Εκθεση Εικονα και Ηχος 2022

stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.227
Reaction score
1.599
Έρχεται.....


Να και ένα φωτάκι στο σκοτάδι του χειμώνα που έρχεται...
 


Μηνύματα
247
Reaction score
125
Έρχεται.....


Να και ένα φωτάκι στο σκοτάδι του χειμώνα που έρχεται...
2 τα φωτάκια
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Θάχει πλάξ νάναι και οι δύο εκθέσεις τον Νοέμβριο(κίτρινο κουτί, το πρώτο ΣΚ)!
Προσωπική εκτίμηση μου είναι ότι ο Φωτιάδης θα χτυπήσει Οκτώβριο!
Άντε, για τους Αθηναίους είν΄ η ζωή, με την επανάληψη θα τα μάθουν καλύτερα.:)
 

Μηνύματα
347
Reaction score
273
Στα 80s γινόντουσαν consumer εκθέσεις. Στα 90s ξεκίνησαν οι hi end χωρίς να σταματήσουν οι άλλες. Μετά σταμάτησαν οι consumer. Τώρα έχουμε την hi end του ήχου και την άλλη με άγνωστη "ταυτότητα" ως τώρα. Όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασία, τυπικός είναι ο χαρακτηρισμός αλλά αναμένοντας τις λίστες των εκθετών θέλω να δω αν θα υπάρχουν κοινοί και στις δύο.
 







Μηνύματα
247
Reaction score
125
Αλλά θα προτιμούσα πιο κεντρικά...
 

Μηνύματα
562
Reaction score
590
Αλλά θα προτιμούσα πιο κεντρικά...
Μια χαρά είναι εκεί. Όχι μόνο διότι προσωπικά με εξυπηρετεί, αλλά διότι θα αντλήσει και λίγο από το glamour των βορείων προαστείων.
Πώς να το κάνουμε: Δεν γίνεται να εκτίθενται και διακινούνται μηχανήματα χιλιάδων ευρώ σε απόσταση 100 μέτρων από... Πατησίων. Ειναι αντιφατικό. Δεν λέει...
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.850
Reaction score
4.595
Αν οι εκθέτες εξασφαλίσουν δωμάτια αρκουντως ευρύχωρα ας τη κάνουν και στα σπάτα. Στις τελευταίες εκθέσεις το χάλι με τα δωμάτια-φυλακές ήταν μεγάλο (και δεν είχαμε και covid).
 

Μηνύματα
347
Reaction score
273
Κατς να ψαξω τι μαγαζιά παίζουν εκεί γύρω για τους σχετικούς καφέδες κλπ. :drinks:
Ξανάγινε στο παρελθόν πάντως έκθεση στο Μαρούσι. Ψάχναμε το ξενοδοχείο στα χωράφια. :oops:
 

Μηνύματα
247
Reaction score
125
Μια χαρά είναι εκεί. Όχι μόνο διότι προσωπικά με εξυπηρετεί, αλλά διότι θα αντλήσει και λίγο από το glamour των βορείων προαστείων.
Πώς να το κάνουμε: Δεν γίνεται να εκτίθενται και διακινούνται μηχανήματα χιλιάδων ευρώ σε απόσταση 100 μέτρων από... Πατησίων. Ειναι αντιφατικό. Δεν λέει...
Για τους επαρχιώτες σαν και του λόγου μου δεν λέει να ψάχνεις λεωφορείο για να βγεις κάπου εκεί κοντά. Πάντως μια τα ίδια εικάζω ότι θα είναι. Ως προς την ευρυχωρία θέλω να πω. Θα δούμε λοπον και θα ακούσουμε
 






Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.254
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top