Εκπομπή Travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Σας είπα ότι η εκπομπή μας πια είναι διαθέσιμη και σε podcast; ορίστε σας το λέω τώρα, σε περίπτωση που ακούτε podcast στο αυτοκίνητο ή στο περπάτημα/τρέξιμο.

Θα βρείτε τις εκπομπές μας εδώ: https://travelstoriesgr.podbean.com/

Αλλά φυσικά και σε όλες τις γνωστές πλατφόρμες όπως apple podcasts, spotify, google podcasts κλπ.

Επανέρχομαι την Τετάρτη με επεισόδιο-μύθο.
 




Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Και λάιβ εκπομπή κάναμε απαντώντας σε ερωτήσεις κλπ, την επόμενη φορά θα σας βάλω το λάιβ λινκ από πριν για να συμμετέχουν και από εδώ όσοι θέλουν:

 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Εσείς μπαίνετε σε καραντίνα, εμείς βγαίνουμε , αλλά οι εκπομπές εκπομπές. Τοπ 10 των καλύτερων φυσικών τοπίων του πλανήτη. Εκπομπή-σταθμος.

 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Αν υπάρχει κάποιος που να κατέχει από video editing και θέλει να βοηθήσει στην εκπομπή του Travelstories ας μου στείλει ένα μήνυμα - ψάχνω κάποιον να αναλάβει το μοντάζ των εκπομπών γιατί εγώ δεν....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Καλά λοιπόν, αφού τέτοιοι είστε και δεν εμφανίζεται κανένας να βοηθήσει με το μοντάζ και την παραγωγή, συνεχίζω μόνος μου.

Επόμενο επεισόδιο λοιπόν, ταξίδι στο Ιράν, και ειδικά από τη ματιά μιας γυναίκας, πολύ ενδιαφέρον:

 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Όσοι απολαμβάνετε τις εκπομπές μας κάντε μου μια χάρη και γραφτείτε στο κανάλι μας :

 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Καλημερούδια, νέο επεισόδιο στο κανάλι μας, με guest star τη Τζένη Μελιτά, για κοπιάστε:

 



Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Όποιος δε δει τη σημερινή εκπομπή χάνει! Φανταστικές περιγραφές και φωτογραφίες από το Αρχιπέλαγος Λοφότεν στο κυνήγι για το Βόρειο Σέλας!

 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top