Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Λοιπόν , προμηθευτήκαμε σελφ τέστς.

Εγώ το διάλυμα που θα βάλω τη μπατονετα θα το ρίξω μετά στη σαλάτα του συζύγου μου γιατί και τον έχω βαρεθεί τόσα χρόνια και μου τελείωσε και το μπαλσαμικο. :rolleyes:
 






Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Δε μου μπαίνουν καλέ. :cry:

2 μέρες απ' την Εσπάνια. Τζαστ σέυιν'... :p
 






Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Νέα Σαμπ_ανιέρα...
Την γειώνω με θεμελιακή...για να κατεβαίνει πιο χαμηλά...🔥🔥🔥
View attachment 208838
Eπιτελους κι ενα σαμπ της προκοπης. Αμα το σαμπ δεν κατεβαινει μισο κυκλο στα 180 ντιμπι, ειναι ρομπα ξεκουμπωτη, κι οχι σαμπ... Που εισαι αγορι, φτιαξε μου 2 γιατι εχω μικρο χωρο..:p:p:p
 


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Αυτοί τουλάχιστον είναι πιο σοβαροί απο εμάς , που κλείσαμε την ολυμπιακή και αφήσαμε τα δυο λαμόγια να κάνουν παιγνίδι , με την olympic air και την aegean. Και μετά απορόφησε η μία την άλλη και έγινε ο όμιλος μεγαλύτερος , και πήρε και επιδότηση 120μύρια e, γιατί λέει αλλιώς θα είχε πρόβλημα το αφεντικό.
Ενω η Ολυμπιακή λέει στοίχιζε στον Ελληνα φορολογούμενο 1 εκατομύριο το μήνα ή την ημέρα δεν θυμάμαι καλά , και με τα λεφτά που θα γύτωναν θα έκαναν σχολεία , νοσοκομεία και δεν θυμάμαι τι άλλο ακόμα.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.156
Reaction score
93.266
Στιγμιότυπα εφημερίας...

- Θέλω να μου κλείσεις ένα ραντεβού για εμβόλιο στις 5 το απόγευμα την Μ. Τρίτη, που θέλω να πάω στο χωριό.
(Δεν μου είπε το όνομα του γιατρού που προτιμούσε)

- Ολοκλήρωσε ο άντρας της τον εμβολιασμό. Στις 14 μέρες πήγε αυτή και μέτρησε αντισώματα, μήπως πήρε απο τον άντρα της και δε χρειαστεί να εμβολιαστεί...

- Το self test είναι επικίνδυνο;
- Δηλαδή;
- Να, αν είναι επικίνδυνο.
- ....???
- Είναι για την αδερφή μου που έχει φοβίες. Αν πέσει το σάλιο στο αντιδραστήριο μπορεί να γίνει έκρηξη;
-....!!???!!!
- Γι' αυτό δεν το λένε αντιδραστήριο;
(Αυτή ήταν η υγιής που πρόσεχε την αδερφή με τις φοβίες...)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
είχες εξαιρετική ευκαιρία να της πεις ότι έχεις έναν γνωστό με σκλιάκια
που παρέχουν προστασία από τον covid και του έχουν μείνει 2 τελευταία τεμάχια σε τιμή προσιτή :biggrin:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.156
Reaction score
93.266
είχες εξαιρετική ευκαιρία να της πεις ότι έχεις έναν γνωστό με σκλιάκια
που παρέχουν προστασία από τον covid και του έχουν μείνει 2 τελευταία τεμάχια σε τιμή προσιτή :biggrin:
Την φαντάζομαι να πηγαίνει στον Zizik.... :lol: :rofl:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.384
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top