Διάφορα (κινητά)


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Why this video is so important


Interestingly, Samsung says that this folding test takes a week to complete and is 'overkill to some'. But the device's hinge does introduce new moving parts.

In fact, durability has been the biggest hangup to the introduction of foldable phones, according to multiple industry sources we've talked to in the past.

That's why Samsung Galaxy Fold reviews and long-term testing are going to be immensely important, and that goes for every foldable phone launching in 2019.

The Galaxy Fold promises to stay resilient. Has Samsung solved the biggest problem with foldable phone tech, or will that be the Huawei Mate X? We'll know on April 26.

 







abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.965

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Παράξενο εύρημα που μοιάζει με σύγχρονο κινητό εντοπίστηκε σε ανασκαφή στην αποκαλούμενη ρωσική Ατλαντίδα ( :smoke: ) στη Σιβηρία...

1568099793394.png


Χιουμοριστικά, οι αρχαιολόγοι ονόμασαν την αρχαία γυναίκα «Νατάσσα» και το αξεσουάρ της iphone. Στην πραγματικότητα πρόκειται για την πόρπη μίας ζώνης ηλικίας 2,137 ετών, με την οποία θάφτηκε η επιφανής Νατάσσα, την εποχή της αρχαίας φυλής των νομάδων Xiongnu...



: http://www.mixanitouxronou.gr/parax...-me-sygchrono-kinito-entopistike-se-anaskafi/
 

Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.858
Εγώ πάντως έχω στην κατοχή μου ένα...αρχαίο κινητό! Πρόκειται για το Panasonic G350, μοντέλο 1996, βαρους μόλις 232 γραμμάρια (και άλλα 335 ο φορτιστής) με την αγορά του οποίου ήμουν πανευτυχής το καλοκαίρι του 1998, καθώς ήταν το πρώτο μου κινητό!
Το ανακάλυψα χτες σε ντουλάπι που επέμενε η γυναίκα μου να ξεκαθαρίσουμε και φυσικά δεν θα πεταχτει!

Post automatically merged:

και για να δείτε και πόσο extra slim ήταν...
anthropology jobs salary
 
Last edited:




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.965
Για Cosmote What’s Up

Δε φαίνεται ακόμα κάτι… αναμονή! :)

 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Μπορούμε, να ξεκλειδώσουμε τις κρυφές λειτουργίες του μενού του κινητού μας με τον συνδυασμό *3*34636#*#*, ανάλογα με τη συσκευή που διαθέτουμε

με τον συνδυασμό #30# μπορούμε να κάνουμε «κρυφή» την ID του κινητού μας. Η λειτουργία αυτή είναι συμβατή μόνο σε IOS

Ο συνδυασμός *2767*3855# θα διαγράψει αμέσως όλα τα αρχεία και τις ρυθμίσεις σας (σε συσκευές Android). Και αυτή η λειτουργία δεν είναι αναστρέψιμη.

Στα IOS, ο συνδυασμός *3370# μεγιστοποιεί την απόδοση της συσκευής, όμως καταναλώνει περισσότερη μπαταρία




- ισχύουν αυτά ; . . .
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.154
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top