να προκριθει στον τελικο

Τα παιδια βεβαια που ειναι αγνες ψυχες,ηθελαν να δουν ενα τελικο και να ζησουν μια απονομη Κυπελλου απο κοντα,αδιαφορωντας για το χρωμα της φανελας

Οι προπονητες ηθελαν κι'αυτοι να δουν το ιδιο εργο αλλα με μια διαφορα.Να παιχτει σε απρομαυρο φοντο

Φυσιολογικα λοιπον αποφασισαν να μην παρακολουθησουν τον τελικο και η συγκεντρωση της Κυριακης ακυρωθηκε

Ειπα να ανοιξω συζητηση αλλα μετα λεω:"Που πας να μιλησεις;Σε τοιχο;Τσαμπα θα εκνευριστεις"

Οι μικροι με ρωτησαν καταστενοχωρημενοι "γιατι"
Δεν θελησα να δηλητηριασω τις ψυχες τους και προφασιστηκα αδυναμια των προπονητων να τους συνοδευσουν

Αμεσως εκανα καποια τηλεφωνα και ευτυχως βρηκα προσκλησεις.Ετσι,τα παιδια παρακολουθησαν τελικο και απονομη μαζι με την κυρια Knight μιας και εγω ελειπα

Στο πανω μερος της φωτογραφιας η μαμα ειναι ορθια και το παιζει Brassai και οι μικροι μπροστα της στα καγκελα,παρακολουθουν τους αθλητες - υπερηρωες στα ματια τους - εχοντας στο μυαλο τους ενα πραγμα:"Θελω και γω μια μερα...."
Η σφιχτη αγκαλια που μου εκαναν μετα για να μου δειξουν ποσο πολυ τους αρεσε,θα μου μεινει αξεχαστη :)



1651494.jpg




Υ.Γ.Και για να μην παρεξηγηθω.Πιθανολογω οτι το ιδιο πραγμα θα γινοταν και στον Πειραια
Η αθλητικη παιδεια που λεγαμε
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Όταν φτάνει η στιγμή να βγουν τα παιδιά στην πισίνα, αρχίζει να παίζει δυνατά Παπακωνσταντίνου και οι προπονητές/συνοδοί τραγουδούσαν έχοντας τα χέρια γροθιές... :o Μετά ακολούθησαν κι άλλα κουλτουροαρχ1δοτράγουδα.
Που να το ξέρεις, να ζητήσεις το cd του Γκόνη...:p
 
  • Like
Reactions: Pin






Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
Χθες, ο πιτσιρικάς είχε επιδείξεις κολύμβησης στο ΟΑΚΑ για το τέλος της περιόδου. Πήγα κι εγώ να δω τι έχει ετοιμάσει ο σύλλογος. Όταν φτάνει η στιγμή να βγουν τα παιδιά στην πισίνα, αρχίζει να παίζει δυνατά Παπακωνσταντίνου και οι προπονητές/συνοδοί τραγουδούσαν έχοντας τα χέρια γροθιές... :o Μετά ακολούθησαν κι άλλα κουλτουροαρχ1δοτράγουδα.

Στο τέλος πήγα στην υπεύθυνη και με πολύ ευγενικό τρόπο της είπα ότι είναι απαράδεκτη.
- χάθηκε το : boys keep swimming ( swinging :whistling: ) του bowie ?
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
- ενώ δεν ασχολούμαι με ποδόσφαιρο , παρακολουθώ φανατικά Μουντιάλ . . . μάλλον έχει να κάνει με το συλλογικό ασυνείδητο :rolleyes:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.321
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top