Διάφορα (αυτοκίνητο-μοτοσυκλέτα)


Μηνύματα
29.261
Reaction score
23.313
Check για την ασφάλεια του αυτοκινήτου σας με αφορμή λαθος ειδοποιητήρια!
https://www.hic.gr/hic/Check_ins.aspx

ΑΝ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΣΑΣ ΤΟΤΕ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ......

1.Η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΧΕΙ ΛΑΘΟΣ ΑΦΜ......

2.ΕΙΣΤΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΟΣ Η ΕΧΕΤΕ ΕΞΑΠΑΤΗΘΕΙ.
 



Μηνύματα
29.261
Reaction score
23.313
Η Ninja H2R είναι ένα μοντέλο μόνο για πίστα και δεν κατασκευάζεται για χρήση σε δημόσιους δρόμους. Η οδήγηση της μοτοσυκλέτας πρέπει να γίνεται μόνο σε πίστα.......
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Η H2R δεν ειναι racing μηχανακι.

Μη με ρωτησεις τι ειναι. Δεν ξερω.
Ειναι μαλλον επιδειξη απο την Kawasaki.
Πιθανοτατα ενα street legal dragster θα το ελεγα.
 


Μηνύματα
55
Reaction score
48
@Kritikos72 , μιά συμβουλή:
Το να συμπεραίνεις χωρίς στοιχεία οτι ο spylab δεν έχει μηχανή (!) και ξέρει απο χάι-φάι ή οτι κανείς δεν έκοψε το τσιγάρο με το ηλεκτρονικό, θα έχει σίγουρα αποτέλεσμα να στενοχωρηθείς στο AVsite. ;)
Καλημέρα σας
Δεν με στεναχωρούν αυτά τα πραγματα
Σεβαστή η υπόδειξη σας βέβαια...
Διευκρινίζω...
Είπα οτι δεν έχω γνωρίσει κάποιον να εχει κόψει το κάπνισμα με ηλεκτρονικό τσιγάρο..ειπα την αλήθεια κρίνοντας απο τους γύρω μου που το επιχειρησαν...δεν είπα οτι δεν υπάρχει....
Δεύτερον ...
Φαντάζομαι οτι δεν εχει κάποιος την απαίτηση να προσβάλλει κάποιον αλλα αυτός να μην του απαντά...
Διευκρινίζω...
Είπα οτι το rd350 ειναι η καλύτερη μηχανή που έχω οδηγήσει...δεν είπα οτι ειναι η πιο γρήγορη η είχε τα καλύτερα κρατηματα και ουτο καθ εξής....
Εγώ έκανα μια κρίση απο προσωπικό βίωμα και δέχτηκα κρητική...σεβαστή...η οποια θα απαντάτε ασφαλώς...
ΥΓ 1 Δεν έγραψα οτι ο spylab δεν εχει μηχανή,δεν μπορώ να το γνωρίζω...αν εγράφη εριμην του λογου την συγνώμη μου

ΥΓ 2 Ειμαι ανορθόγραφος δυστυχώς...εαν αυτό ενοχλεί την αισθητική κάποιον δεν ξανά ποσταρω...υπάρχουν πολυ ωραία θεματακια εδώ μέσα που μπορώ να περιοριστω μόνο να διαβάζω...

Υπάρχει λύση για όλα

Την καλημέρα μου
 

Μηνύματα
12.856
Reaction score
10.072
Ειμαι ανορθόγραφος δυστυχώς...εαν αυτό ενοχλεί την αισθητική κάποιον δεν ξανά ποσταρω.
Υπάρχει και καλύτερη λύση. Ένα plug-in ορθογραφικού ελέγχου για Ελληνικά, για τον internet browser που χρησιμοποιείς.
 

Μηνύματα
55
Reaction score
48
Υπάρχει και καλύτερη λύση. Ένα plug-in ορθογραφικού ελέγχου για Ελληνικά, για τον internet browser που χρησιμοποιείς.
Έχεις δίκιο,απλα επιλέγω να γράφω με τα όποια λάθη μου απο το να κάνω ορθογραφικό έλεγχο που το θεωρώ οτι παρουσιάζει μια εικόνα μου υποκριτική αφού στην πραγματικότητα ειμαι ανορθόγραφος...απ οτι φενετε ομως δεν θα το αποφύγω..
Την καλημέρα μου στο φόρουμ

(να επισημάνω οτι προς θεού οποια θέση μου δεν εχει σκοπό να προσβάλλει κάποιον,τίποτα προσωπικο με κανέναν...καθε άλλο...ηρθα στην παρέα σας να μάθω πραγματάκια και όχι να διαβάλλω κανέναν)
 



Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.859
http://www.capital.gr/tax/3221451/to-teliko-sxedio-gia-ta-teli-kukloforias
Αντε να βάλουν το χέρι στην τσέπη όσοι πήραν αμάξι μετά τοΝ Νοέμβριο 2010 και το επέλεξαν για τους χαμηλούς ρύπους και τα χαμηλά τέλη. Αρκετά τους ανέχτηκε η κοινωνία να μη συνεισφέρουν στον μισθό του Καρανίκα...
Υποψιν δεν έχω τέτοιο αμάξι αλλά θεωρώ ότι είναι ένα ακόμη δειγμα αναξιοπιστίας του ελληνικού κράτους, όταν δηλαδή κάποιος κανει μία αγορά βασιζόμενος σε νόμο και αυτός μετά καταργείται αναδρομικά ( θα μπορούσε να καταργηθεί απο εδώ και πέρα)
 


Μηνύματα
29.261
Reaction score
23.313
http://www.capital.gr/tax/3221451/to-teliko-sxedio-gia-ta-teli-kukloforias
Αντε να βάλουν το χέρι στην τσέπη όσοι πήραν αμάξι μετά τοΝ Νοέμβριο 2010 και το επέλεξαν για τους χαμηλούς ρύπους και τα χαμηλά τέλη. Αρκετά τους ανέχτηκε η κοινωνία να μη συνεισφέρουν στον μισθό του Καρανίκα...
Υποψιν δεν έχω τέτοιο αμάξι αλλά θεωρώ ότι είναι ένα ακόμη δειγμα αναξιοπιστίας του ελληνικού κράτους, όταν δηλαδή κάποιος κανει μία αγορά βασιζόμενος σε νόμο και αυτός μετά καταργείται αναδρομικά ( θα μπορούσε να καταργηθεί απο εδώ και πέρα)

-δεν θα υπάρξει κριτήριο εμπορικής αξίας του οχήματος για τον υπολογισμό των τελών καθώς κρίθηκε ότι δεν υπάρχει αξιόπιστη βάση δεδομένων για τις αξίες των ΙΧ.



ΑΜΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΥΜΩΣΕΙ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΚΟΣΚΙΝΙΖΕΙ.....

ΑΠΛΑ ΓΕΛΟΙΟΔΕΣΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ....

ΝΕΕΣ ΟΥΡΕΣ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.419
Reaction score
74.764
Γιατί αρκετοί νέοι κινητήρες έχουν την εξαγωγή ενσωματωμένη στην κεφαλή, ψυχόμενη απο τα ψυκτικά υγρά:



Το Type-R:

 






Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.646
Μηνύματα
2.868.778
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top