Δώρο Thorens TD-146

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Άρη, Σταμάτη και Ζαχαρία είμαι πολύ περήφανος που και οι τρεις είστε φιλαράκια μου!!
Πάντα τέτοια παιδιά!
Όσο για την Χριστιάννα, παρ'όλο που δεν την γνωρίζω, είμαι σίγουρος ότι το πικάπ πήγε στα πιο κατάλληλα χέρια!
Το σύμπαν συνωμότησε για πάρτη της! (έβαλα και εγώ το χεράκι μου, με την θετική ενέργεια που της έριξα την προηγουμένη, ο Άρης ξέρει;), )
Χριστιάννα μου σου εύχομαι να το λιώσεις, προκειμένου μόλις λιώσει να κερδίσεις το νέο μοντέλο!
 


Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.286
Όσο για την Χριστιάννα, παρ'όλο που δεν την γνωρίζω, είμαι σίγουρος ότι το πικάπ πήγε στα πιο κατάλληλα χέρια!
Το σύμπαν συνωμότησε για πάρτη της! (έβαλα και εγώ το χεράκι μου, με την θετική ενέργεια που της έριξα την προηγουμένη, ο Άρης ξέρει;), )
Χριστιάννα μου σου εύχομαι να το λιώσεις, προκειμένου μόλις λιώσει να κερδίσεις το νέο μοντέλο!
Βρε'σεις;
Ξέρετε τι άλλο με χαροποιεί ιδιαίτερα;Που όλοι χαρήκατε μαζί μου
και ξέρετε πόσο θα αγαπήσω αυτό το πικάπ.

Σ'ευχαριστώ πολύ για την θετική σου ενέργεια artvoice!
 

Μηνύματα
954
Reaction score
1.135
Mε συγκινησατε απαντες...
Τοση θετικη ενεργεια !
θυμηθηκα καπου 35 χρονια πριν τη χαρα μου οταν απεκτησα το πρωτο μου πικαπ.
Αξιζει να μνημονευσουμε το γεγονος οτι 30 χρονια μετα την θριαμβευτικη ελευση των ψηφιακων format ,η βινυλιακη αναπαραγωγη καλα κρατει.
Καλοακουστο Christiana !
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Χριστιάνα καλοάκουστο. Φαντάζομαι ότι θα το αξιοποιήσεις όπως πρέπει :)

Eπίσης ένα μπράβο στον Άρη και στον Ζαχαρία για την κίνηση που κάναν
 
Last edited:

Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.286
Mε συγκινησατε απαντες...
Τοση θετικη ενεργεια !
θυμηθηκα καπου 35 χρονια πριν τη χαρα μου οταν απεκτησα το πρωτο μου πικαπ.
Αξιζει να μνημονευσουμε το γεγονος οτι 30 χρονια μετα την θριαμβευτικη ελευση των ψηφιακων format ,η βινυλιακη αναπαραγωγη καλα κρατει.
Καλοακουστο Christiana !
Άσε karajak και ξέρω απο τώρα τι χαρά θα κάνω και εγώ τη στιγμή που θα ανοίγω το πακεταρισμένο πικάπ.
Τα μάτια μου θα λάμψουν και θ'ανοίξουν διάπλατα και ένα χαμόγελο θα ζωγραφιστεί στο πρόσωπό μου,
σαν μικρό παιδί που ανοίγει το δώρο του με λαχτάρα.

:roflmao:

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Και τον John Markou φυσικά! :)
Μπράβο και καλοάκουστο και από ένα Christiana.
Αλλά και τον Geoooooorgesod

Χριστιάνα καλοάκουστο. Φαντάζομαι ότι θα το αξιοποιήσεις όπως πρέπει :)

Eπίσης ένα μπράβο στον Άρη και στον Ζαχαρία για την κίνηση που κάναν

:)


 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Λοιπόν σε φαντάζομαι μπροστά στο νέο σου παιχνίδι.
Αφού το χαζέψεις, θα λαχταρήσεις να ξετυλίξεις το καλώδιο του ρεύματος...
"Μα... που έχω μια πρίζα βρε παιδί μου... ΑΑ ΝΑ! Εδώ είναι!"

Θέλουμε φωτό με τον πρώτο δίσκο ...από το πλέον δικό σου υπέροχο Thorens! :welcome:
 

Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.286
Λοιπόν σε φαντάζομαι μπροστά στο νέο σου παιχνίδι.
Αφού το χαζέψεις, θα λαχταρήσεις να ξετυλίξεις το καλώδιο του ρεύματος...
"Μα... που έχω μια πρίζα βρε παιδί μου... ΑΑ ΝΑ! Εδώ είναι!"
:roflmao: :roflmao: :roflmao:


Θέλουμε φωτό με τον πρώτο δίσκο ...από το πλέον δικό σου υπέροχο Thorens! :welcome:
Εννοείται,θα έχουμε φωτογραφικό υλικό!
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.987
Reaction score
20.511
Το πρόβλημα σας ποιο είναι, δεν κατάλαβα!:) αν η απάντηση του AriPetro είναι θετική, τότε η Christiana θα λάβει κι ένα extra δώρο! Εάν είναι αρνητική, oh well, at least i tried!
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
Συγχαρητήρια ...πολλα πολλα πολλα μπραβο αγορινα μου γιαυτην σου την κινηση........δεν συμμετεχω αλλα θα χαρω να το απολαυσει οποιοσδηποτε φιλος σταθει τυχερος και το αποκτησει!!!!!!!!:):):):)
 



Μηνύματα
27.324
Reaction score
25.355
Συγχαρητήρια ...πολλα πολλα πολλα μπραβο αγορινα μου γιαυτην σου την κινηση........δεν συμμετεχω αλλα θα χαρω να το απολαυσει οποιοσδηποτε φιλος σταθει τυχερος και το αποκτησει!!!!!!!!:):):):)

Βλασσάρα συγνώμη , αλλά είσαι λίγο αλλού, πολύ όμως .
 


Μηνύματα
731
Reaction score
616
Συγχαρητήρια για την κίνηση Αρη και στην νικητρια επίσης. Ο Αρης ηταν η έμπνευση οπου είχα προβεί και εγώ σε ανάλογη ενέργεια. Να έλειπαν και καποιες συμμετοχες, που σε κανουν να αμφιβάλεις στο παρα πεντε για την αγαθοεργία σου, καλά θα ηταν..
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.335
Reaction score
93.999
Συγχαρητήρια ...πολλα πολλα πολλα μπραβο αγορινα μου γιαυτην σου την κινηση........δεν συμμετεχω αλλα θα χαρω να το απολαυσει οποιοσδηποτε φιλος σταθει τυχερος και το αποκτησει!!!!!!!!:):):):)
Βλασούκο, πόσα επεισόδια έχεις χάσει; :p
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.691
Μηνύματα
2.870.055
Members
37.943
Νεότερο μέλος
belg1960
Top