Διαφημίσεις AVSITE, παράπλευρα banners

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ "ΜΕΙΩΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ 75%!!!!!!!"

Η ΙΔΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΙΩΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΕΠΙΣΗΣ 75% ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΝΤΖΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΤΥΠΟΥ "ΚΑΙΩ 3,5/100 ΧΛΜ ΛΙΤ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΚΑΙΓΑ 11-12!!!!" ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ OPEL ASTRA OPC!!!!!!

TA XAΠΙΑ ΜΟΥ.........
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Πάρε ένα... :)




:p
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.285
Αφου οποίος έρχεται εκει του βγάζεις σαλαμακια...
Καλα απο που τα είχες πάρει εκείνα;
εκεινα που φαγες ηταν σπεσιαλ προσιουτο καπνιστο απο την Κροατια με κουριερ φαγητων, ψυγειο , σπεσιαλ.


καποια αλλα απο διαφορα διασπαρτα μαγαζια ντε(ρ)λικατεσεν.

σ αρεσαν παλιοπαιδο ε?

οταν θα ξαναρθεις θα σε στρωσω...
 
  • Like
Reactions: vet

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.510
μόνοι σας λέτε στην Google τι διαφημίσεις θα σας σερβίρει σε κάθε ιστοσελίδα που επισκέπτεστε

"How does it feel to Drive the all-Electric BMW i3?

See how it feels..."

Ήταν απο πάντα τ όνειρο μου....
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
μόνοι σας λέτε στην Google τι διαφημίσεις θα σας σερβίρει σε κάθε ιστοσελίδα που επισκέπτεστε
Tι να πω και γω που χρησιμοποιεί το λαπτοπ και η φίλη μου και μου σκάνε κάτι διαφημίσεις στο πλάι σαν και αυτή....

 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Είπαμε ρε Χάρη, adblock (υπάρχει χρωμέ και αλεπουδίσιος) και σκούπισμα τα μπισκοτάκια τακτικά. ;)
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ναι βρε συ το ξέρω... δε με ενοχλούν τα μπανερς στο πλάι...
Άσε να δουλέψουν και οι διαφημιστές...μη γίνουν όλοι Τζήμεροι και το ρίξουν στην πολιτική...:wink:
 

Μηνύματα
176
Reaction score
8
Προσ κ.κ Διαχειριστες και λοπους υπευθυνους.
Χρησιμοποιουσα το addblock για να αποφευγω τις ενοχλητικες (για να μην πω κατι αλλο μη πρεπον) διαφημισεις του σαιτ,αλλα μετα απο παρακληση του σαιτ οταν εμπαινα στην σελιδα και εμφανιζοταν το μηνυμα οτι κανω κακο....στο σαιτ απο εσοδα διαφημισεων.το απενεργοποιησα για το avsite.Αποτελεσμα,αφου αρχισαν σιγα-σιγα οι διαφημισεις να εμφανιζονται ολο και πιο επιθετικες,εδω και δυο ημερες....αρχισαν τα pop up(παραθυρο μεσα στο παραθυρο)και δεν μιλαω για την ερευνα του avsite????(αληθεια ειναι του σαιτ η ειναι κατι αλλο επισης),την οποια απαντησα με οση ευγενεια μου εχει απομεινει αλλα αυτο το pop up εξακολουθει να εμφανιζεται,δεν του δινω σημασια πια και το κλεινω,αλλα τα αλλα pop up's που πραγματικα ειναι ενοχλητικα και παραλιγο να εγκαταστησουν 1 αλλο προγραμμα στον υπολογιστη μου(ευτυχως το προλαβα???)θα δειξει στην πορεια,ειναι απλως απαραδεκτο και παραβιαση προσωπικων δεδομενων.Οταν αφηνεις να μπουν στο σπιτι σου διαφοροι χωρις να τους ελεγξεις η δεν μπορεις να τους ελεγξεις λογω περιορισμενων δυνατοτητων η εθελοτυφλια προς το κερδος...τι να πω.Λυπαμαι για το σαιτ και ελπιζω συντομα να μπορεσει να παρει δραστικα μετρα.Μεχρι τοτε,το addblock και αλλα 2 προγραμματα επιθεσεων κακοβουλου λογισμικου,ειναι ενεργοποιημενα για το συγκεκριμενο σαιτ.
 

