Διακοπούλες θα κάνουμε φέτος (2020) ή...


loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.247
Reaction score
8.754
Τήλος! Υπέροχο νησί. Το 1999 έκατσα 28 μέρες Έριστο για δουλειά με το Πολυτεχνείο στα πλαίσια γεωδαιτικών ασκήσεων. Το μπαράκι στο μικρό χωριό υπάρχει ακόμα?
Υπάρχει ναι! Δε γνωρίζω αν άνοιξε φέτος. Θα το μάθω την Παρασκευή! :roflmao:
Είναι ο τόπος καταγωγής μου. Πάω όσο πιο συχνά μπορώ.
Μιας κι ανέφερες το Πολυτεχνείο, δες άλλο ένα ενδιαφέρον project


1595273729463.png


1595273753236.png


Και μια απ' την τελευταία μου επίσκεψη πριν μερικές μέρες

1595273850325.png
 





Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Μαγαζαρα το KOA ...είχα πάει πριν 2-3 χρόνια....!!!!
Μιας και η αδεια φέτος είναι νωρίς...μέσα Ιουλίου, δεν ειχαμε προγραμματίσει τίποτα.
Και έτσι όπως έγινε το πράμα....Σαλαμίνα θα κάτσουμε και όλα καλά. Βόλτες με το βαρκάκι και κανα τόμαχοκ στο στέκι του @kanakiani .
Υγεία να έχουμε και θα ξαναπάμε. Δεν είμαστε δα και στερημένοι....
Και για να είμαι συνεπής....μπανάκι σήμερα και φαγητό στο Μελτέμι, το μαγαζί του Στέλιου (@kanakiani )....
Φωτό μόνο από το ηλιοβασίλεμα και από το βουνό κατά την επιστροφή ..
IMG20200720221511.jpg
IMG20200720194951.jpg

...πιάτα δεν έβγαλα ...πέσαμε με τα μούτρα και ξεχάστηκα.....
 
Last edited:


TGD

Μηνύματα
7.169
Reaction score
7.200
Εγώ θα είμαι όπου ήμουν πέρυσι. Απλά λιγότερες μέρες. Αλλά δεν σας λέω που, μην έρθετε και με κολλήσετε κορονοϊό :rofl:
 




n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.903
Reaction score
12.535
Έχει αδυνατίσει και έγινε πάλι παίδαρος, οπότε σαν τις μέλισσες στο μέλι θα μαζευτούν αν σκάσει χωρίς μαγιό. Δε συμφέρει.
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.724
Reaction score
83.480
"Χιπόμετρο", μετρητής για το αγαπημένο είδος διακοπών του @xfader :tongue::roflmao:

Βασική έλλειψη του οδηγού η φωτιά στην παραλία, με κιθάρα :rofl:

Ή παραλία που πηγαίνω τις τελευταίες 10 μέρες έχει μήκος γύρω στα 200 μέτρα. Τα μισά πρώτα είναι ελεύθερα και τα υπόλοιπα τα εκμεταλλεύεται γαμ@το beach bar.

Τις καθημερινές οι απλές ξαπλώστρες με ομπρέλα είναι δωρεάν και απλά πρέπει να παραγγείλεις ένα καφέ, ένα χυμό, μια γκαζόζα... Γύρω στα 3 ευρώ μέσο όρο.

Όχι! Ούτε αυτό ικανοποιεί κάποιους! Τους βλέπω που παρκάρουν μέσα στον ήλιο και περπατάνε φορτωμένοι με ομπρέλες, στρώματα, ψάθες, κουβαδάκια, αλουμινόχαρτα κτλ για να στήσουν τον προσωπικό τους μαχαλά στα βότσαλα.
 
Last edited:

Μηνύματα
15.008
Reaction score
20.731
Που είναι αυτό καλέ;
Για πες
Γιατί όλη η περιοχή σου όσο το είδα φέτος χρεώνει και καθημερινές.
Μπαδεγουει έχω πάρει ένα γαματο σκιαστρο της hupa που στήνεται σε 2 λεπτά και μαζεύεται σε άλλα δύο , δεν κουνάει από αέρα ακόμα και αν έρθει ομπρέλα πάνω του .
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.619
Reaction score
94.554
Όχι! Ούτε αυτό ικανοποιεί κάποιους! Τους βλέπω που παρκάρουν μέσα στον ήλιο και περπατάνε φορτωμένοι με ομπρέλες, στρώματα, ψάθες, κουβαδάκια, αλουμινόχαρτα κτλ για να στήσουν το προσωπικό τους μαχαλά στα βότσαλα.
KKομουνιστές παιδί μου!

Εξάλλου φέρνουν καφέ απ' το σπίτι στο νέο σέικερ: :p

Σεικερ Φραπε - Αγγελίες - RetroWorld.gr | Παιδική ηλικία, Δεκαετία ...
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Μπαδεγουει έχω πάρει ένα γαματο σκιαστρο της hupa που στήνεται σε 2 λεπτά και μαζεύεται σε άλλα δύο , δεν κουνάει από αέρα ακόμα και αν έρθει ομπρέλα πάνω του .
Για λέγε..ποιο είναι;
 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Ή παραλία που πηγαίνω τις τελευταίες 10 μέρες έχει μήκος γύρω στα 200 μέτρα. Τα μισά πρώτα είναι ελεύθερα και τα υπόλοιπα τα εκμεταλλεύεται γαμ@το beach bar.

Τις καθημερινές οι απλές ξαπλώστρες με ομπρέλα είναι δωρεάν και απλά πρέπει να παραγγείλεις ένα καφέ, ένα χυμό, μια γκαζόζα... Γύρω στα 3 ευρώ μέσο όρο.

Όχι! Ούτε αυτό ικανοποιεί κάποιους! Τους βλέπω που παρκάρουν μέσα στον ήλιο και περπατάνε φορτωμένοι με ομπρέλες, στρώματα, ψάθες, κουβαδάκια, αλουμινόχαρτα κτλ για να στήσουν το προσωπικό τους μαχαλά στα βότσαλα.
Castus? :p
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.732
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top