Διακοπές 2021

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Χόρτος, στον Παγασητικό.
Γενικά η περιοχή έχει γεμίσει, αλςσε Χόρτο και Μιληνα είναι η μεγαλύτερη συγκέντρωση.
Πες τους να έχουν εξαφανιστεί μέχρι το Σεπτέμβριο που θα περάσω μια βόλτα (αγαπημένες περιοχές και έχω και γνωστούς εκεί).
 


TGD

Μηνύματα
6.983
Reaction score
7.068
Πες τους να έχουν εξαφανιστεί μέχρι το Σεπτέμβριο που θα περάσω μια βόλτα (αγαπημένες περιοχές και έχω και γνωστούς εκεί).
Σήμερα είχε ανατολικό άνεμο όλη μέρα και τις έδιωξε. Όχι εντελώς βέβαια... Τώρα το γύρισε σε νοτιά και φοβάμαι ότι θα τις ξαναφέρει, είναι πολύ κλειστός ο κόλπος.
Κοντά στον Βόλο (Αλυκές, Άναυρος, Αγριά, Λεχώνια) δεν έχουν καθόλου. Ακόμα και στην Άφησο φαίνεται ότι έφυγαν.
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.368
Παραλία Γλυκά Νερά -Σφακιά Κρήτης.

Μισή ώρα περπάτημα στα κατσάβραχα για να κατέβεις στην παράλια, αξίζει η ταλαιπωρία.
- από τις καλύτερες μαζί με τα μάμαρα . . . κρύα πάντως όπου αναβλύζουν οι πηγές ( ξού και το όνομά της )
 


Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
ΣΚ στο χωριό και μπανάκι στο Σκουτάρι!
Τα άγια χώματα (και αμμουδιές) της πατρίδας...... ποιος είσαι εσύ πατριώτη?(στείλε πμ)
 



TGD

Μηνύματα
6.983
Reaction score
7.068
Οι τσούχτρες στον Παγασητικό επελαύνουν προς τα βόρεια. Χθες εμφανίστηκαν στη Γατζέα...
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
@Kotsidis John Πόσο το χρεώνουν φίλε την σκηνή αυτή.....;;;
Εχει 2 δωματια, ενα διπλο κρεββατι και δυο μονα, ενα σαν χωρο εισοδου μεγαλο, τουαλετα δικια σου με ντουζ πολυ καλο, ντουλαπες ανεμιστηρες, χρηματοκιβωτιο, πετρογκαζ, νιπτηρα, και διαφορα τετοια κλπ , ειμαστε 3η σειρα δηλαδη 15 μετρα απ τη θαλασσα, εβαλα ηδη μακρυα πυτζαμα κ μακρυ παντελονι με πικε κουβερτα.
90 ευτω η μερα, 110 στην 1η σειρα απ τη θαλασσα
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
o ορισμός των διακοπών......ποτέ θα πείσω την γυναίκα μου για κάτι τέτοιο?
Απ τ αλωνια στα σαλονια ειμαστε, το καθενα με η φαση του και τα ωραια του, οπως τη βρισκει κανεις!
ωραια ειναι η αληθεια, τα παιδια παιζουν ολη μερα στο κυμα μπροστα, ανετοι ωραιοι
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top