Διακοπούλες θα κάνουμε φέτος (2020) ή...







Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Ηντα ωραια πραματα ειναι 'τανα μρε κοπέλια , μπραβο ! ανε μ' αξιωσει ο θεος να 'ρθω κι εγω να τα δω.
Εγω ημουναι στο καρτερο μα ειχε κυμα
IMG_20200712_073725.jpg

και τα παρετηξα κι επηγα και ειδα κατι αρχαια
IMG_20200808_102032a.jpg

στο μποταμο
IMG_20200808_101907aα.jpg

:drinks:
 

Μηνύματα
1.215
Reaction score
2.024
Φτασαμε Σαντορινη και σε μια διαδρομη 5 χιλιομετρων ετοιμος να φαω 3 τουριστες με σκουτερ. Δεν ξερουν που τους παν τα 4. Αμφιβαλλω αν εχουν καν διπωμα γιατι η οδηγηση τους δειχνει πως δεν εχουν ιδεα. Μαλιστα ο ενας που πεταχτηκε σε διασταυρωση πισω απο αλλο αυτοκινητο,ενω ειχε στοπ, με εβριζε κιολας...
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.366
Φτασαμε Σαντορινη και σε μια διαδρομη 5 χιλιομετρων ετοιμος να φαω 3 τουριστες με σκουτερ. Δεν ξερουν που τους παν τα 4. Αμφιβαλλω αν εχουν καν διπωμα γιατι η οδηγηση τους δειχνει πως δεν εχουν ιδεα. Μαλιστα ο ενας που πεταχτηκε σε διασταυρωση πισω απο αλλο αυτοκινητο,ενω ειχε στοπ, με εβριζε κιολας...
Προσοχή με τους Βρετανούς , όταν πίνουν επιστρέφουν στα δικά τους οδιγηκα στάνταρ
 






xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106





TGD

Μηνύματα
6.983
Reaction score
7.068
Η Οία γενικά είναι πιο ήσυχη ,με λιγότερο κόσμο που μένει για διανυκτέρευση αλλά προσωπικά την προτιμώ και για άλλους λόγους (πολλά χρόνια τώρα)οπότε δεν είμαι αντικειμενικός
Όταν είχα πάει στη Σαντορίνη είχε μόνον ΕΝΑ ξενοδοχείο, στο Καμάρι, και η Θηρασία δεν είχε ρεύμα. Περπάταγα στα χωράφια με τις ντοματιές και στα αμπέλια. Και έκανα αμάν να βρω ταξιτζή να με ανεβάσει στην Αρχαία Θήρα από τον "δρόμο". Δεν έχω ξαναπάει από τότε, και δεν νομίζω να το κάνω...

Τα τελευταία τέσσερα χρόνια κάνω διακοπές εδώ:

 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.121
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top