Διάφορα



spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Τι κανουν οι ανθρωποι για να βλεπουν μουτρα γυναικας χωρις μπουρκα.....!!
 







Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.229
Reaction score
27.815
Τι θέλουν και σκαλίζουν τις πυραμίδες αυτοί οι επιστήμονες.
Θα σηκωθεί πάλι καμιά μούμια από την Χαμουνάπτρα και θα αρχίσει να τους ξεπαστρεύει έναν έναν.
Δεν έχουν δει την ταινία να μάθουν τι κίνδυνος υπάρχει;
Είναι κι εκείνη η σουρλουλού η Ανκσουναμούν. Το παλιοθήλυκο.
 

Μηνύματα
600
Reaction score
880
Τι θέλουν και σκαλίζουν τις πυραμίδες αυτοί οι επιστήμονες.
Θα σηκωθεί πάλι καμιά μούμια από την Χαμουνάπτρα και θα αρχίσει να τους ξεπαστρεύει έναν έναν.
Δεν έχουν δει την ταινία να μάθουν τι κίνδυνος υπάρχει;
Είναι κι εκείνη η σουρλουλού η Ανκσουναμούν. Το παλιοθήλυκο.

Χμμ, ιστορικά στοιχεία........
Στο βικιπiντια τα βρήκες ή στην βιβλιοθήκη της Αλεξάνδρειας;:D:D
 



Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.271
Χωρίς να είναι κακό , ίσα ίσα που θα έχει πιο ακριβές weight and balance load sheet και πιο σωστό τριμάρισμα του αεροσκάφους,
Από την άλλη πολύ κακό για το τίποτα.
 





Μηνύματα
3
Reaction score
1
Τι θέλεις να δεις; Πόσο Έλληνας είσαι; :D
((Γράφω εδώ, κάτι, γιατί είναι αδύνατο, να το προσθέσω εκ νέου, κάπου:

Καλό μεσημέρι. Τις τελευταίες ημέρες, σκέπτομαι, μήπως πρέπει να πουλήσω το ποδήλατο μου, μέσω αγγελίας, εδώ, για να μπορέσω να αγοράσω, δύο εξαρτήματα για το PC μου. Όμως, όπως διαπίστωσα, για να ανεβάσει κάποιος, μια αγγελία, γενικά, πρέπει να γνωρίζει/απευθύνεται προς, πέντε άτομα/μέλη, της ιστοσελίδας. Πιστεύω πως κάτι τέτοιο, δυσκολεύει τα νέα μέλη, ιδίως, οι οποίοι, απλά συμμετέχουν, και όπως είναι φυσικό, στην κοινωνία, να μην θέλουν να είναι φίλοι, με ανθρώπους που δεν γνωρίζουν ή δεν έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα. Μια απλή σκέψη, που ήθελα να μοιραστώ. Καλή συνέχεια. Με σεβασμό, Γεράσιμος Μηνάς ))
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
((Γράφω εδώ, κάτι, γιατί είναι αδύνατο, να το προσθέσω εκ νέου, κάπου:

Καλό μεσημέρι. Τις τελευταίες ημέρες, σκέπτομαι, μήπως πρέπει να πουλήσω το ποδήλατο μου, μέσω αγγελίας, εδώ, για να μπορέσω να αγοράσω, δύο εξαρτήματα για το PC μου. Όμως, όπως διαπίστωσα, για να ανεβάσει κάποιος, μια αγγελία, γενικά, πρέπει να γνωρίζει/απευθύνεται προς, πέντε άτομα/μέλη, της ιστοσελίδας. Πιστεύω πως κάτι τέτοιο, δυσκολεύει τα νέα μέλη, ιδίως, οι οποίοι, απλά συμμετέχουν, και όπως είναι φυσικό, στην κοινωνία, να μην θέλουν να είναι φίλοι, με ανθρώπους που δεν γνωρίζουν ή δεν έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα. Μια απλή σκέψη, που ήθελα να μοιραστώ. Καλή συνέχεια. Με σεβασμό, Γεράσιμος Μηνάς ))
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, τίποτα απ' όσα γράφεις δε ισχύει.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.050
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top