Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Σκέφτομαι πως με τόσους ''καμένους'' μουσικούς, αλλά και ως ''καμένος'' ακροατής ίσως χρειαστώ 1000+watt σύστημα στο μέλλον.. :O_o:

 



K

kimon

Guest
Σκέφτομαι να παραγγείλω μια σωβρακοφανέλα:

View attachment 223972
Από ποιά τρύπα μπαίνεις μέσα;
Πώς πέφτουν τα block στο fb. Γνωστή μου, που δεν έδινε δικαιώματα, ανέβασε σήμερα αυτό και μου 'ρθε ξερατό. Κι από κάτω άλλες τελειωμένες έγραφαν συμπονετικές παπαριές με καρβούλες. Block!!!!

View attachment 222368
Γιατί μου θυμίζει την την επίσημη ελληνική στάση απέναντι στην Τουρκία;
 
  • Haha
Reactions: jag

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Τι ωραίο δώρο!
Φοράω κουρελάκι σορτς δεκαετίας απο το βάθος του συρταριού για να κάνω κηπουρικά στα καμένα, βάζω χεράκια στις τσέπες, να τα 2 πλυμένα πενηντάρικα. 😍 2-3 χρόνια τουλάχιστον ήταν εκεί.
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Έχει κι εμένα ψηφιακή έξοδο για 8 κανάλια ADAT ή AES/EBU κατ' επιλογή το audio interface μου, εκτός από τα 8 αναλογικά. Όχι για να μη λένε μερικοί μόνο για τον trinnov! :roflmao:
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Τι ωραίο δώρο!
Φοράω κουρελάκι σορτς δεκαετίας απο το βάθος του συρταριού για να κάνω κηπουρικά στα καμένα, βάζω χεράκια στις τσέπες, να τα 2 πλυμένα πενηντάρικα. 😍 2-3 χρόνια τουλάχιστον ήταν εκεί.
Θελουμε φωτογραφια του σορτς
💕

Υ.Γ.Εαν υπαρχει σε φωτογραφια φορεμενο,θα προτιμηθει
Υ.Γ.1 Εννοειται απο εσενα φορεμενο (θελουμε να δουμε το σορτσακι,το ποδι και τη σαγιοναρα ειτε τα μποτακια εργασιας,ολο το πακετο)
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Είναι πολυτρυπημένο και ξεθωρισμένο Nike μπλε και τα πόδια, πάντα με Havaianas*, είναι μαυρισμένα απο φούμο. :p
Ονειρέψου το μωρό μου. 👨‍❤️‍👨


*Καταστρέφω τουλάχιστον 2 ζευγάρια το χρόνο, κυρίως με τα κουρέματα. Φέτος μάλλον θα σπάσω ρεκόρ.


EDIT: Έλα, το έβγαλα απ' τα άπλυτα:

:biggrin:

20210923_203320.jpg
 
Last edited:


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Άπλυτο; :o Άσε που μπορεί να ξεπεταχτεί κανένα @ τόσο λιωμένο που είναι. :roflmao:
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Είναι πολυτρυπημένο και ξεθωρισμένο Nike μπλε και τα πόδια, πάντα με Havaianas*, είναι μαυρισμένα απο φούμο. :p
Ονειρέψου το μωρό μου. 👨‍❤️‍👨


*Καταστρέφω τουλάχιστον 2 ζευγάρια το χρόνο, κυρίως με τα κουρέματα. Φέτος μάλλον θα σπάσω ρεκόρ.


EDIT: Έλα, το έβγαλα απ' τα άπλυτα:

:biggrin:

View attachment 224132



Μου εφτιαξες τη μερα!
Σε εχω στο μυαλο κατακοπο μετα το κουρεμα,να πινεις το Perrier σου ικανοποιημενος και να απλωνεις ποδαρακια σταυρωτα,κουνωντας σαγιοναρα στον αερα
Εαν προσθεσεις Αβουγουδου και Ροζι στο καδρο,κανοντας ολοι μαζι την ιδια κινηση,η εικονα τρελαινει
Πινακας του Ross

"....και καπου εδω κρυβεται το σκυλακι του Ζιζικου...."
Οπτασια 🏡
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
μλκα μου θα τρελαθώ!!:headbang:

έσκασε πριν λίγο θείτσα από χωριό με χαρτάκι από ημερολόγιο του 2011 που της έφτιαξε ο κανακάρης της με ότι να ναι γράμματα
και έγραφε ολόκληρη την διεύθυνση από το σκρουτζ https://www.skroutz.gr/c/872/5673cfgkaitarxidiamoukouniounte!!

και μου λέει ο γιος μου θέλει αυτό :headbang: :headbang:

άντε γεια ρε καθυστερημένοι όλοι σας...αυτοκτονάτε και λίγο!:headbang:>:(
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Εξυπηρέτησε ρε αλήτη τον κόσμο!
ρε δεν πάμε καλά σήμερα....
καπάκι μετά από καμιά ώρα έσκασε μύτη μια ρωσοπόντια με ένα νέο energy drink-πυραμίδα για να το προωθήσω σε πελάτες.... :headbang: :headbang: :headbang:

αντεκαιγμθτε! :roflmao:
 




Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.408
Reaction score
50.364
«Του κλώτσου και του μπάτσου»...

Πολλοί ήταν οι πολίτες που κατήγγειλαν την υπέρμετρη αστυνομική βία εις βάρος των διαδηλωτών. Ήδη από εκείνη την εποχή, ο όρος «μπάτσος» είχε αρχίσει να καθιερώνεται στην ελληνική αργκό. Ετυμολογικά προέρχεται από την ηχομιμητική λέξη «μπάτσα» -από το «μπατς» που είναι ο ήχος του χαστουκιού...



http://www.mixanitouxronou.gr/axiomatikos-tis-astynomias-klotsa-nearo-diadiloti/



... αλοιώς το ήξερα . . . μπάτσος από το μπασκίνας από το ΄΄μπάς και είναι ? . . . μπάς και δεν είναι ? ΄΄ . . .

. . . αφορούσε τους πρώτους με πολιτικά ρουχα ασφαλίτες , που οι παράνομοι αναροτιώντουσαν για την παρουσία τους
 


Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Ειναι τελεια
Ξεσηκωτικη
:party:

Παρα πολυ καλη δουλεια εκαναν
:smile:

Eαν το γυρισμα - οπως μοιαζει - εχει γινει μονομιας,στο "Cut" θα εγινε χαμος!

 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top