Διάφορα (κινητά)

Μηνύματα
1.815
Reaction score
339
είναι "κακό" update της εφαρμογής Google.
Ή περιμένετε το νέο update (λογικά πολύ σύντομα), ή δοκιμάστε ένα soft reboot, πατώντας το power button 30'' μέχρι να δείτε την οθόνη έναρξης του bootαρίσματος.

υ.γ: το webview έφταιγε πριν κανά μήνα...τώρα είναι καλό..:p
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Και στα iPhone γίνεται. Δεν φταίμε εμείς ή η συσκευή μας.
Διόρθωση!

Δεν ισχύει για τα iPhone. Μιλούσα το πρωί με δύο φίλες μου και μου είπαν για το πρόβλημα. Όταν τις ξαναρώτησα μου είπαν ότι τελικά δεν το έπαθαν στα iPhone αλλά στα Android τάμπλετ τους...

Γυναίκες.
 

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Έκλεισα τίς ειδοποιήσεις για λίγες ώρες και τις ενεργοποίησα τώρα.... Δεν μου ήρθε κάτι ξανά...... βλέπουμε.....
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106

Στο δικό μου 9 pro είναι αισθητή η διαφορά στα 2 τελευταία updates. Πάλι είναι πολύ γρήγορο αλλά πριν ήταν καλύτερο.

Δεν είχα φανταστεί την αιτία και έψαχνα cache managers για να το "καθαρίσω".
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
του χρόνου θα περιμένω να ξεφορτωθείς το throttled performing κινητό σου σε λογική τιμή

Ευχαρίστως.

Μέχρι τώρα είμαι υπερ-ευχαριστημένος.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106

Εδώ και δύο μέρες απενεργοποίησα τον έλεγχο της κατανάλωσης από το λειτουργικό και ο Chrome πάει σφαίρα.

Υπάρχει η δυνατότητα ρύθμισης σε όλες τις εφαρμογές αλλά ως default έχουν όλες το intelligent.

Screenshot_20210711-141735.jpg
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Εδώ και δύο μέρες απενεργοποίησα τον έλεγχο της κατανάλωσης από το λειτουργικό και ο Chrome πάει σφαίρα.

Υπάρχει η δυνατότητα ρύθμισης σε όλες τις εφαρμογές αλλά ως default έχουν όλες το intelligent.

View attachment 217766
Έτσι! 😍 Ξεκατίνιασε τη μπαταρία και δώσ' του το. :roflmao:



Ντηλίτ δίηζ του πόουστς.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Εδώ και δύο μέρες απενεργοποίησα τον έλεγχο της κατανάλωσης από το λειτουργικό και ο Chrome πάει σφαίρα.

Υπάρχει η δυνατότητα ρύθμισης σε όλες τις εφαρμογές αλλά ως default έχουν όλες το intelligent.

View attachment 217766
Δυστυχώς, η αύξηση της ταχύτητας που παρατήρησα ήταν αισθητή αλλά δεν έχει να κάνει με το throttling της OnePlus, το οποίο είναι σε επίπεδο firmware και δεν υπάρχει δυνατότητα ελέγχου από τον χρήστη.

Αυτό είναι το βασικό φάουλ που κατηγορείται εξάλλου. Το φρένο σε συγκεκριμένες ενεργοβόρες εφαρμογές αφήνοντας όμως τα benchmarks ελεύθερα.

Σε μελλοντικό update μάλλον θα μπορεί ο χρήστης να επιλέγει αν θέλει να κάνει οικονομία.
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.962

Μηνύματα
833
Reaction score
776
Κάτι μου λέει ότι έχει αποδείξεις και ότι το αγόρι της την απατά ... !!!
..δέν μπλέκεις!!! :biggrin:

iphone


 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.149
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top