Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Σου έχω πει να μην ακούς πολιτικές εκπομπές!

Βάλε μουσικό σταθμό!
Σσρωσα όλη την μπάντα και δεν βρήκα πουθενά ΥΕΝΕΔ να ακούσω κανα εμβατήριο ... Σιωπή λοιπόν ή RAMMS+EIN
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
...γραφω, με αφορμη αυτα που διαβαζω παραπανω, οτι επιβαλεται να αποκτησω εκπομπη στα FM. 🐒
Δεν γραφω, αλλα σκεφτομαι τις συνεπειες ενος τετοιου φαινομενου..
 






Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Βλέπω εδώ κι εκεί στο νετ , αγγελίες συσκευών ήχου και αναρωτιέμαι αν οι καπνοβιομηχανίες έκλεισαν...
Όλα τα μηχανάκια σε άκαπνο περιβάλλον !
Δηλαδή αυτό είναι + για τα χρέπια με 100 κιλά σκόνη που πουλάνε ?
 





rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Η μλκία ήταν που δεν ρώτησα πόσο κάνουν πριν την παραγγελία. Τα αυτοκόλλητα μπαίνουν στο πορτάκι της βενζίνης. Χρειάστηκε να αλλαχτεί όλος ο μηχανισμός μαζί με το πορτάκι (κόστος 100€), και είπα να βάλω τα αυθεντικά. Πού να φανταστώ...

Έχω stensil. Θα σου τα ζωγράφιζα με το χέρι στα μισά λεφτά! :roflmao::laugh:
Αν το ήξερα, θα τύπωνα τη φωτογραφία από τα προηγούμενα. :wink:
 


Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Και πού να δεις πόσο κάνουν κάτι μικρά πλαστικά γαντζάκια για τα πλαϊνά trims των πίσω παραθύρων της BMW E30 μου... Και θέλω 6... Δεν τα πήρα τελικά.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.957
Reaction score
6.679
Α, μια που λέτε τον πόνο σας να τον πω κι εγώ.

Την πρώτη φορά που μου έκλεψαν το πλαϊνο διακοσμητικό στη BMW από το φτερό (δεν το λέω φλας γιατί δεν ανάβει, ένα κομματάκι πλαστικό είναι), βρήκα ένα στο ebay με 50€ και το πήρα. Από "επίσημη" οδό ούτε ξέρω πόσο θα έκανε.

Τη δεύτερη φορά (ούτε θυμάμαι πόσοι μήνες έχουν περάσει πια) δεν έκανα τίποτα. Έχει μια τρύπα στο φτερό.

Αν είναι να δίνω 50άρια κάθε φορά που κάποιος >:( :mad: :devilish: μου κλέβει αυτή την παπαριά, σωθήκαμε.
Και δεν μπορώ και να καταλάβω τι βίτσιο είναι αυτό. Το κλέβουν για να το πουλήσουν; Σε ποιόν; Πώς προκύπτει η ανάγκη για ένα τέτοιο εκτός αν στο κλέψουν; Δηλαδή αρχικά πώς πήρε "μπρος" αυτός ο φαύλος κύκλος; Κάποιος σκέφτηκε να αρχίσει να τα κλέβει για να δημιουργήσει ζήτηση; Πολύ έξυπνο μου ακούγεται για να το σκεφτεί κάποιο κλεφτρόνι.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
δε λες παλι καλα που κανουν τοσο μικρη ζημια...ή δε μενεις στα εξαρχεια.. 🐒
- τελευταία εξαρχιώτικη λαίλαπα , κλέβουν πινακίδες κυκλοφορίας για το αλουμίνιο , τσιγγάνοι μάλλον
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
εμενα μου ειχαν ξηλωσει τους σωληνες νερου στη πολυκατοικια (δε μενω εξαρχεια)
παντως ειναι αρχη μου απο το παλπ φιξιον (ειναι μια κομμενη σκηνη) δεν κανουμε ζημια στο αυτοκινητο του αλλου, αφενως εχει μουτρα, και αφ'ετερου δεν ειμαι υπερ της χρησης βιας.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.166
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top