Δεν θέλω άλλα προβλήματα... Τι να πάρω ?

Μηνύματα
1.826
Reaction score
3.406
Εγγύηση θα έχει, το πήρα όμως από geekbuying Ιταλίας .... οπότε υποθέτω ότι η όλη διαδικασία θα πάρει αιώνες ....

έχω κάνει όλα τα εναλλακτικά απαραίτητα ... καπούτ ... δυστυχώς ...
Στείλε απευθείας στη zidoo για το πρόβλημα και θα σε εξυπηρετήσουν.
 

Μηνύματα
1.058
Reaction score
731
Ευχαριστώ παίδες,

Σας άκουσα και έστειλα στο geekbuing για να εκκινήσουν την διαδικασία επιστροφής και επισκευής. Είμαι περίεργος να δω την ανταπόκριση τους.
Post automatically merged:

Εν τω παραλλήλω θα μελετήσω τις προτάσεις για να δω τον αντικαταστάτη.
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Κάπου πιο πάνω στο νήμα, νομίζω, σου προτάθηκε DUNE.
Νομίζω ότι είναι μία λύση που οφείλεις να σκεφτείς σοβαρά.
 

Μηνύματα
1.826
Reaction score
3.406
Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα το συγκεκριμένο player από αλλα ιδιας κατηγορίας τιμής.
Μια στραβή του έτυχε.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.666
Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα το συγκεκριμένο player από αλλα ιδιας κατηγορίας τιμής.
Μια στραβή του έτυχε.
Συμφωνώ.
Και όλως τυχαίως, πουλάω ένα στις αγγελίες.
:lolsign:
 

Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
Αυτό έχω:



EDIT: Το Netflix app είναι spotty όμως.
Αυτό δεν είναι το ίδιο με το zidoo που είχε; τουλάχιστο σε hardware?
 

Μηνύματα
281
Reaction score
92
Πληροφοριακά και μόνο για παν ενδεχόμενο , τι εγγύηση έχει το zidoo x9s, αγορά απο geekbuying γερμανίας ???
 





Μηνύματα
2.668
Reaction score
1.386
Δημοκηδή, προέβης σε κάποια αγορά; Είμαι κι εγώ σε αναζήτηση και κοιτάζω αυτές τις μέρες το Beelink GT-King Pro.
Buy Beelink GT Kin
Buy Beelink GT King Pro
ΙΜΗΟ θα πετάξεις τα λεφτά σου. Τώρα που ανακοινώθηκε το νέο nvidia shield tv σίγουρα θα πετύχεις το υπάρχον μοντέλο σε καλή τιμή. Αξίζει να περιμένεις λίγο και δε θα το μετανιώσεις. Εχουν περάσει απο τα χέρια μου 3-4 τέτοια μηχανάκια καθώς και ένα DUNE BASE 3D και όλα ανεξαιρέτως είναι παρόπλισμένα σε ένα ντουλάπι απο τότε που πήγα στο nvidia shield tv.
 

Μηνύματα
235
Reaction score
110
ΙΜΗΟ θα πετάξεις τα λεφτά σου. Τώρα που ανακοινώθηκε το νέο nvidia shield tv σίγουρα θα πετύχεις το υπάρχον μοντέλο σε καλή τιμή. Αξίζει να περιμένεις λίγο και δε θα το μετανιώσεις. Εχουν περάσει απο τα χέρια μου 3-4 τέτοια μηχανάκια καθώς και ένα DUNE BASE 3D και όλα ανεξαιρέτως είναι παρόπλισμένα σε ένα ντουλάπι απο τότε που πήγα στο nvidia shield tv.
Έχεις δίκιο. Είχα κι εγώ το Beelink GT1 Ultimate (Ultimate, τρομάρα του) και μού'βγαλε την ψυχή. Όμως...
εδώ και δεκαπέντε μέρες σκαλίζω ένα GT King ενός φίλου μου. Ε, καμία σχέση. Παίζει απροβλημάτιστα ότι τού έχω δώσει. Ίσως είναι θέμα του ισχυρότερου επεξεργαστή. Τι να πω... Άβυσσος η ψυχή των Κινέζων.
 

Μηνύματα
2.668
Reaction score
1.386
Έχεις δίκιο. Είχα κι εγώ το Beelink GT1 Ultimate (Ultimate, τρομάρα του) και μού'βγαλε την ψυχή. Όμως...
εδώ και δεκαπέντε μέρες σκαλίζω ένα GT King ενός φίλου μου. Ε, καμία σχέση. Παίζει απροβλημάτιστα ότι τού έχω δώσει. Ίσως είναι θέμα του ισχυρότερου επεξεργαστή. Τι να πω... Άβυσσος η ψυχή των Κινέζων.
Εκτός κι αν γουστάρεις πραγματικά να σκαλίζεις, να δοκιμάζεις, να κάνεις updates, restores, patching κλπ απέφυγε όλη την κινεζοπαρέα. Εγω όλα αυτά ήθελα να αποφύγω και για αυτό επέλεξα το nvidia.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.228
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top