Διαγραφή μηνύματος αγγελίας

Μηνύματα
226
Reaction score
6
Προς διαχειριστική ομάδα:

Παρακαλώ, μπορείτε να μου εξηγήσετε για ποιό λόγο διεγράφει το τελευταίο μήνυμα σε αυτή την αγγελία μου: http://www.avsite.gr/forum/threads/cary-cd-303-300-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B1%CE%B9.131250/
Το μήνυμα αυτό αφορούσε την άποψη ενός μέλους (δεν θυμάμαι το ονομά του) ο οποίος έγραψε μια προσωπική, θετική, άποψη επί της συσκευής προς πώληση.

Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722

Μηνύματα
226
Reaction score
6
Δεν είναι UP διότι δεν έγινε από τον πωλητή, όπως αναφέρει και ο κανονισμός (κανονισμός 7).
Τεχνητό δεν είναι διότι δεν είμαι κουτοπόνηρος. Πόσω μάλλον όταν η παρέμβαση έγινε εντός λίγων ωρών από το δικό μου up.
Επίσης το σχόλιο ήταν στα πλαίσια του μοναδικού και περιορισμένου (κανονισμός 9).

Ο κανένας, που δεν διαβάζει τους κανονισμούς, δεν είμαι σίγουρα εγώ, αφού και τους ξέρω και είμαι ένας από αυτούς που συνέβαλλαν στη σύνταξη αυτών σε πρόγονο forum του χώρου (avforum).

Τους κανονισμούς τους τηρώ ευλαβικά και ποτέ δεν μου έχει γίνει παρατήρηση για κάτι παρόμοιο. Αντιθέτως σέβομαι το χώρο και όλους ως το ελάχιστο απέναντι στο ιδιοκτήτη και σε όσους συμμετέχουν εδώ.
Πιστεύω ακράδαντα πως τους κανόνες τους βάζει ο καθένας με την παιδεία του μέσα από τα γραπτά του.
Κανονές που, γραφτούς ή άγραφους, παρακολουθώ να καταπατούντε καθημερινά χωρίς να ενοχλεί τη Δ.Ο.. Άπειρα παραδείγματα καταπάτησης των κανονισμών, ακόμα και από διαχειριστές, εσάς τους συνδιαχειριστές σας αφήνουν αδιάφορους.

Όμως όταν δεν τηρούνται οι κανονισμοί από τους διαχειριστές δεν πρέπει να έχετε την απαίτηση από τα μέλη να τους τηρούν.

Θεωρώ πως αντί να διαγράφετε μηνύματα ή όχι είναι πολύ πιο σοφό να δώσει η Δ.Ο. το στίγμα ώστε να ακολουθήσουν και τα μέλη.

Υ.Γ.: Επιμένω πως ήταν αναίτια η διαγραφή και επιθυμώ ο τίτλος να μην αλλάξει. Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του και να κρίνει ανάλογα.
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Δεν είναι UP διότι δεν έγινε από τον πωλητή, όπως αναφέρει και ο κανονισμός (κανονισμός 7).
Τεχνητό δεν είναι διότι δεν είμαι κουτοπόνηρος. Πόσω μάλλον όταν η παρέμβαση έγινε εντός λίγων ωρών από το δικό μου up.
Επίσης το σχόλιο ήταν στα πλαίσια του μοναδικού και περιορισμένου (κανονισμός 9).

Ο κανένας, που δεν διαβάζει τους κανονισμούς, δεν είμαι σίγουρα εγώ, αφού και τους ξέρω και είμαι ένας από αυτούς που συνέβαλλαν στη σύνταξη αυτών σε πρόγονο forum του χώρου (avforum).

Τους κανονισμούς τους τηρώ ευλαβικά και ποτέ δεν μου έχει γίνει παρατήρηση για κάτι παρόμοιο. Αντιθέτως σέβομαι το χώρο και όλους ως το ελάχιστο απέναντι στο ιδιοκτήτη και σε όσους συμμετέχουν εδώ.
Πιστεύω ακράδαντα πως τους κανόνες τους βάζει ο καθένας με την παιδεία του μέσα από τα γραπτά του.
Κανονές που, γραφτούς ή άγραφους, παρακολουθώ να καταπατούντε καθημερινά χωρίς να ενοχλεί τη Δ.Ο.. Άπειρα παραδείγματα καταπάτησης των κανονισμών, ακόμα και από διαχειριστές, εσάς τους συνδιαχειριστές σας αφήνουν αδιάφορους.

Όμως όταν δεν τηρούνται οι κανονισμοί από τους διαχειριστές δεν πρέπει να έχετε την απαίτηση από τα μέλη να τους τηρούν.

Θεωρώ πως αντί να διαγράφετε μηνύματα ή όχι είναι πολύ πιο σοφό να δώσει η Δ.Ο. το στίγμα ώστε να ακολουθήσουν και τα μέλη.

Υ.Γ.: Επιμένω πως ήταν αναίτια η διαγραφή και επιθυμώ ο τίτλος να μην αλλάξει. Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του και να κρίνει ανάλογα.

Ισως να εχεις δικιο και καπου να αδικηθηκες δινεις ομως μεγαλη εκταση σε κατι που δεν εχει τοσο σημασια και κατα την αποψη μου χαλιεσαι χωρις λογο αλλωστε ο Zizik στο τελος σου εκλεισε το ματι με σκοπο να δωσει μια ευθυμη νοτα και να εκτονωθει το θεμα .
Θα μπορουσες αντι να ανοιξεις νημα να στειλεις ενα πμ στον συντονιστη της κατηγοριας με το οποιο να ζητας εξηγησεις και να ζητησεις επανορθωση .

Χωρις παρεξηγηση με φιλικη διαθεση
 

Y

Yiannis_B

Guest
....Θα μπορουσες αντι να ανοιξεις νημα να στειλεις ενα πμ στον συντονιστη της κατηγοριας με το οποιο να ζητας εξηγησεις και να ζητησεις επανορθωση ...
Όχι σουξουμούξου με τα αφεντικά!

Ζήτω η Επανάσταση! :prankster:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Υ.Γ.: Επιμένω πως ήταν αναίτια η διαγραφή και επιθυμώ ο τίτλος να μην αλλάξει. Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του και να κρίνει ανάλογα.
Ξέρω οτι είσαι παλιός και καλός συμφορουμίτης.
Ομως, θα έπρεπε να έχεις αντιληφθεί, ο τι τα θετικά ή αρνητικά σχόλια για μια συσκευή , τα επιτρέπουμε μετά την πώληση .
:)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.430
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top