Ενδιαφερεται καποιος για Qobuz-Spotify-Tidal family plan?

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Μήπως, λέω μήπως, να μεταφερθεί το παρόν θέμα σε κάποια από τις κατηγορίες αποκλειστικά για μέλη;

Όχι τίποτα άλλο, αλλά στη φυλακή οι όροι Immersive και πολυκάναλο φαντάζομαι πως έχουν διαφορετική έννοια...
γιατί φυλακή καλέ?
δεν υπάρχει καμιά παρανομία σε αυτό....
 






symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.957
Reaction score
6.679
Μια θέση παιδιά για Spotify, προλάβετε!
//edit: Το μετάνιωσα, θα κρατήσω και τρίτη θέση για μένα, οπότε το προχωράω με τους υπάρχοντες.
Εφόσον σε κάποιο καιρό θα βγάλει και το Spotify HiFi, τότε μάλλον θα καταργήσω το Tidal και θα χρειαστώ και έξτρα λογαριασμό. Οπότε ας τον δεσμεύσω από τώρα, για 22€/έτος, σιγά.

1) symos
2) symos
3) makis.pol
4) todkos
5) platon
6) symos
 
Last edited:



Μηνύματα
6.554
Reaction score
5.126
Εφόσον σε κάποιο καιρό θα βγάλει και το Spotify HiFi, τότε μάλλον θα καταργήσω το Tidal και θα χρειαστώ και έξτρα λογαριασμό.
Τον απλό λογαριασμό spotify θα τον αναβαθμίσεις σε hifi, όταν έρθει η στιγμή, για όλη την "οικογένεια". Γιατί να θες έξτρα δεύτερο για σένα; Εκτός αν τους θέλεις για άλλα άτομα.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.957
Reaction score
6.679
Τον απλό λογαριασμό spotify θα τον αναβαθμίσεις σε hifi, όταν έρθει η στιγμή, για όλη την "οικογένεια". Γιατί να θες έξτρα δεύτερο για σένα; Εκτός αν τους θέλεις για άλλα άτομα.
Ναι, για άλλα άτομα είναι, της (πραγματικής) οικογένειας, όχι όλα για μένα! :p
Απλά όσο έχω και το Tidal έχω και ένα έξτρα account εκεί. Αν καταργηθεί, θα θέλω άλλο έναν λογαριασμό στο Spotify.
 

Μηνύματα
6.554
Reaction score
5.126
Τόσο σίγουροι είστε ότι θα ξεπεραστεί άμεσα το Tidal, ώστε να εγκαταλειφθεί από τους χρήστες και να πάνε όλοι στο Spotify;

Ακόμη και όλα κατ' ευχήν να πάνε, θα είναι αργή και σταδιακή η μετάβαση σε ποιότητα cd, και σε συγκεκριμένες χώρες αρχικά, και χωρίς να αναφέρεται μάλιστα κάτι για hires.

Μοιράζουμε κόλλυβα για το Tidal πριν την ώρα του μου φαίνεται.
 




loudobic

AVSite Member
Μηνύματα
939
Reaction score
295
Γιαννάκη τι κάνεις; Να με υπολογίζεις και εμένα σε ότι κανείς, ειδικά για το gobuz.
Μιλάμε κιόλας για λεπτομέρειες.
 

Μηνύματα
6.554
Reaction score
5.126
Ωωω, δύο ακόμη εκλεκτά μέλη προστέθηκαν και ολοκληρώθηκε η εξάδα για:
Qobuz Sublime Γαλλίας, 83,34 ευρώ τον χρόνο ο καθένας.

Υπόψιν η έκδοση sublime family Γαλλίας, παρόλο που είναι φτηνότερη, υπερέχει σε ποσότητα τίτλων έναντι της Αγγλίας (κατά 5%).


1) flash
2) sps
3) Dimifoot
4) elits
5) geomiat
6) loudobic

Ανοίγω ενδοοικογενειακό chat για τα περαιτέρω.
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
με το app qobuz έχετε βρει κανένα dark theme...?
έψαξα λίγο πρόχειρα και βρήκα 2 πατσιές αλλά όποτε πάω να τις τρέξω μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται η βερζιον και ότι ίσως προκύψουν μπαγκς...

και κwλώνω :p
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.091
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top