Διάφορα (Βιντεοπροβολείς)


loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Λοιπόν, κάποια πράγματα που σκέφτηκα καθώς κούρευα γκαζόν αυτή την υπέροχη μέρα:
Ο Κώστας αναβάθμισε λάθος συσκευή, τον Marantz, ενώ προηγείτο ο προβολέας αντίκα με τα οκτωγενιέσπρινepsonpanels που έχει (όλος μωβ θα είναι). Παρασύρθηκε, τι να κάνουμε;

Η επόμενη αγορά του όμως, για να μας αποδείξει οτι στ' αλήθεια πιστεύει στην υπεροχή των DLP για UHD* όπως μας απέδειξε με το Auro, θα είναι αυτή. Και τότε εγώ προσωπικά υπόσχομαι πως δε θα σχολιάσω ούτε θα κοροϊδέψω.


Μπορεί όμως να χύσω στα κρυφά ένα δάκρυ.





*Γιατί δεν μπορώ να πιστέψω πως κάποιος μπορεί να αγοράσει κάτι που θεωρεί οτι δεν είναι καλό, είτε αυτό είναι ενισχυτής, είτε sub είτε προβόλι. :party:
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Α ρε ροδιτη ...
Όλο όνειρα κομματιαζεις !!!
Φίλτατε ζιζικ , σε παρακαλω άσε τον ήσυχο μπάς και κανει παρουσίαση το συστημα του επιτέλους ...
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Λοιπόν, κάποια πράγματα που σκέφτηκα καθώς κούρευα γκαζόν αυτή την υπέροχη μέρα:
Ο Κώστας αναβάθμισε λάθος συσκευή, τον Marantz, ενώ προηγείτο ο προβολέας αντίκα με τα οκτωγενιέσπρινepsonpanels που έχει (όλος μωβ θα είναι). Παρασύρθηκε, τι να κάνουμε;

Η επόμενη αγορά του όμως, για να μας αποδείξει οτι στ' αλήθεια πιστεύει στην υπεροχή των DLP για UHD* όπως μας απέδειξε με το Auro, θα είναι αυτή. Και τότε εγώ προσωπικά υπόσχομαι πως δε θα σχολιάσω ούτε θα κοροϊδέψω.


Μπορεί όμως να χύσω στα κρυφά ένα δάκρυ.





*Γιατί δεν μπορώ να πιστέψω πως κάποιος μπορεί να αγοράσει κάτι που θεωρεί οτι δεν είναι καλό, είτε αυτό είναι ενισχυτής, είτε sub είτε προβόλι. :party:

:roflmao::roflmao:

βρε συ, εμενα σκεφτεσαι οταν κουρευεις το γκαζον ; :laugh:
....βαλε την Αναστασια μην σκοτωθεςι πουθενα...:D

η αγορα av εγινε λογω αυτων που ειπε η αγαπη .....βεβαια ξεχασε να αναφερει το βασικοτερο ... οτι το auro ειναι καλυτερο σε 3d απεικονιση :dance:

ο προβολεας ο οκτωγενιέσπρινepsonpanels:roflmao: παιζει θαυμασια και δεν δειχνει μωβ ;)
.....μια λαμπιτσα θα χρειαστω μονο οπου ναναι..:(

Το uhd ακομα στους προβολεις εχει θεματα.....κανενας δεν μπορει να δειξει οπως πρεπει, οποτε περιμενουμε .....

....λογικα η dlp θα ζησει τις παλιες ομορφες στιγμες της ;) (καπου τοχω ξαναγραψει αυτο !!!)

και ισως χυσω και εγω στα κρυφα ενα δακρυ :laugh:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
βρε συ, εμενα σκεφτεσαι οταν κουρευεις το γκαζον ; :laugh:
Άρχισα με πότε να πάρω Sony , συνέχισα με την υπόγα που οι διαφορές θα είναι μικρές σε σχέση με JVC, θυμήθηκα τον Runco και το τζάκι που δεν έχει ανάψει ακόμα, μετά τις βραδινές δηλώσεις περί DLP και τσουπ! Η ιδέα! :roflmao:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ποτέ δεν θα είναι καλή εποχή για προβολέα αν μαθαίνεις τι θα βγεί και κάποιος άλλος περίμενε και είναι ακόμα στο hdready.:D
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Άρχισα με πότε να πάρω Sony , συνέχισα με την υπόγα που οι διαφορές θα είναι μικρές σε σχέση με JVC, θυμήθηκα τον Runco και το τζάκι που δεν έχει ανάψει ακόμα, μετά τις βραδινές δηλώσεις περί DLP και τσουπ! Η ιδέα! :roflmao:
εγω παλι πιστευω οτι σκεφτοσουν μονο εμενα και ελεγες τον π@@στη τον Κεφαλα παλι με βγαζει εκτος προγραμματος :D
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
εγω παλι πιστευω οτι σκεφτοσουν μονο εμενα και ελεγες τον π@@στη τον Κεφαλα παλι με βγαζει εκτος προγραμματος :D
Νομίζεις οτι η άποψή σου επηρεάζει τις αποφάσεις μου; Μπα. ;):p
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
94.000
Ιιιιιιιιιιιιιιιιι τιτουπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! :D
 






Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Τότε δε θα έγραφε μπούρδες για DLP. :party:
μα εσυ και καλυτερος να ειναι ο dlp δεν θα παρεις γιατι εχεις θεμα....;)

αλλα τουλαχιστον να σε γλυτωσω απο προβολια τυπου sony και αυτα που κυκλοφορουν τωρα....
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
:rolleyes:, εκτος και εαν ξερει οτι εισε απο τις σπανιες περιπτωσεις αντιστροφης επιρροης υποσυνειδητου, οποτε δεν επηραζει κανεναν αλλο...:D
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
μα εσυ και καλυτερος να ειναι ο dlp δεν θα παρεις γιατι εχεις θεμα....;)

αλλα τουλαχιστον να σε γλυτωσω απο προβολια τυπου sony και αυτα που κυκλοφορουν τωρα....
Γι'αυτό δεν πας στις παρουσιάσεις;:whistling: :laugh:
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top