Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή








daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.864
Reaction score
77.466
Πτι ρε γμτ μου .
Δεν το σκέφτηκα να τον φωνάξω , να έρθει ,
η δικιά του τουλάχιστον βγαίνει και μπαίνει εύκολα.
εμ....αφού τον ξέρεις κ τον εμπιστεύεσαι....τι ψάχνεσαι αλλού κ ζορίζεσαι?
 



ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.000

Μου έφυγε ένα βάρος.
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Είμαι πολύ στενοχωρημένος, το πλυντήριο ρούχων έχει μια μικρή διαρροή απο μπροστά. :frown: Μάλλον απο το πορτέλι του σαπουνιού που δεν χρησιμοποιούμε ποτέ αλλά ανοίγουμε μετά απο κάθε πλύση για να στεγνώνει.
Πήρα να έρθουν γρήγορα γιατί είναι ιστορικό κομμάτι που λειτουργεί χωρίς πρόβλημα ούτε σέρβις απο το 1987!:party:
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Πέρσι που χάλασε το '93 Πανασόνικ μάικροουεϊβ απο γάντζο πορτακιού, δεν υπήρχαν ανταλλακτικά κι αναγκάστηκα να πάρω καινούριο, είχα πολύ δυσάρεστη εμπειρία.
Το νέο είναι υπερβολικά πολύπλοκο για ένα γ@μημένο ζέσταμα φαγητών. Μια γ@μημένη γ@μωδουλειά θέλουμε να κάνει το γ@μήδι και πρέπει να πατήσουμε τριάντα γ@μώκουμπα γ@μώ τημπουτ@να μου μέσα γ@μώ την γ@μωΠανασόνικ γ@μώ.

Γ@μώ. :biggrin: Οπότε, επειδή βαριόμαστε να το μάθουμε κι όποτε προσπαθούμε το ξεχνάμε μέχρι την επόμενη φορά που το χρειαζόμαστε, καθόμαστε απο πάνω σαν τους μαλ@κες και πατάμε 20 δευτερόλεπτα και άλλα 20 και άλλα 20 στο διηνεκές μέχρι να ζεσταθεί το φαγητάκι χωρίς να λερώσει το μαϊκράκι κι έχουμε απολυμάνσεις και κρυώσει το φαγητάκι και... :tongue:
 





Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.964
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top