Ειναι προβλημα?

Μηνύματα
249
Reaction score
0
Καλησπερα σας παιδια.
Ειχα περασει στον υπολογιστη το call of duty black ops και ολα μια χαρα και τα γραφικα του τελεια.Επειδη ομως εχω λιγο χαμηλο επεξεργαστη (πλεον) και δεν μπορω να παιζω τα παιχνιδια ουτε καν στα medium settings αποφασισα να το νοικιασω στο ps3.
Ολα καλα μεχρι εδω.
Με το που ξεκιναει το παιχνιδι βλεπω μια καποια διαφορα στην ποιοτητα γραφικων απ'οτι στο pc προς το χειροτερο(το ps3) ειναι φυσιολογικο αυτο?
Στο pc εχω AMD 6000,2Gb Ram και nVidia 8800GTS Sparkle.Δεν νομιζω οτι ειναι χαρακτηριστικα υπολογιστη τα οποια προσπερνουν τις ικανοτητες του ps3.Σωστα?
PLEASE HELP Ανυσηχω για το αν εχει κατι το ps3.
Ευχαριστω!
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Είναι φυσιολογική η διαφορά ποιότητας που παρατήρησες, το PS3 έχει μείνει αρκετά πίσω.
 

Μηνύματα
249
Reaction score
0
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Είναι φυσιολογική η διαφορά ποιότητας που παρατήρησες, το PS3 έχει μείνει αρκετά πίσω.
Ναι αλλα ειναι το μονο παιχνιδι στο οποιο παρατηρησα κατι τετοιο.
ΠΧ το Assassin's creed II δεν συγκρινετε,στο ps3 ειναι μακραν καλυτερα τα γραφικα.
gkontoleta να σε ρωτησω κατι αλλο εσυ ποια κονσολα εχεις?
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Δεν έχω κονσόλα, πάντα σε PC παίζω παιχνιδάκια.:116:
 


Μηνύματα
1.974
Reaction score
4
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Ποτέ μια κονσόλα δεν έχει καλύτερα γραφικά από ένα PC.Εκτός αν έχει μάπα κάρτα γραφικών.Η 8800 είναι πολύ ανώτερη κάρτα σε σχέση με το PS3.
 


Μηνύματα
994
Reaction score
80
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Αγαπητε gkontoletas τον φιλο που ειδε καλυτερα γραφικα στο pc ρωταω, γιατι αν εχει win xp (που εχουν dx9) και με το hardware που εχει λιγο δυσκολο το βρισκω να εχει το pc καλυτερα γραφικα
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Την ερώτηση την έκανες μετά το δικό post, οπότε νόμισα ότι ήταν για εμένα.
 


Μηνύματα
249
Reaction score
0
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Sorry που αργησα να απαντησω.
Κι εγω Win 7 ειχα οταν επαιξα το παιχνιδι αλλα με 2Gb Ram(Μιας και το ανεφερε ο φιλος gkontoletas).
 

Μηνύματα
249
Reaction score
0
Απάντηση: Ειναι προβλημα?

Αρα φυσιολογικα τα πραγματα ετσι?Γιατι τωρα βλεπω καποια αλλα προβληματα.
Οπως να αργει να φορτωσει τα γραφικα πχ τα κτηρια και ανθρωπους (Red Dead Redemption) και συνδιαζοντας ολα αυτα απορω μην εχει κατι.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.630
Μηνύματα
2.868.502
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top