Διάφορα (κινητά)

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.960



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.960

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.960
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.960

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.359

Ρε παιδιά, σοβαρά τώρα...; Πού φτάσαμε;:cry:
 





xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Μόλις έφτασε. Αρχίζω τα πειράματα.

View attachment 212468 View attachment 212469
Επανέρχομαι με εντυπώσεις.

Η ταχύτητα, η κάμερα και η οθόνη, είναι σε κορυφαίο επίπεδο και υπάρχουν πολλά reviews που το διαπιστώνουν.

Τι ξεχωρίζει για μένα μέχρι τώρα;

Η φόρτιση με το 65W USB C charger ολοκληρώνεται σε 39 λεπτά. Σε 10 λεπτά έχεις σχεδόν φτάσει στη μέση και βγάζεις τη μέρα.

Αγόρασα και τον Warp Charger με 50W ασύρματη φόρτιση που κάνει πλήρη φόρτιση σε 43 λεπτά! Φορτίζει αρκετά γρήγορα και το iPhone της συζύγου.

Μία πολύ χρήσιμη δυνατότητα του τηλεφώνου είναι το reverse charging. Μπορεί να φορτίσει με απλή επαφή όποια συσκευή υποστηρίζει το Qi στάνταρ. Από earbuds και smartwatches μέχρι άλλο κινητό.
 


Μηνύματα
239
Reaction score
260
Μου το βγάζει από το πρωί κάθε 5δλ
Υπάρχει λύση;

View attachment 216145
και σε εμένα το ίδιο. Σε MiA3 δεν το έψαξα ακόμα αλλά έκανα "διαγραφή προσωρινής μνήμης" της εφαρμογής και από τότε δουλεύει οκ. μου το έκανε πρώτη φορά στα 2 χρόνια. Τι συσκευή έχεις;
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Μου το βγάζει από το πρωί κάθε 5δλ
Υπάρχει λύση;

View attachment 216145
Είναι μάλλον γενικότερο φαινόμενο. Το έβγαζε διαρκώς σε 2 κινητά από τα 4 της οικογένειας (και τα 2 είναι παλιά Samsung 3ετίας+). Ο μόνος τρόπος που βρήκα για να σταματήσει, ήταν απεγκατάσταση της εφαρμογής Google.

Δεν ξέρω αν έκανα μλκία, αλλά τα τηλέφωνα ήταν πρακτικά μη λειτουργικά μ' αυτό που έβγαινε κάθε 5 δευτερόλεπτα.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Mi note 10
και σε εμένα το ίδιο. Σε MiA3 δεν το έψαξα ακόμα αλλά έκανα "διαγραφή προσωρινής μνήμης" της εφαρμογής και από τότε δουλεύει οκ. μου το έκανε πρώτη φορά στα 2 χρόνια. Τι συσκευή έχεις;
Πως γίνεται αυτό;
 

Μηνύματα
239
Reaction score
260
Mi note 10

Πως γίνεται αυτό;
Άκυρο μου βγήκε πάλι το πρόβλημα μετά από 2 ώρες.
Δωκίμασε καλύτερα να κάνεις ενημέρωση σε όλες τις εφαρμογές της συσκευής από το store.
Αυτό που ευθήνετε μάλον για το πρόβλημα είναι το "Σύστημα android webview"
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Και στα iPhone γίνεται. Δεν φταίμε εμείς ή η συσκευή μας.
 

Μηνύματα
562
Reaction score
590
Το εμφάνισε και σε μένα σήμερα το πρωί σε Motorola One. Έκανα ¨Αναγκαστική διακοπή¨και νέα εγκατάσταση από Play store, αλλά πάλι τα ίδια.
Κατόπιν μέσα από την εφαρμογή αφαίρεσα όλες τις ¨Άδειες¨ που ήταν εκχωρημένες. Μετά από αυτό δεν το έχει ξαναεμφανίσει - προς το παρόν...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.128
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top