Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

Μηνύματα
12.851
Reaction score
10.067
Δικό μου άνω όριο. Δεν είπα ότι έγινε σε πίτα και δεν ήθελα να εννοηθεί κάτι τέτοιο.
Μια φορά που είχαμε μαζευτεί για φαγητό Φάληρο ήταν τόσο, αλλά όχι κοπή.
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
σκεφτομαι με αφορμη το παρακατω στατους ενς γνωστου μου στο fakebook,
''Από τη στιγμή που κάποιος διαδίδει φήμες σχετικά με κάτι που συνέβη σε κάποιον τρίτο, πάντα προσθέτει μια απόχρωση, μαι επινοημένη λεπτομέρεια, ένα ψέμα, μια υπερβολή. Πολλοί είναι αυτοί που πιστεύουν ότι έτσι πετυχαίνουν έναν δημιουργικό πρωταγωνιστικό ρόλο, που δεν καταφέρνουν να έχουν στη δική τους κακόμοιρη ζωή.'' (Jorge Bucay)
..οτι κανω ακριβως το αντιθετο !!
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
σκεφτομαι με αφορμη το παρακατω στατους ενς γνωστου μου στο fakebook,
''Από τη στιγμή που κάποιος διαδίδει φήμες σχετικά με κάτι που συνέβη σε κάποιον τρίτο, πάντα προσθέτει μια απόχρωση, μαι επινοημένη λεπτομέρεια, ένα ψέμα, μια υπερβολή. Πολλοί είναι αυτοί που πιστεύουν ότι έτσι πετυχαίνουν έναν δημιουργικό πρωταγωνιστικό ρόλο, που δεν καταφέρνουν να έχουν στη δική τους κακόμοιρη ζωή.'' (Jorge Bucay)
..οτι κανω ακριβως το αντιθετο !!


- καλά κάνεις & μακάριοι οι μή έχοντες τέτοιες ανάγκες
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
ναι, γινεται ενα remaster ... με κυριο στοχο κατι που δεν με διεπει ως ατομο, γι αυτο και αποκρυπτω τις λεπτομεριες.. και δεν αφηνω καν πορισμα στον ακροατη.. μπορει καλιστα να το καταλαβει μονος του..αλωστε ειναι ενας πλαστοσ και πλασματικος κοσμος, τοσο στο διαδικτιο εως και εκτος διαδικτιου.. αλλα αυτο ειναι μονο μια μεγαλη συζητηση που κανω μεσα στο κεφαλι μου οχι λιγα χρονια..

.. χτες (ισως και παλαιοτερα) σκεφτομουν, την ουσιωδη διαφορα του "μου αρεσει η μουσικη" με το "μου αρεσει να ακουω μουσικη" ..
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
- προσοχή με τα : ενεργά , class d , άυλα αρχεία κλπ , διότι . . .





. . . το όχημα είναι αυτό ; . . .





1972 Fiat 128 Coupé SL 1100
 






Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Είμαι σκύλος στον κινεζικό κύκλο.:D


Αν ανήκεις στο ζώδιο του Σκύλου στο Κινέζικο Ωροσκόπιο, είσαι άνθρωπος που έχει καλλιτεχνική και τρυφερή φύση, κλειστός, αξιόπιστος και ευαίσθητος. Χαρακτηρίζεσαι από πίστη, αφοσίωση, αξιοπιστία και αυτοσυγκράτηση αλλά και από απαισιοδοξία, αντικοινωνικότητα και εσωστρέφεια. Στον εργασιακό σου χώρο είσαι ο ιδανικός εργαζόμενος, αφού είσαι δίκαιος, ανιδιοτελής, υπάκουος και εργατικός. Δεν είσαι ιδιαίτερα δραστήριος αλλά όλοι μπορούν να στηριχτούν στις ικανότητες σου. Στον έρωτα θεωρείς ως μέγιστη αρετή την πίστη, γι’ αυτό είσαι τίμιος, σταθερός και ψάχνεις πάντα το άλλο σου μισό. Ωστόσο δεν είσαι ιδιαίτερα δυναμικός αλλά αρκετά ασταθής και αναποφάσιστος απέναντι στο σύντροφο. Η τυχερή σου εποχή είναι το Φθινόπωρο, ο ιδανικός σου μήνας είναι ο Οκτώβριος.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.780
Βλέπω συνεχώς να ανεβάζουν λογ/σμούς της ΔΕΗ με εξωφρενικά ποσά, λόγω διαφόρων χρεώσεων.
Μερικοί άτυχοι καταναλωτές είναι για κλάματα.
Δεν είναι εκνευριστικό;
Τι κλοπή είναι αυτή;

dei.jpg
 




Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top