Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
...σκεφτομαι οτι οσο μεγαλωνω, γινομαι λιγοτερο ανεκτικος και ακαμπτος σε πολλα θεματα -κατι που δεοντολογικα ειμαι εναντια-, και οτι τα περισσοτερα συναισθηματα μου ειναι πολυ περα απο λεξεις, ακομα σκεφτομαι οτι δεν μπορω να γυρισω πισω. Φενεται οτι εχω πληρως ενσωματωθει στη μαιμου ως αλτερ ιγκο (ή ενα απο τα πολλα).
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Πώς γίνεται όταν θες να κάνεις όπισθεν με το αυτοκίνητο, να εμφανίζεται πάντα ένας πεζός που θέλει να περάσει από πίσω και να κινδυνεύεις να τον πατήσεις;
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.367
Πώς γίνεται όταν θες να κάνεις όπισθεν με το αυτοκίνητο, να εμφανίζεται πάντα ένας πεζός που θέλει να περάσει από πίσω και να κινδυνεύεις να τον πατήσεις;
- σε αντίστοιχη περίπτωση μιά φορά ένας παππούς μου κοπάνησε το αυτοκίνητο με την ομπρέλα του
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
γινεται οταν παρκαρεις πανω σε διαβασεις πεζων..
Μιλάω για νορμάλ καταστάσεις. Ειδικά όταν θες να παρκάρεις κι έχεις κόψει την κυκλοφορία, το έχω σίγουρο ότι θα εμφανιστεί ο πεζός εξ ουρανού και προσέχω διπλά.
 







xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Είχα ωραία νέα... Μετά από παραλαβή συστημένης επιστολής από την Ολλανδία :thumbsdown:, διάβασα ότι πρέπει να πληρώσω παράβαση που έκανα τον Φεβρουάριο στη Ρώμη. Υπήρχε link για να δω τη φωτογραφία της κάμερας που με "έπιασε" σε λωρίδα που ήταν μόνο για ταξί.

Όλο μου το άγχος ήταν να προσέχω τις παραβάσεις, γιατί η Ρώμη είναι η πιο εχθρική πόλη που έχω επισκεφτεί για τα αυτοκίνητα. Είναι όμως τόσο μπερδεμένο το οδικό δίκτυο που δεν ενδείκνυται για οδήγηση χωρίς καλή γνώση του τοπικού συστήματος.

Inked13190318609_13190318609_LI.jpg
screenshot-roma.babyloweb.eu-2019.09.24-11-44-58.png
 


Μηνύματα
634
Reaction score
767
Είχα ωραία νέα... Μετά από παραλαβή συστημένης επιστολής από την Ολλανδία :thumbsdown:, διάβασα ότι πρέπει να πληρώσω παράβαση που έκανα τον Φεβρουάριο στη Ρώμη. Υπήρχε link για να δω τη φωτογραφία της κάμερας που με "έπιασε" σε λωρίδα που ήταν μόνο για ταξί.

Όλο μου το άγχος ήταν να προσέχω τις παραβάσεις, γιατί η Ρώμη είναι η πιο εχθρική πόλη που έχω επισκεφτεί για τα αυτοκίνητα. Είναι όμως τόσο μπερδεμένο το οδικό δίκτυο που δεν ενδείκνυται για οδήγηση χωρίς καλή γνώση του τοπικού συστήματος.

View attachment 138212 View attachment 138213
Οταν (επι ΠΑΣΟΚ) ταξιδευα συχνα στις αλπεις για σκι, λαμβανα 2,3 τετοια μετα απο καθε ταξιδι για speed limit :)
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.128
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top