Διαγραφή Λογαριασμού

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Θα έκανες καλή καριέρα στην ΚΥΠ Δημήτρη. :lolsign:
Δεν μπορώ να φανταστώ ότι ο ΝΙΜΑ θα άνοιγε τόσους λογαριασμούς , από τότε , για να κάνει ζημιά στο avsite.gr
Παραείναι άρρωστο.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Όποιος δεν θέλει να ξαναμπεί, γιατί απλά δεν ξαναμπαίνει και μας το κάνει "Η Μεγάλη Έξοδος;" Κυρίως όσοι δεν συμμετέχουν σχεδόν καθόλου. Όποιος συμμετέχει οκ θέλει να πει και ένα γειά έτσι.
Δεν έχει τη δύναμη να το κάνει γιατί ο λογαριασμός είναι ενεργός και κάποτε θα ξαναμπεί; Ας αλλάξει password σε κάτι τρελό και μη το γράψει πουθενά.
Αν και δεν το κρατάει κανένας, μπορεί να κάνει πάλι εγγραφή.
Επίσης όσοι έχουν ή είχαν και άλλο λογαριασμό δεν καταλαβαίνουν ότι είναι πανεύκολο να εντοπιστούν; Που είμαστε; Στο 1900;
 


P

PMC

Guest
Όποιος δεν θέλει να ξαναμπεί, γιατί απλά δεν ξαναμπαίνει και μας το κάνει "Η Μεγάλη Έξοδος;" Κυρίως όσοι δεν συμμετέχουν σχεδόν καθόλου. Όποιος συμμετέχει οκ θέλει να πει και ένα γειά έτσι.
Δεν έχει τη δύναμη να το κάνει γιατί ο λογαριασμός είναι ενεργός και κάποτε θα ξαναμπεί; Ας αλλάξει password σε κάτι τρελό και μη το γράψει πουθενά.
Αν και δεν το κρατάει κανένας, μπορεί να κάνει πάλι εγγραφή.
Επίσης όσοι έχουν ή είχαν και άλλο λογαριασμό δεν καταλαβαίνουν ότι είναι πανεύκολο να εντοπιστούν; Που είμαστε; Στο 1900;

Καποιοι με αυτόν τον τρόπο επιλέγουν να στείλουν ένα μήνυμα . Ένα τελευταίο μήνυμα.
το¨ παρακαλώ διαγράψτε τον λογαριασμό μου ¨ δηλώνει αποστροφή .
Κανονικα αυτά τα μηνύματα θα έπρεπε να καταγράφονται και να αξιολογούνται.....εαν και εφόσον ενδιαφέρουν κάποιον.......( που θα έπρεπε )
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Καποιοι με αυτόν τον τρόπο επιλέγουν να στείλουν ένα μήνυμα . Ένα τελευταίο μήνυμα.
το¨ παρακαλώ διαγράψτε τον λογαριασμό μου ¨ δηλώνει αποστροφή .
Κανονικα αυτά τα μηνύματα θα έπρεπε να καταγράφονται και να αξιολογούνται.....εαν και εφόσον ενδιαφέρουν κάποιον.......( που θα έπρεπε )
Όποιος δεν συμφωνεί με κάτι ή δεν του αρέσει κάτι απλά δεν συμμετέχει. Αν του είναι τόσο βάναυση η συμμετοχή δεν βλέπω το λόγο να το κάνει.
Αντίθετα, θα έλεγα ότι βλέπω κάποια άλλα πράγματα σε όποιον παίρνει προσωπικά ότι συμβαίνει σε ένα οποιοδήποτε forum ή social media πλατφόρμα.
Σε κάθε περίπτωση η διαχείριση έχει δώσει επιλογή ώστε να αποφεύγονται αυξήσεις πίεσης. Και η επιλογή τους δεν είναι δείγμα αδυναμίας αλλά δύναμης.
 
Last edited:

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.865
Reaction score
4.639
ΑΡΕ ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΝΤΑΧΑΡΗ , ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΣΑΜΠ ΤΟΥ ΖΙΖΙΚΟΥ (ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ) ...
ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΒΡΕ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΑ (ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΜΒΑ) ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΡΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΖΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΥ ΑΒΟΥΣΑΙΤ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ΗΧΟ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΑ ?????

ΠΟΥ ??????

ΗΡΘΑΝ ???
 


P

PMC

Guest
Αξιολογούνται δεόντως...
μηνύματα στέλνουν και αυτοι που ασχολούνται μόνο με τις αγγελίες....

αυτοι που κάποτε έκαναν εγγραφή στο σάιτ για μια απορία και μετά εξαφανίστηκαν....

αυτοι που χάθηκαν χωρίς να ξανά επιστρέψουν στο φόρουμ αυτο που ουσιαστικά τους δένει με το αγαπημένο τους χόμπι...

μηνύματα στέλνουν τα 30-κάτι χιλιάδες μέλη ( όχι όλοι αλλά σίγουρα μεγάλο ποσοστό από αυτουσ...) που δεν γράφουν πια σε μια κατά τα αλλά ευχάριστη ενασχόληση της καθημερινότητας μας.....

μηνυματα επίσης στέλνουν κάποιοι γραφικοί που ακόμα πιστεύουν πως μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα....

καλο είναι να αξιολογούνται όπως λες....γιατί χάνονται αξιόλογοι χαρακτήρες και μένουν μόνο .......κάτι ωραίοι τύποι.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
Κανένα φόρουμ δεν μπορεί να είναι της αρεσκείας όλων. Ή το δέχεται κάποιος και συνεχίζει να συμμετέχει, ή όχι και πάει εκεί που του αρέσει. Η συμμετοχή δεν είναι υποχρεωτική.

Τώρα αν κάποιοι θέλουν να κάνουν ντόρο γράφοντας επιδεικτικά "εγώ φεύγω", ε, δεν θα του φωνάξουμε κιόλας "στάσου, μύγδαλα".
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.414
Τώρα αν κάποιοι θέλουν να κάνουν ντόρο γράφοντας επιδεικτικά "εγώ φεύγω", ε, δεν θα του φωνάξουμε κιόλας "στάσου, μύγδαλα".
Κι αν δεν υπάρξει ντόρος, θα βάλουν μελλοντικά κάποιον παλιό τους φίλο/μέλος να γράψει: "Πού έχει χαθεί ο Νίκος Γαμίκος;", μήπως και ξεκινήσει μοιρολόι.

Πόσο μισώ τις σαπουνόπερες...
 










Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.197
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top