'' ΕΝΑ ARTVOICE ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ VISATON MONITOR 890 MKII''

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.737
Reaction score
7.530
Μα... κι εγώ σε λάμπα τον πάω!:rolleyes:
Και όχι μια....

Μέτρα βρε!

μα αυτο που του προτεινεις 1ον κατηργημενο μοντελο και 2ον ειναι στην πιατσα 12 χρονια........

ωραιους φιλους εχεις μεσιε Artvoice!!!!!!!!!
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
ενω εσας ερχοντε φτιασιδωμενα απο κουτα!!!!!!!!!!!!!!!!!
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
Εμείς φτιαχνόμαστε με τη μουσική και το εκλεκτό φαγητό άρχοντά μου!
Δηλαδή εκ του αποτελέσματος όχι εκ της διαδικασίας...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.737
Reaction score
7.530
REPEAT............ενω εσας ερχονται φτιασιδωμενα απο κουτα!!!!!!!!!!!!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 
Last edited:






dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.880
Reaction score
11.192
Με γεια τα εργαλεία! Αν παίζουν τόσο καλά όσο στο βιντεακι, εισαι πρώτος! Τι παλεύουμε με τα χαζό-τουιτερακια τόσο καιρό, μου φαίνεται κάτι χάνουμε...
 


Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Με γεια τα εργαλεία! Αν παίζουν τόσο καλά όσο στο βιντεακι, εισαι πρώτος! Τι παλεύουμε με τα χαζό-τουιτερακια τόσο καιρό, μου φαίνεται κάτι χάνουμε...
παρα πολλα!!!!
1 ιντζα οπως και να το κανεις ειναι κουτσικη!! Δυστυχως για αλλη μια φορα το μεγεθος κανει την διαφορα!!!
Ρωτα μια γυναικα και θα σου πει!!!:tongue: Αρκει να ειναι ειλικρινεστατη!!:p:drinks:
 


Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Περίεργο γιατί άλλα έχω ακούσει σε γυναικείες συζητήσεις.
αυτα που λενε περι ..... απλα να ειναι τεχνητης ειναι .............κιες!!

ο αντρας πρεπει να εχει μεγαλη τσεπη , και μεγαλη ................
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
παρα πολλα!!!!
1 ιντζα οπως και να το κανεις ειναι κουτσικη!! Δυστυχως για αλλη μια φορα το μεγεθος κανει την διαφορα!!!
Ρωτα μια γυναικα και θα σου πει!!!:tongue: Αρκει να ειναι ειλικρινεστατη!!:p:drinks:

Ο Τάκης έχει δίκιο. Και εγώ δεν είχα ξανακούσει καλή κόρνα. Το τουίτερ της scan speak ήταν κορυφαίο και χρησιμοποιείται από πολύ καλά και ακριβά ηχεία. Αλλά εδώ μιλάμε για άλλο πράγμα...Βγαίνει τελείως αβίαστα!!
 


Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Επειδή το ρίξατε στην λάμπα και στην κόρνα....:rolleyes: εγώ αποχωρώ.....:laugh:
Μπιλ εμεις οι μουσικοφιλοι δεν εχουμε προβλημα . Τους αγαπαμε ολους!:p ακομα και οσους ακουν με ποντικοκουραδα:fuckyou:
Η φιλια ειναι φιλια ακομα και αν τα γουστα διαφερουν! Εσενα σου αρεσουν οι ξανθιες, εμενα οι μελαχρινες . Αμαα με καλεσεις σε οργιο εγω να ξερεις οτι ειμαι μεσα!!!!!!!:p:p:p
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Μπιλ εμεις οι μουσικοφιλοι δεν εχουμε προβλημα . Τους αγαπαμε ολους!:p ακομα και οσους ακουν με ποντικοκουραδα:fuckyou:
Η φιλια ειναι φιλια ακομα και αν τα γουστα διαφερουν! Εσενα σου αρεσουν οι ξανθιες, εμενα οι μελαχρινες . Αμαα με καλεσεις σε οργιο εγω να ξερεις οτι ειμαι μεσα!!!!!!!:p:p:p
Συμμετοχή Παρθένου σε όργιο, πραγματικά πρώτη φορά ακούω....Πως θα βάλεις τάξη βρέ?:o
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.014
Μηνύματα
2.885.312
Members
37.975
Νεότερο μέλος
Sonic10
Top