Δειτα τα μικρα....










Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
:smoking:

Αν είναι ο VPL200 (όπως φαίνεται) Αντρίκο μου, μην περιμένεις να ενθουσιάσει και πολύ κόσμο. Ο προβολέας είναι αδύναμος κι αυτός από άποψη φωτεινότητας, ενώ εσύ έχεις «εκπαιδεύσει» τους περισσότερους να θέλουν τον φάρο του λιμανιού του Πειραιά για να δουν εικόνα!... :cool_11: :cool_11: :cool_11:
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
αν ειναι ο 200αρης παντως εγω δηλωνω συμμετοχη απο τωρα!!!!!!!απ'αυτα που εχω ακουσει, οσοι θελουν την κορυφαια εικονα σημερα ας ερθουν:cool_4:, οσοι θελουν φαρους του λιμανιου ας πανε βολτα στον πειραια.........:happy_5:
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Re: Έτσι είναι...

αν ειναι ο 200αρης παντως εγω δηλωνω συμμετοχη απο τωρα!!!!!!!απ'αυτα που εχω ακουσει, οσοι θελουν την κορυφαια εικονα σημερα ας ερθουν:cool_4:, οσοι θελουν φαρους του λιμανιου ας πανε βολτα στον πειραια.........:happy_5:

Συμφωνώ απολύτως Δημήτρη, θεωρώ κι εγώ ότι θα είναι πολύ καλό μηχανάκι. Πιστεύω επίσης ότι θα δούμε κίνηση από αυτόν, όπως δεν έχουμε ξαναδεί από κανένα προβολέα μέχρι σήμερα...
 

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
Απάντηση: Δειτα τα μικρα....

τελικα ειναι το ερχομενο Σ-Κ λιγες ωρες πριν την πιτα???
 

Μηνύματα
600
Reaction score
880
Re: Έτσι είναι...

Συμφωνώ απολύτως Δημήτρη, θεωρώ κι εγώ ότι θα είναι πολύ καλό μηχανάκι. Πιστεύω επίσης ότι θα δούμε κίνηση από αυτόν, όπως δεν έχουμε ξαναδεί από κανένα προβολέα μέχρι σήμερα...
Η κινηση του απο PS3 ειναι απλως τελεια μαγεία θα ελεγα.
 

Μηνύματα
600
Reaction score
880
Αν είναι ο VPL200 (όπως φαίνεται) Αντρίκο μου, μην περιμένεις να ενθουσιάσει και πολύ κόσμο. Ο προβολέας είναι αδύναμος κι αυτός από άποψη φωτεινότητας, ενώ εσύ έχεις «εκπαιδεύσει» τους περισσότερους να θέλουν τον φάρο του λιμανιού του Πειραιά για να δουν εικόνα!... :cool_11: :cool_11: :cool_11:
Το φως του σε 110" με 40 ωρες στη λαμπα ειναι αρκετο.
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Το φως του σε 110" με 40 ωρες στη λαμπα ειναι αρκετο.

Μάριε, από τα μηνύματά σου βγαίνει το συμπέρασμα ότι είσαι ήδη ένας από τους τυχερούς ιδιοκτήτες του VPL200, έτσι δεν είναι;
<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p> </o:p>
Τότε να ευχηθώ καλορίζικος και απροβλημάτιστος! :cool_4:
<o:p> </o:p>
Όσο για τη φωτεινότητα του VPL200, είμαι σίγουρος ότι στα δικά μου μάτια θα είναι υπεραρκετή, άλλωστε έχω αποφασίσει να ζήσω με τη φωτεινότητα του Sharp 21000, που θα είναι σίγουρα χαμηλότερη από αυτήν του Sony! :happy_6:
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: Δειτα τα μικρα....

Μάριε, από τα μηνύματά σου βγαίνει το συμπέρασμα ότι είσαι ήδη ένας από τους τυχερούς ιδιοκτήτες του VPL200, έτσι δεν είναι;
<o:p></o:p>
Μπααα...απλώς ειναι ενας απο τους τυχερούς που ετυχε να τον δει σε κάποιο φιλικό σπιτι.
Αν ηταν κάτοχος θα ειχα κατασκηνώσει εξω απο το σπιτι του...
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top