Δεν Αντέχω Άλλο Χαμηλώστε Το...!

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Δεν μπορώ άλλο ρε παιδιά...
Δεν το αντέχω το αμάξι στα φανάρια με τσίτα τα τσικι-τσικι-μπουμ-μπόινγκ, τα τζάμια να τρίζουν και ο οδηγός του να "νομίζει" ότι οδηγάει κουνώντας ρυθμικά το άδειο του κεφάλι....
Κάντε κάτι δεν αντέχω άλλο...

Μπεεε ρε τσομπάνο! ΜΠΕΕ!! :twisted: :lol:
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
Που να δεις το ΔΗΜ.... Έχει συνδέσει τα παράθυρα με το CD και όταν ανοίγει τον ενισχυτή κατεβαίνουν τα τζάμια. Εκεί να δεις...χαχαχαχα
 



Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Ρε 'σεις.........
Με μένα θα την βρείτε??

Ακου εκεί τα τζάμια κατεβαίνουν με το άνοιγμα των ενισχυτών..........

Μιχάλη δεν τα λες καλά.....Οι πόρτες ανοίγουν & το πορτμπαγκάζ για να ακούγετε σε μεγαλύτερη ακτίνα τα 12 ιντσα....... :twisted: :twisted: :twisted:

Και οι συνεπιβάτες δεν υπάρχουν γιατί έβγαλα τα καθίσματα για να κρατάει καλύτερα στις στροφές......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χώρια που ο μηχανισμός για τις πόρτες δουλεύει άνετα έτσι!
Όταν ανοίγω τους ενισχυτές μπαίνουν οι πόρτες ΜΕΣΑ στο αμάξι και έτσι το "τσικ,τσικι, τσούκου, μπουμ μπουμ βγαίνει κατ' ευθείαν έξω!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Χάνω λίγο σε στερεοφωνική εικόνα μπροστά αλλά κάτι μπακουρογκόμενες χαιβάνια από τα Ζαρουχλέικα ψαρώνουν!!!!!!
Τους κλείνω ραντεβού (γιατί είπαμε δεν έχω καθίσματα) και περνάω μετά με το ZZR και κάνω και καμιά σούζα και εκεί να δεις ψάρωμα............

Ντει,ντει, μπεεεεεεεεεεεεε, μπεεεεεεεεεεε!!!!
Είμαι και γ.... τους μπακουραίους!!
Τώρα θα έβαζα και μια αεροτομή στην Άλφα πίσω να κρεμάω και τα βρακιά μου (ξέρετε εκείνες τις τεράστιες............) αλλά έλα που η πόρτα είπαμε μπαίνει μέσα και με την αεροτομή σκάλωνε στο ταβάνι
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
Be careful..μην χρησιμοποιείς ονομασίες περιοχών...θα δημιουργήσεις ..εμφύλιο...
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Δηλ. τι πρόβλημα έχουν τα Ζαρουχλέικα; Μια χαρά περιοχή είναι! (ήταν τουλάχιστον...). Και ανεκτική από ότι βλέπω...

Διαμαρτύρομαι λοιπόν εκ μέρους όλων των κατοίκων της περιοχής!

Υ.Γ. Έμενε ένας φοιτητικός μου έρωτας στα Ζαρουχλέικα και είμαι συναισθηματικά δεμένος με την περιοχή!
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Δηλ. τι πρόβλημα έχουν τα Ζαρουχλέικα; Μια χαρά περιοχή είναι! (ήταν τουλάχιστον...). Και ανεκτική από ότι βλέπω...

Διαμαρτύρομαι λοιπόν εκ μέρους όλων των κατοίκων της περιοχής!

Υ.Γ. Έμενε ένας φοιτητικός μου έρωτας στα Ζαρουχλέικα και είμαι συναισθηματικά δεμένος με την περιοχή!
Εεεππππππ.............

Παντρεμένος άνθρωπος και σκέφτεσαι τις πρώην σου!!! :twisted:






Δεν είπα ότι στα Ζαρουχλέικα μένουν κακοί ή δολοφόνοι!!
Αλλά αν δεν έχεις στο όχημα (από παπί μέχρι......νταλίκα)
1)Φιλτροχοάνη
2)Ελεύθερη εξάτμιση (όλα τα καζανάκια............τι διάολο....υδραυλικοί είναι?)
3)Αεροτομή-απλώστρα-ξαπλώστρα
4)Φωτα Νεον
5)Ζαντολάστιχο τουλάχιστον 17" (ακόμα και σε Seicento.....)
6)Αυτοκόλλητο τύπου: "2 FAST 4 YOU", "EAT MY DUST", "C U LATER", "ΤΟΥ κΊΤΣΟΥ Η ΜΆΝΑ ΚΆΘΕΤΕ".........

ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΘΕΟΝ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΩΝ
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
Κανονισε να πας σαν το Μουρατίδη στον εισαγγελέα και μετά να φταίει ο σκηνοθέτης.
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Υπερβάλεις...

Απλά στα παιδιά αρέσει η ταχύτητα, ο θόρυβος, και είναι λίγο ανταγωνιστικοί στον δρόμο...

Βέβαια θυμάμαι ότι το αγαπημένο τους άθλημα ήταν το ξύπνημα της γειτονιάς σε ώρες κοινής ησυχίας με εξάτμιση παπιού χωρίς μάσκα...

Το αγαπημένο άθλημα της σπιτονοικοκυράς της Δήμητρας (τι μου θύμισες τώρα... τι να κάνει αυτό το κορίτσι;) ήταν τα κοσμητικά επίθετα στα μηχανάκια... την ήξεραν όμως γι' αυτό και πέρναγαν συχνά από εκεί...

Βιβλίο γράφω με όσα άκουσα από το στόμα της...
 




Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Το κακό είναι, πως ο ιός των Ζαρουχλείκων,,,,,εξαπλώνεται και σε άλλες περιοχές!!!
Και μάλιστα γρήγορα, και το χειρότερο όχι μόνο στα στενά όρια της πόλης!!

Έχω δει κάτι παλικάρια από Κ.Αχαΐα, Αλισσό, βραχνεΙκα κ.ο.κ με μπαρόμετρα, σκάστρες (τσαφ-τσουφ......σσσσσσσσ), μπουριά (μεγέθους: ξενοδοχείο γατών)..........
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Με τις ρυθμισεις που (νομιζουν οτι)κανουν οι τυποι το μπασο εστιαζει καμια δεκαρια μετρα απο το αυτοκινητο και αυτοι μεσα ειναι χαλαροι και ακουνε μονο πριμακια για το ξυρισμα γιαυτο και ειναι παντα φρεσκοι
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Η πλάκα είναι ότι τα περισσότερα είναι κάτι αυτοκινητάκια της πλάκας που θα θα σκορπίσουν στο τέλος από του ντουπ - ντουπ...
- Μου θυμίζει τα μικρά σκυλάκια που γαβγίζουν πολύ και συνέχεια...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.361
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top