Μηνύματα
1.513
Reaction score
1.844
Δυστυχώς και εγώ όταν το απενεργοποίησα , είδα πως οι διαφημίσεις ήτανε αρκετά ενοχλητικές , άλλο κάποιο μπάνερ στο επάνω η πλαϊνό μέρος της σελίδας και άλλο το να πετάγονται καταμεσής !!!
Μέσα σε 5 λεπτά (μπορεί να μην πέρασαν ούτε τόσα) ενεργοποίησα ξανά το AdBlock .
 

Μηνύματα
2.458
Reaction score
1.719
εγώ δεν έχω βάλει τέτοιου είδους προγράμματα, με τον chrome σερφάρω χωρίς να έχω ενεργοποιήσει κάτι και δε μου βγάζει pop ups. Μόνο κάτι κοιλιές στο πλάι και κάτι ταξίδια! :lolsign:
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Πάμε πάλι, #231.

Οι διαφημίσεις του Google απευθύνονται στο χρήστη και δεν προέρχονται απ' το AVsite.
Η χρήση που κάνετε εσείς, ή κάτι που βάλατε στο πισί σας, εμφανίζει τις συγκεκριμένες διαφημίσεις.

Αν κάποια διαφήμιση σας ενοχλεί, κάντε report ώστε να αφαιρεθεί ως ακατάλληλη.
 


Μηνύματα
176
Reaction score
8
εγώ δεν έχω βάλει τέτοιου είδους προγράμματα, με τον chrome σερφάρω χωρίς να έχω ενεργοποιήσει κάτι και δε μου βγάζει pop ups. Μόνο κάτι κοιλιές στο πλάι και κάτι ταξίδια! :lolsign:
Και εγω chrome @ opera χρησιμοποιω...αλλα τα pop up's χωρις να εχω ενεργοποιησει τιποτα...πεταγονται.
 


gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Προσ κ.κ Διαχειριστες και λοπους υπευθυνους.
Χρησιμοποιουσα το addblock για να αποφευγω τις ενοχλητικες (για να μην πω κατι αλλο μη πρεπον) διαφημισεις του σαιτ,αλλα μετα απο παρακληση του σαιτ οταν εμπαινα στην σελιδα και εμφανιζοταν το μηνυμα οτι κανω κακο....στο σαιτ απο εσοδα διαφημισεων.το απενεργοποιησα για το avsite.Αποτελεσμα,αφου αρχισαν σιγα-σιγα οι διαφημισεις να εμφανιζονται ολο και πιο επιθετικες,εδω και δυο ημερες....αρχισαν τα pop up(παραθυρο μεσα στο παραθυρο)και δεν μιλαω για την ερευνα του avsite????(αληθεια ειναι του σαιτ η ειναι κατι αλλο επισης),την οποια απαντησα με οση ευγενεια μου εχει απομεινει αλλα αυτο το pop up εξακολουθει να εμφανιζεται,δεν του δινω σημασια πια και το κλεινω,αλλα τα αλλα pop up's που πραγματικα ειναι ενοχλητικα και παραλιγο να εγκαταστησουν 1 αλλο προγραμμα στον υπολογιστη μου(ευτυχως το προλαβα???)θα δειξει στην πορεια,ειναι απλως απαραδεκτο και παραβιαση προσωπικων δεδομενων.Οταν αφηνεις να μπουν στο σπιτι σου διαφοροι χωρις να τους ελεγξεις η δεν μπορεις να τους ελεγξεις λογω περιορισμενων δυνατοτητων η εθελοτυφλια προς το κερδος...τι να πω.Λυπαμαι για το σαιτ και ελπιζω συντομα να μπορεσει να παρει δραστικα μετρα.Μεχρι τοτε,το addblock και αλλα 2 προγραμματα επιθεσεων κακοβουλου λογισμικου,ειναι ενεργοποιημενα για το συγκεκριμενο σαιτ.
Και εγω chrome @ opera χρησιμοποιω...αλλα τα pop up's χωρις να εχω ενεργοποιησει τιποτα...πεταγονται.
ποιο λειτουργικό χρησιμοποιείς;
τα pop-ups εμφανίζονται μόνο στο Avsite ή και αλλού;
με άλλον browser δοκίμασες;
χρησιμοποιείς antivirus;
έχεις ελέγξει τον Η/Υ που χρησιμοποιείς για κακόβουλο λογισμικό;

καλό είναι πριν προβούμε σε τέτοιου είδους δηλώσεις να έχουμε προσδιορίσει την πραγματική αιτία του προβλήματος.....
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.423
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top